nasiona marihuany

Masakra

Wyszukiwarka Forumowa:

Ikona

Member
Rejestracja
Lis 2, 2014
Postów
19
Buchów
0
Witam. Chciałbym was ostrzec przed gównem krążącym w przeręblu, w sercu osiedli i dzielnic, oraz podzielić się z wami doznaniem podróży w czasie i kto wie gdzie jeszcze.
MJ palę prawie 4 lata.
W życiu próbowałem świadomie mało . Oczywiście alkohol, marihuane, dopalacze i przez przypadek jakąś płynną substancje w pracy, ale mniejsza o to.
Teraz zabiorę was poza horyzonty ludzkiego umysłu, jestem w 100% pewny, że nie przekaże wam nawet w 10% tego czego doznałem po tym czymś, ponieważ jest to nie do opisania.
Rok 2013, kwiecień. Kupiłem sztukę od znajomego, mocne palenie ale zawsze wyczuwałem niepokój po zapaleniu jego towaru, no ale myślałem, że mi się zawsze tylko wkręca.
Minął dzień... Kolejny ranek wyszedłem z kumplem na miasto, przypomniało mi się że zostało mi jeszcze wbicie z poprzedniego dnia wiec ustawiliśmy się na południe.
Mówię do ziomka "szkoda że mam tylko wbicie bo bym się spalił", po czym nabiłem lufę i rozpaliłem.
Zacząłem się dusić, nie mogłem złapać oddechu, dusiłem się 5 minut w myślach mówię 'co jest grane przecież wczoraj tak nie dusiło', ziomek zapalił w trakcie gdy ja kaszlałem, także się dusił, ale nie tak jak ja.
Gdy się ogarnąłem wyszliśmy z miejscówki która była na osiedlu gdzie mieszkam.
Wchodzę na chodnik mówię do kumpla "ale dziwna faza" on mówi że dobra luta.
Zaszliśmy 100m dalej, celem był sklep. Koło sklepu zaczęła się jazda.
Nie wiedziałem co się dzieje, kumpel poszedł po picie a ja czekałem przed składem, strasznie się poczułem bo słabłem i musiałem usiąść na stojakach do rowerów. Ziom wychodzi a ja mu mówię "ale mam piz*ę, co jest".
On się zaśmiał i mówi że też go fajnie porobiło. Przeszliśmy przez ulice i idziemy po chodniku po czym uświadomiłem sobie że żyje i się zaraz przewrócę. Mówię to koledze, myślał pewnie że wkręcam, ale to coś porobiło mi tak głowę że masakra. Wpatrzony w kostkę chodnika przemierzaliśmy drogę, na chodniku widziałem żółtawy odcień, uświadamiałem sobie że świeci słońce, nic poza nią nie widziałem.
Nie wiedziałem co się dzieje, patrze czy kumpel idzie i jest przy mnie, kątem oka go widziałem.
Odwracam się, patrze a my przeszliśmy dopiero 10/15 metrów, nie mogłem w to uwierzyć, chciałem żeby się to skończyło.
Nie mogłem wytrzymać, musiałem się usiąść pod drzewem.
Było gorąco jak latem, chciałem pić. Szybko! Dał mi sok który zakupił, dałem łyka, oblałem się nim, myślałem że pomoże, było gorzej widziałem kontem oka znajomych którzy się spotkali na fajce, strzeliłem sobie w pysk 3 razy z liścia. Dreszcze poczułem na całym ciele. Mówię że to nie jest normalne że ja się tak czuje.
Kolega puścił muzykę, coś psychodelicznego, kazałem mu ją wyłączyć natychmiast.
Słyszałem i widziałem dźwięki odbijające się o drzewa i trafiające do mnie.
Myślałem że umrę. Nawet nie wiem już czy prosiłem Boga żeby się to skończyło. Nie pamiętam.
Głosy były drażniące dla mnie wtedy, spytałem która godzina, jako że zawsze patrze na zegarek kiedy zajaram i po jakim czasie schodzi faza (takie przyzwyczajenie, nie wiem czemu), odpowiedział mi. Pomyślałem "przeciez minęło dopiero 15 minut" czułem jak by zleciały dwie godziny. Bałem się, moja głowa była zagubiona. Gdy to wspominam, wyobrażam sobie jak by coś ukradło moją dusze gdzie indziej tylko umysł zostawiło, bo coś tam kontaktowałem.
Pytam znów o godzinę. Odpowiedział (dla pewności wyciągnąłem telefon i sam sprawdziłęm) po czym ponownie włączył muzykę, słuchał jej, ja wciąż powtarzałem aby wyłączył, wciąż mówił 'po tym kawałku',
straszne to było. Dreszcze utrzymywały się na ciele, myślałem że jest lato, on odchodził kilka metrów ode mnie, wciąż słyszałem tą muzykę, bałem się. W końcu zrozumiał że musi to wyłączyć bo się porycze, zesram i odlecę. Pytam znów o godzinę. Odpowiada mi. Nie mogłem w to uwierzyć, powiedział, że minute temu się pytałem o godzinę. Nie wierzyłem mu, kazałem prawdę mówić. Ale spojrzałęm na swój telefon i faktycznie minęła tylko minuta, myślałem że z pół godziny. Wstawałem, siadałem, kucałem, kładłem się, nigdzie nie chciałem iść, co dwa kroki dałem musiałem zawrócić i się usiąść. Po jakimś czasie zrobiło się zimno, siedziałem wciąż pod drzewem. Patrze a wokół mnie pełno liści, jakby jesiennych, patrze na niebo, słońce się przebija gdzieś tam przez chmure. Klimat zrobił się jak w jakimś horrorze, kumpel zadowolony stoi nade mną,
a ja skulony pod drzewem, muzyka grała.. Puszczał kalibra44, i PFK 'jestem bogiem'. Myśłałem że odlece. Nie mogłem tego słuchać wtedy. On wiedział że nie mam nic przeciwko tym kawałkom, ale nie wtedy, zły moment wybrał. Słucham rapu, ale nie w takiej okoliczności!!! Spojrzałem na niego a on był strasznie siny, patrze na ręce, one także sine słyszałem tylko dźwięki z telefonu i słowa 'usłysz mój głos'. ku**a!
Mówie kumplowi że jest strasznie siny i ja też. Jego twarz była jak z najstraszniejszego filmu, te usta, oczy i moje ręce. Serce czułem że mi tak szybko bije że zaraz odpadnę. Powtarzałem mu to.
A on mi odpowiadał w stylu "co ci jest? przecież nie jestem siny i ty też nie",
kazałem mu dotknąć mojego serca, zrobił to. Mówi że mi normalnie bije.
Ja wciąż czułem że tak szybko mi wali, a jesienny klimat się utzymywał.
Wpatrzony, w nieprzekonywującego kumpla, nagle mi przelatuje obraz przed oczami z napisem '180'.
Uświadomiłem sobie że to znak jak szybko serce mi wali. Wystraszyłem się jeszcze bardziej.
Widziałem później więcej jakiś znaków których nie mogę sobie przypomnieć. Nie wiem co to miało znaczyć.
Pytałem kolegi kiedy to minie i czy on coś czuje jeszcze. Mówi mi że on już nic nie czuje.
Wystraszony pytałem ponownie i prosiłem by to przeszło. Bez rezultatów.
Zrobiło się zimno. Strasznie zimno. Wszędzie biało. Zastanawiałem się gdzie są liście, które tutaj przed chwilą były. Zniknęły? Chciałem umrzeć. Nie dawałem już rady. Pytam czemu tu jest tak biało.
Ziomek zdziwiony patrzy na mnie i pyta o co mi chodzi, przecież jest cieplutko.
h*j!!! Co się ze mną dzieje!!! Pytania o godzinę się powtarzały co chwilke.
Po czasie, spotkaliśmy koleżankę. Mieliśmy się z nią przejść, ja nic o tym nie wiedziałem. Poinformował mnie o tym ziom który z nią rozmawiał przez telefon. Nie wiem kiedy nawet. Idziemy przez park zrobiło się znów ciepło, czułem wiosnę. Czułem się strasznie dziwnie. Rozmawiali sobie a ja szedłem z boku. Kumpel widział że ze mną lepiej, wiec tez zagadał do mnie ja mu odpowiedziałem, i się pytam o czym my mówiliśmy teraz.
Nie wiedziałem co się ze mną już dzieje. Jeszcze koleżanka się mnie cos pyta. O niczym nie wiedziała.
Coś jej odpowiedziałem i znów zapomniałem o czym mówiliśmy. Nie wiedziałem jak to jest możliwe że zapominam co ktoś do mnie mówi lub co ja mówię po 2 sekundach. Doszliśmy do celu. Usiedliśmy się na łące. Poczułem się swobodnie. Cieszyłem się i wiedziałem że najgorsze już za mną i to już wyszło ze mnie, pozostawiając ślad w mojej psychice. Następne dwa dni wziąłem urlop w pracy bo się dziwnie czułem. Byłem zamyślony, zamulony ogólnie źle się czułem. Wiedziałem od czego. Na szczęście trzeci dzień był już normalny. Wszystko wróciło do normy. Nie pytałem znajomego od którego kupiłem to gówno co tam było. Było minęło, nigdy wiecej nie wziąłem od niego nic. Teraz mam zasadę. Kupuje z dobrego, sprawdzonego źródła (jednego) i kto chce mnie poczęstować odmawiam. Niestety sezon mi nie wyszedł w tym roku, musiałem usunąć wszystko bo przypał się troszkę zrobił. Na wiosnę wezmę się za robotę. Lepiej mieć pewność co się pali.
Uważajcie na siebie, nie bierzcie byle gówna od byle kogo. Zdrowie ma się tylko jedno, dziur w głowie też nie da się załatać.
A to co się ze mną działo... Jak sobie przypomnę to ciarki mam. Gdyby była taka możliwość by ktoś mi dał wszystko co zapragne jak jeszcze raz to przeżyje to bym go wyśmiał i podziękował.

PS. To coś nazwałem 'cztery pory roku'. Dobrze że trwało to tylko od wiosny do wiosny. Przeżyłem cały rok w 6 godzinach. Niesamowite. MIAŁ KTOŚ COŚ PODOBNEGO? POZDRAWIAM
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
"Wpatrzony, w nieprzekonywującego kumpla, nagle mi przelatuje obraz przed oczami z napisem '180'.
Uświadomiłem sobie że to znak jak szybko serce mi wali"

:yeahh:

A fotoradar?
Dobrze, że ten obraz nie przy***ał w coś, jeszcze by sie ekran zawiesił i dopiero by się narobiło. Może jakiegos krokodyla ci dał. Syntetyka czy cos, może masz uczulenie na jakiś składnik. Organizm nie trawi widocznie. A ty w ogóle wiesz już co się działo i jak wyglądałeś tak naprawdę, od koleżanki np?
 

Ikona

Member
Rejestracja
Lis 2, 2014
Postów
19
Buchów
0
Ja nie pamiętam o czym rozmawialiśmy za bardzo bo wszystko co ktoś powiedział to zapominałem. Dziwne to było, bardzo dziwne. Coś mówisz i nie wiesz co powiedziałeś i musisz się pytać. Ale to już w 4/4 części. Z koleżanką na ten temat nawet później nie rozmawiałem. Wspominała dzień później ale tylko mówiła że nieźle zrobiony byłem. Kumplowi wspominam to do dzisiaj. On miał normalną faze. Dzień wcześniej paliliśmy to było w miare normalnie chociaż czułem niepokój jak zawsze z tematem od niego.
Co do osoby od której brałem to gówno, to on sam pewnie nie wiedział co to jest. Klepało to mu pasowało. Jego to nie było, ogarniał zawsze ze swojego miasteczka.

Może śmiesznie to ująłem '180' ale co poradzić jeśli tak było. Wtedy do śmiechu mi nie było, dobrze że nic mi się nie stało <lol>:spalony:
 
R

Rivi

Guest
Dla mnie kiedyś takie fazy były na prawdę częste, dlatego bałem się palić mocnych odmian. Łapałem takie jazdy nawet po własnym paleniu z outa, znajomi też, więc nie było mowy żeby towar był jakiś lewy albo czymś namaczany. Po prostu przesadziłeś i tyle. Uczucie że serce nawala jak cholera, jest dodatkowo podkrecane przez strach, wtedy na prawde zaczyna szybciej bić bo ze strachu adrenalina sie uwalnia. Umrzeć nie umrzesz, wiesz ile razy ja umierałem, ile razy modliłem się żeby mi przeszło ? z wiekiem, takie stany już mi minęły, postawiłem na słabsze odmiany i po paleniu czuję się wreszcie dobrze ;) na przyszły rok, weź sobie kilka roślin zasadź, pal swój towarek albo na out albo indorka puść. Będziesz wiedział co palisz przynajmniej i jakby co, będziesz wiedział że przecholowałeś po porostu. Jak dopadnie nas coś takiego, uspokoić się (wiem nie da się) i po prostu przeczekać, bo to minie. Trawa ma to do siebie że obniża ciśnienie krwi w żyłach, wiec serce pracuje trochę mocniej żeby dokrwić ciałko. Wszystko dzieje sie tylko w głowie, strach konkretnie podnosi cisnienie na też nie na tyle żeby wykorkować hehe pozdro! ;)
 

Ben Johnson

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
130
Buchów
0
Moze ktos Ci fake sqna albo maczanke jakas pogonil :D Tez myslalem ze po tym umre ale wiadro przyjąłem z takiej duzej fifki za 7 pln, jazdy podobne ale jak to mowią wszystkiego trzeba sprobowac:sunny:. Lezalem w pozycji embrionalnej, caly w drgawkach, myslac czy umre i kiedy to przejdzie. Bez kity dzwieki widzialem tez, ba nawet w glowie glosy slyszalem jak sam wracalem przez ciemna polna drozke " zabij sie" zabij sie" masakra, psy nawet mnie wymyslone atakwoaly i je kopalem i sztacheta walilem :D :D hahaha,
 

jafia

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2012
Postów
132
Buchów
0
MIAŁ KTOŚ COŚ PODOBNEGO? POZDRAWIAM[/QUOTE]

Klasyczny "bad trip". Najwyraźniej masz ukryte predyspozycje do zaburzeń psychicznych, ujawnienia których często MJ bywa katalizatorem.
Ja po którymśtam sezonie szamania grzybów i palenia MJ(w zbyt młodym wieku ) miewałem podobne jazdy, raz skończyło się nawet w szpitalu. Po pierwszym złym locie parę razy jeszcze próbowałem się zgrzybić w nadzieji, że "tym razem wejdzie dobrze" - nic z tego. Po 7-8 godzin chorej bani, latania po mieście w stylu " chcę umrzeć " , czy chociaż " chcę już widzieć i czuć normalnie ". W końcu po płukaniu żołądka i problemach ze starymi wypracowałem inne rozwiązanie ostateczne, inne niż szpital, na wypadek takiego tripa - 2 x nalewka wiśniowa z 5 zeta. Szybki bełt i spać. :) Nie wiem w jakim jesteś wieku ale radze uważać bo jak raz przesadzisz( jak ja np ) do końca życia możesz mieć bad tripy na trzeźwo.

" Psychoza (gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji."
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
" Wpatrzony, w nieprzekonywującego kumpla, nagle mi przelatuje obraz przed oczami z napisem '180'. "

http://youtu.be/ADVYkcRFJ08

Oszukac przeznaczenie :p musisz uwac co wrzucasz i w jakich ilosciach :D
 

Ikona

Member
Rejestracja
Lis 2, 2014
Postów
19
Buchów
0
Klasyczny "bad trip". Najwyraźniej masz ukryte predyspozycje do zaburzeń psychicznych, ujawnienia których często MJ bywa katalizatorem.
[/FONT]
Palę zioło prawie 4 lata jak już wspominałem. Czerpie z niej przyjemność. Teraz pale rzadziej. Wiem że czyste to nie było bo jak zapaliłem od kogoś innego wcześniej to się czułem dobrze. Ziołowy high był. A po zajaraniu od tego gościa to zawesze czułem niepokój, od***ywało mi i ziomkowi. Takie chore jazdy były. Tak jak by to zioło było ale mocniejsze i w działaniu troche inne. Zawsze miałem drgawki. Pewnie przez niepokój. A poza tym dostawałem od niego zmielone palenie. Miałem mnustwo razy bad tripy. Różne. Ale wiedziałem że od zioła. Ile razy prosiłem by się skończyło. Leżałem wstać nie mogłem. Ale to co miałem w kwietniu 2013 roku to normalne to nie było. Zwłaszcza że nikt ze znajomych takiego czegoś nie miał. To trzeba przeżyć bo brakuje słów do opisania tej bani.

Ja po którymśtam sezonie szamania grzybów i palenia MJ(w zbyt młodym wieku ) miewałem podobne jazdy, raz skończyło się nawet w szpitalu. Po pierwszym złym locie parę razy jeszcze próbowałem się zgrzybić w nadzieji, że "tym razem wejdzie dobrze" - nic z tego. Po 7-8 godzin chorej bani, latania po mieście w stylu " chcę umrzeć " , czy chociaż " chcę już widzieć i czuć normalnie ". W końcu po płukaniu żołądka i problemach ze starymi wypracowałem inne rozwiązanie ostateczne, inne niż szpital, na wypadek takiego tripa - 2 x nalewka wiśniowa z 5 zeta. Szybki bełt i spać. :) Nie wiem w jakim jesteś wieku ale radze uważać bo jak raz przesadzisz( jak ja np ) do końca życia możesz mieć bad tripy na trzeźwo.

Jestem pewien że nalewka by mi nie pomogła. Nie wyobrażam sobie jak bym wtedy wziął ją i by było gorzej o_O. Nie chce myśleć. Ale ja się oblewałem sokiem, waliłem po pysku. No masakra, jeszcze gorzej było. Dreszcze, ja inaczej świat widziałem. Jak czytam mojego bad tripa to uwierz że więcej nie szło opisać. Nie ma takich słów nawet. Tylko co nic przekazałem wam. Wtedy nie wiedziałem że można osiągnąć taką faze, bad tripa czy coś. Człowieka horyzonty się nie kończą. To tylko złudzenie że widać koniec końca. Też to zrozumiałem.

" Psychoza (gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji."
[/QUOTE]
Możliwe że jakieś zaburzenia psychiczne w mojej głowie siedzą. Nie wiem. Jestem opanowanym człowiekiem. Myślę że nigdy się nie odezwały przynajmniej po MJ ani bez niej. :yeahh::spalony:<piwofuck>

Polecam nute przy joincie 'Medium- Gwiazda wieczoru'
 
Ostatnia edycja:

jafia

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2012
Postów
132
Buchów
0
Uwierz mi, że jakbyś wypił dwie nalewki alkohol poradziłby sobie z permanentnym znieczuleniem Cię ale inna sprawa czy udałoby ci się, w takim stanie, tyle wlać . . .
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Jam mam podobne schizy gdy zapale sam w domu i położę się do łóżka już spać, wszędzie ciemno zaczynają się dziwne piski w uszach, poczucie że ktoś obcy jest w pobliżu mózg sam się nakręca, szybsze tętno i ogólnie masakra. Gdy zioło jest niewiadomego pochodzenia to można spodziewać się wszystkiego...

Radzę kontrolować dawki Marihuany, nieraz można przesadzić z nią to wiadome jest chyba każdemu. Tak jak ktoś mądry powiedział "Wszystko jest dla ludzi, lecz rozsądek i umiar są podstawą dobrej zabawy".
 

SPARTAKUS

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2013
Postów
305
Buchów
0
Ja miałem podobnie po makumbie chyba przesadziłem z ziomem i
I moja dziewczyna była masakra i to do tego jakies 14 h schizy i paranoi
A 3 dni wycięte z życiorysu ... Po 1.5 szklany była masakra
Nie było łatwo ... Tymbardziej jak patrzyłem na nią , mało co i by sie skończyło
Pogotowiem ale jakoś daliśmy radę , nikomu tego nie życzę i wiem o czym mówisz
Mordo .
 

Ikona

Member
Rejestracja
Lis 2, 2014
Postów
19
Buchów
0
Też myślę że mnie rozumiesz <peace>.
Ludzie którzy mówią, że mają tak często, to nie dotarli tam gdzie poniosło mnie wtedy.
Pewnie zwykłego bad tripa łapią bo gdyby im się to trafiało często to by dawno w psychiatryku byli,
albo by sobie coś zrobili.
A w ogóle to zrobiłem sobie przerwę 3 miesięczną po tym zdarzeniu, myślałem że nigdy już nic nie zajaram.
Idzie wyczuć normalne, czyste ziółko od wymieszanego gówna. Najlepiej mieć swoje <lol>:spalony:
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Ludzie którzy mówią, że mają tak często, to nie dotarli tam gdzie poniosło mnie wtedy.
Pewnie zwykłego bad tripa łapią bo gdyby im się to trafiało często to by dawno w psychiatryku byli,
albo by sobie coś zrobili.

Czyli wszyscy pozostali to cipki a Ty jedyny kozak co może coś takiego przetrwać bez robienia sobie krzywdy?
 

Ikona

Member
Rejestracja
Lis 2, 2014
Postów
19
Buchów
0
Mnie się przytrafiło to jeden, jedyny raz i nigdy tego nie zapomnę.
Jestem przekonany że gdyby przytrafiło mi się to po raz drugi, to kazałbym dzwonić po pogotowie a o ponownym zajaraniu MJ bym już nigdy nie pomyślał. Każdy ma inna psychikę, wiadomo. I nie napisałem nigdzie że dałbym rade przeżyć to kilka razy, że jestem kozakiem a pozostali to 'cipki', więc nie wiem skąd to pytanie.
A jeżeli mnie nie rozumiesz to znaczy że nic podobnego nigdy nie doświadczyłeś, więc nie zadawaj głupich pytań. <lol>


 
Ostatnia edycja:

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
To wcale nie musiało być namaczane gówno tylko dobre palenie nie dla każdego ja miałem podobne jazdy po swoim towarku była to AMNESIA :zombi: długi i dokładny curing nadał suszowi mega kopa... każdy kto tego spróbował wymiękał szczena opadała jak taka mała ilość mogła nieźle pozamiatać bałem się tego palić. Więc wpadłem na pomysł żeby skosić wczesnego krzaka i pomieszać susz i uzyskałem dobry towarek nie żaden mózgo*** :D tak samo czyste indyjki na mnie tak działają ze odlatuje, raz kumpel miał czkawke i wydawało mi się że wydaje odgłosy jak żaba oO 3x umarłem ale wzmartwychwstałem :sunny: i tak jak pisałeś że "coś" ukradło Ci dusze a umysł pozostał ja miałem to samo KOSZMAR. Teleportacje też miałem na kilka minut w inne dziwne miejsce oO troche zryło banie, od tamtych czasów pale tylko sativy i nie mam bad tripów :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół