nasiona marihuany

Wybory miss # głosować !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

wybieramy Miss #


  • Łącznie głosujących
    90
  • Poll closed .
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
sory że dopiero teraz sie wypowiadam ale widzę że tu nie zła gówno burza powstała ...
po pierwsze proszę nigdy nie negować ani żbika ani żadnego innego moderatora jaki się wypowiada w kwestii organizacyjnej czegokolwiek ... i już zwłaszcza wyższych odemnie rangom ! wszyscy jesteśmy jednym głosem tego forum i kwestie które zostały tu poruszone są rozpatrzane gdzie indziej .
Bardzo mi się nie podoba wasze podejście w kwestii kasowania zdjęć ... miała z tego powstać ogólna galeria z każdym miesiącem edycji ...
jestem jak najbardziej za tym co zostało ustalone w poście który wyżej przedstawił wam kolega 3072.
tyle w temacie , dziękuję uczestnikom za udział i wyczekujcie swoich nagród .
Pozdrawiam.
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Miałeś czas aby się napatrzyć, fotki były umieszczone tylko na czas konkursu. Nie każdy sobie życzy aby jego nagie zdjęcia widniały tu na wieczność ;)
Kur*a ale żenada - nie chcesz to po kiego hu-grzyba startujesz w konkursie?
Super jest przeglądać konkurs ze zdjęciami bez zdjęć. Tym bardziej, że na zdjęciach nie było ani twarzy ani danych personalnych... żenujące zachowanie w ci*l.
wojt3x wez sie nawet mu nie tlumacz chlopie ! to ze usunoles fotki jest twoja sprawa i nie powinno to nikogo obchodzic, a Ty Zbiku ogarnij sie i miej troche respektu dla ludzi. Pozdrawiam serdecznie
Yattodetaman - obrońca uciśnionych przybywa by ich bronić?? Respekt? Jak Ci się teraz podoba temat konkursowy - zdjęcia bez zdjęć?? Opanuj się.

Apsik - za to Ty teraz dowaliłaś do pieca - czemu nie było tych zdjęć wcześniej? Chcę kalendarz z Twoimi zdjęciami - śliczne.... rośliny ;p
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Apsik - za to Ty teraz dowaliłaś do pieca - czemu nie było tych zdjęć wcześniej? Chcę kalendarz z Twoimi zdjęciami - śliczne.... rośliny ;p

Też jestem niepocieszony z tego powodu...
 
Ostatnia edycja:

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
W0jtex co Ty tam masz do ukrycia, twoja zonka wygrala z moja dupa o jeden glos ktory oddales na siebie :lol3:
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
W0jtex co Ty tam masz do ukrycia, twoja zonka wygrala z moja dupa o jeden glos ktory oddales na siebie :lol3:
haha :-D


Kurczę no ciekawy ten konkurs był, szkoda tylko że jak zwykle buraki musiały coś fajnego popsuć (tym bardziej ze miały być kolejne edycje)
 
B

bonger

Guest
Może bali się przypału, bo ktoś mógłby poznać to ciało w realu hehe
 

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
No temat o miss bez zdjec miss do dupy jest. Za bon o wartosci 5 stow i pestki tez pewnie okolo 200 zl to na 2 tygodnie kazdy moze cycki wystawic w necie. Baa, za o wiele mniej sie rozbieraja.. Temat od dawna byl na forum ale jak takie rzeczy sie dzieja to popieram zamkniecie.. Widac nagrody za hojne były bo temat od dluzszego czasu glownie z tego powodu sie krecil..
 
K

Kot

Guest
wojtex popełnił forumowe samobójstwo - usunął swoje wszystkie fotki oraz profil. :thumbdown:
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Nie ma co rezygnować z tego konkursu, wystarczy popracować tylko nad szczegółowym regulaminem odnośnie Miss#.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
I po co usuwaliście? Gdzie będę fapował teraz?:sunny:<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół