nasiona marihuany

Polityka na forum... Wybory samorządowe 2014r - okiem użytkownika konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

w77

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2013
Postów
48
Buchów
0
Witajcie!

Wyniki sondażowe wyborów samorządowych za nami. Dla mnie jako zwolennika legalizacji chyba najgorsze z możliwych. Partie bardziej liberalne w tym względzie: Twój Ruch, Nowa Prawica, Partia Libertariańska albo uzyskały niewielkie poparcie, albo nie zdołały wystawić swoich kandydatów we wszystkich okręgach... i uzyskały niewielkie poparcie ;)
Ja osobiście nad tym boleje... A jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam!
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
dalej wszedzie ci sami ludzie co byli tylko sie stołkami zmienili .
 

w77

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2013
Postów
48
Buchów
0
dalej wszedzie ci sami ludzie co byli tylko sie stołkami zmienili .

A no właśnie. Szkoda, że w tej zabetonowanej polskiej "scenie politycznej" tak ciężko jest się przebić mniejszym partiom. Dobrze natomiast, że próbują. O takiej Demokracji Bezpośredniej jeszcze niedawno nikt nie słyszał. A tak BTW wiecie jakie ta partia ma podejście do marihuany i legalizacji?

Ja czekam na większą aktywność Partii Libertariańskiej. Jak pokazał przykład Korwina warto być cierpliwym.
 
A

Azael

Guest
Dla mnie jako zwolennika wolnej gospodarki, niskich podatków przeraża fakt że ludzie cieszą się że pis wygrał z po... młoty tępe jednych złodziei wymienili na drugich. ku**a co za nieod***anie mózgowe w tym kraju panuje to tego nikt nie ogarnie.
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
mnie to wkurzają ci znawcy polityki z telewizora co to się mądrzą jakie to wielkie zmiany następują i co to w ogóle za poruszenie wyborami jak każdy wie ze to chodzi o hajs 1500 za radnego co miesiąc+wyjazdy za jedno spotkanie na które masz wszystko przygotowane i tylko podnosisz rękę i glosujesz tak albo nie . :D
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Mnie najbardziej rusza to, ze malo jest informacji na temat mniej znanych kandydatow wystawianych z jakis tam partii. Niby chcesz zaglosować na kogos innego ale tak na prawde musisz oddac glos w ciemno bo informacji na temat jego pogladow i jakiegos planu ni ma... :pl:
"Macie nam za złe, że nie chcemy głosowa
Wołając, że młodzież nie docenia demokracji

Tylko dlaczego, gdy nie chcę wybrać populisty
Mój głos i tak dostaje koleś pierwszy z listy"
Rewizja - reakcja uczuleniowa ;)
 

w77

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2013
Postów
48
Buchów
0
Dla mnie jako zwolennika wolnej gospodarki, niskich podatków przeraża fakt że ludzie cieszą się że pis wygrał z po... młoty tępe jednych złodziei wymienili na drugich. ku**a co za nieod***anie mózgowe w tym kraju panuje to tego nikt nie ogarnie.

To prawda. Dla mnie jako zwolennika wszelkich wolności to też słaba perspektywa.

A kto wygrał? Pisuary?

A no wygrały. Trzeba wziąć też pewną poprawkę na te wyniki. Ja na przykład głosowałem na kolegę, bo go znałem i wiem, że jest w porządku, mimo że ma inne poglądy niż moje. W wyborach parlamentarnych w życiu na jego partię bym nie zagłosował. Poza tym było sporo komitetów niezależnych... Ale tak Pisiory wygrały...
 

rado

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2014
Postów
91
Buchów
0
jeśli chodzi o legalizacje, to te wybory i tak nie mają znaczenia w tej kwestii. Żadna z głównych partii nie przeprowadzi legalizacji. Natomiast jeśli chodzi o inne aspekty, to jestem zadowolony, że pis wygrało. Wy wszyscy pie****icie, że 4 partie to to samo gówno. To niech mi w takim razie ktoś wytłumaczy, czemu we wszystkich, powtarzam wszystkich mainstreamowych mediach jest taka nagonka na Kaczke i jego ekipe ? Hęę ? Medialnym k**wą właśnie na tym zależy, żeby wygłaszać i rozpowszechniać takie opinie , że niby wszyscy to złodzieje ( podprogowo), bo że PO, to złodzieje i sk***esyny, to wszyscy już wiedzą, teraz trzeba jeszcze z***ać pisowi PR i ich umoczyć. Ciekaw jestem, jaki Pis osiągnąłby wynik gdyby nie ta "afera madrycka", o której napie****ali przez tydzień. UBeki srają w gacie, bo ktoś im może popsuć eldorado..
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Witajcie!

Wyniki sondażowe wyborów samorządowych za nami. Dla mnie jako zwolennika legalizacji chyba najgorsze z możliwych. Partie bardziej liberalne w tym względzie: Twój Ruch, Nowa Prawica, Partia Libertariańska albo uzyskały niewielkie poparcie, albo nie zdołały wystawić swoich kandydatów we wszystkich okręgach... i uzyskały niewielkie poparcie ;)
Ja osobiście nad tym boleje... A jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam!

Polityka to nie tylko legalizacja a różnica między TR a NP np jest ogromna...

A kto wygrał? Pisuary?

Tak, lucyfery wygrały znowu..:(

JAK ŻYĆ???

<coolpalacz>
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
I tak wszyscy to komuchy, mordy się nie zmieniają od kilkunastu lat. Czy pis, czy po to jedna i ta sama droga, nie cieszcie się nigdy z wygranej ani jednej z tych partii, wyłączcie telewizory i zacznijcie myśleć :) Internet jest wolnym źródłem medii i tu można znaleźć więcej niż tak jak w tv info bez przerwy to PO to PiS, a jak wam puszczą prawicę, liberalne partie do pokazania które mają coś do powiedzenia, to po 23 na tvp info czy gdzieś, jak już przeciętny kowalski, czy moherowa babcia śpi bo rano do tyry lub do kościoła i nikt nie wie, że są jakieś inne ciekawsze alternatywy bo barany dają się sterować jak marionetki na scenie :)
 
G

Guest

Guest
PiS zbliża sie do władzy , znów nagonki się zaczną :) , PO też do dupy było najlepiej jak by wygrało SLD ;] przynajmniej dbali o robola zwykłego, a o legalizacji zapomnijcie raz na zawsze , bo jeśli to nastąpi to wyrośniecie z tego lub wam sie odechce lub zjedziecie z tego świata :), jak zauważyłem gosć ubolewa ze nie wygrali liberałowie ---zresztą to malo znaczace wybory były do sejmików , predzej wojna wybuchnie niż ktos legalnie zapali Jointa na Warszawskim przedmieściu , kolejny bezsensowny watek o czymś co się nigdy nie wydarzy :) .
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Moim okiem to wygląda tak ;
Mozliwe ze to tylko moja wkrętka ale śmierdzą mi te cale wybory i tak jak kolega thefekt napisał ze od kilkunastu lat te same pyski to mam wrazenie ze nie wazne na kogo bysmy zagłosowali to i tak dwie najwieksze gnidy są nominowani a nie wierzę ze ludzie mają tak oczy zarośnięte nie będe pisał czym oczy ze nie widzą co sie w polandii dzieje i swoje głosy oddają na tych samych . Wybory to ściema !!!
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Przykrym faktem jest to że w Polsce nie na alternatywy albo kupa albo sraka ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół