nasiona marihuany

Uszczelnienie boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Witam , jakie macie pomysły na uszczelnienie boxa, zeby był w 100% swiatłoszczelny

Moj box to szafka 2 drzwiowa i mam problem w jaki sposob ją usczelnic ,zeby swiatło się nie wydostawało, może ktoś bardziej doswiadczony w In mi pomoże :)
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
A drzwi zamykasz normalnie czy suwane. Jak normalnie to ja jedno skrzydło od wewnątrz przyklej listewke tak żeby zachodzila na drugie drzwi a resztę załatwi uszczelka taka do okien/drzwi
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Drzwi są zamykane normalnie - 2 skrzydła

No własnie też coś myślałem nad takim rozwiązaniem, mogłbyś tutaj podrzucic jakąs fotke jak to wygląda u Ciebie?


Muszę to tak ogarnąc, zeby z zewnątrz nie było nić widac ;D
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
No ja nie mam takiego bo jedno skrzydło mam i tylko sama uszczelka starcza.
 
D

DIABLO

Guest
wpisz w google uszczelka samoprzylepna ---pooglądaj abyś zapamiętał jak wygląda i idź do sklepu i kup .
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
-Nie moja szafka, ale moja otwiera sie identycznie. Teraz mam pytanie do was, poradziłem sobie z uszczelnieniem góry dołu i srodka szafki, ale mam problemy z bokami chodzi mi o miejsce na kancie, nie moge wepchnąc tam zadnej uszczelki bo wtedy drzwi nie będa sie domykały, uszczelniona musi byc od wewnątrz, ma ktoś jakis pomysł?
 

KorekOdWina

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2014
Postów
46
Buchów
0
-Nie moja szafka, ale moja otwiera sie identycznie. Teraz mam pytanie do was, poradziłem sobie z uszczelnieniem góry dołu i srodka szafki, ale mam problemy z bokami chodzi mi o miejsce na kancie, nie moge wepchnąc tam zadnej uszczelki bo wtedy drzwi nie będa sie domykały, uszczelniona musi byc od wewnątrz, ma ktoś jakis pomysł?

myślę że mógłbyś dać uszczelkę od wewnątrz drzwi, niemalże przy samej krawędzi ale tak, zeby się ruszały bez problemu, i dać uszczelkę jeszcze np na ściance do której przytwierdzono zawiasy, ale też tak żeby drzwiczki miały swobodę. teoretycznie jak zamkniesz, to jedna uszczelka powinna się oprzeć o drugą i zamknąć wszystko szczelnie :D
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
gruba uszczelka samo przylepna z dwóch stron . albo naklej dłuższy kawałek koca ratunkowego albo czegoś co nie przepuszcza swiatła na te drzwi tak zeby sie przy otwieraniu nie rozerwało i nie bedzie swiatlo uciekać .
 
R

Raver

Guest
Kup sobie "listwę kablową" (taka biała zasuwana) i przyklej do boku ściany, na to uszczelka typu "D" samoprzylepna...
 

damianek251

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2008
Postów
6
Buchów
0
a macie jakies sposoby na wiatraki zeby nie przepuszczały tyle światła? moj box wyglada troche jak lampka nocna.
próbowałem zasłonić wiatraczki matą węglową, zadziałało ale temperatura poszła w górę i musiałbym włączyć wiatraczki na full mocy a wtedy zaczynaja dosc głosno chodzic
 

killeerrabit

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
95
Buchów
1
Tak... kolanka hydrauliczne pomalowane od wewnątrz czarnym sprayem.
 
P

Pizdaczek

Guest
Ja przymierzam sie do skręcania boxa z plyt i co myslicie o pomysle zeby po nawierceniu otworow na konfirmaty przykleic na skrecany brzeg pladka uszczelke okienna? Konfirmaty docisna uszczelke (daje po 3 konf na scianke) i bedzie ona swiatloszczelna i chyba powinna byc tez mniej przeouszczajaca zapach. Jak myslicie?
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
troche pie****enie to jest ale po zrobieniu wyczucia da rade
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół