nasiona marihuany

Jak to z tym jest (przeniesiony irlandzki offtop z wątku o prawie w UK)

Wyszukiwarka Forumowa:

Rokamid

Member
Rejestracja
Lis 12, 2012
Postów
6
Buchów
0
Odgrzewam kotleta.
Ja mialem wjazd na chate w czwartek.
Mieszkam z dzieciakami w domku w IE.
Mialem 2 krzaki.
Co moge zrobic ?
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Odgrzewam kotleta.
Ja mialem wjazd na chate w czwartek.
Mieszkam z dzieciakami w domku w IE.
Mialem 2 krzaki.
Co moge zrobic ?

A co chcesz zrobic?

Mandat dostaniesz i tyle.
Ja tez jestem w IE, i znam pare osob po przypale, ale ani jednej z tak mala iloscia roslin.

Najwieksza kara jaka znam to 700 euro za 18 krzakow w dwoch namiotach.

I tyle


Nie sraj tylko odpalaj nowe grow. Do sprawy nikt cie nie bedzie sprawdzal, a sie odbijesz troche.

Kto cie pod***al?
 

Rokamid

Member
Rejestracja
Lis 12, 2012
Postów
6
Buchów
0
Wlasnie jeszcze jak bym wiedzial kto pod***al to bym zaje......
Wiedzialy tylko 2-3 osoby, i tez ktos mogl sie domyslac bo mialem zawsze troche tego ze soba.y
Z***alem ze drzwi byly otwarte bo wlezli od razu i juz bylo za pozno, a tak to bym do komina wrzucil bo dzien przed harvest byl i bym sie z nich posmial.
Pytam bo niewiem czy adwokat cos pomoze i co gadac w sadzie. Wczesniej mialem przypal za Tv licence i jazde bez ubezp.
Padree jakie miasto ?
 

Rokamid

Member
Rejestracja
Lis 12, 2012
Postów
6
Buchów
0
Wyglada to tak ze wchodza gnoje i pyskuja.
Kajdanek nie zakladaja.
Poprosili mnie do radiowozu nieoznakowanego, pojechalismy do firmy posiedzialem 15 min. w klatce, przesluchanie 15 min. i do domu.
Bylo 2 cywili i 2 mundurow w tym jedna baba (baba strasznie pyskata, wk*** miala ze na socjalu siedze hehe)
Ciekawe czy w sadzie mi powiedza kto podpie****il jak grzecznie zapytam.
Najgorsze to ze lampy pozabierali i roz***ali boxa fajnego z kartonow zbudowanego.
Ale na szczescie zostalo troche kilkadziesiat gramow bo glupia ci*a nie otwarla akurat tej szafki gdzie bylo.
Przeszukanie pobiezne tylko bo sam powiedzialem gdzie to jest a tak to pozagladali do 2 pokoi (mam 4)
 
K

Kot

Guest
No to czemu na socjalu siedzisz? Do roboty sie nie nadajesz? Jesteś kaleki albo niedorozwinięty? Powinni ci na***ać pałami po pustym łbie.

Mnie powinęli z 200 krzakami i 12 lampami i złego słowa na brytyjską policję nie powiem, jest za***ista.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
200 krzaków? ja pierr.... nie mow ze wpierales sie ze dla wlasnego uzytku?:p
z tym socjalem popieram. przyjada tacy i socjal uprawiaja, jakby tu malo roboty bylo ;] malo tego pobieraja na dzieci ktore w polsce mieszkaja to mnie najbardziej wk***ia :)

to sie juz nie boje. balem sie troche ze wpadaja (moze nie z granatami i taranowaniem drzwi :) i traktuja cie mocno jak jakiegos wielkiego przestepce -bo z tego co widzialem w TV to faktycznie kolesie sie bronili i rzucali, ja oczywiscie niczego bym sie nie wypieral.. co ja tam mam zreszta takie karzelki po 5g pfff...
 

Rokamid

Member
Rejestracja
Lis 12, 2012
Postów
6
Buchów
0
No to czemu na socjalu siedzisz? Do roboty sie nie nadajesz? Jesteś kaleki albo niedorozwinięty? Powinni ci na***ać pałami po pustym łbie.

Mnie powinęli z 200 krzakami i 12 lampami i złego słowa na brytyjską policję nie powiem, jest za***ista.

Wiesz jak socjal wyglada ?
Jak bym poszedl do roboty to dostane mniej niz na socjalu !!!
Musial bym byc kretynem zeby tyrac i wk***iac sie na ***anego muslima superwazona i brac mniejsza kase za 40h/tydz niz jak siedze w domu i zarabiam na ebayu.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Niby tak ale na ebayu nie wypracujesz emerytury :p chyba ze sie myle :)
 
K

Kot

Guest
Wiesz jak socjal wyglada ?
Jak bym poszedl do roboty to dostane mniej niz na socjalu !!!.

No to teraz sobie wyobraź, że od jutra wszyscy zaczynają tak myśleć.

Dopóki się nadajesz do pracy, to powinieneś pracować, albo zarobić tyle siana, żeby sobie pozwolić na nicnierobienie, a skoro z premedytacją wykorzystujesz socjal, to jesteś zwykłym pasożytem zmuszającym uczciwych ludzi do bulenia podatków na twoje utrzymanie. Normalnie ludzie zapie****ają całe życie żeby móc nicnierobić na emeryturze, po drodze łożąc jeszcze siano na takie pasożyty jak ty.
W ch*j bym skasował 3/4 tych benefitów. Młody, zdrowy, to zapie****ać do roboty albo się ogarniać na własną rękę, a nie benefity.
 

Rokamid

Member
Rejestracja
Lis 12, 2012
Postów
6
Buchów
0
Niby tak ale na ebayu nie wypracujesz emerytury :p chyba ze sie myle :)

Myslisz o emeryturze ?
Ja nie licze na emeryture tylko na to zeby wykorzystac czas bez pracy na to zeby wlasnie miec swoja wlasna emeryture.
I nie jestem tutaj zeby wyklocac sie o socjale.
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
to pracuj w black economic area... ukrywasz dochod bierzesz benefity... ale jak Żbik powiedzial do roboty leserstwo niech sie ruszy

poza tym jakie benefity mozesz brac co 4 tyg??? hause benefit ??? max 400
child benefit 80 na pierwsze i po 60 na kazde inne
working tax ci sie nie nalezy bo leserujesz i nie pracujesz a nalezy sie dla osob pracujacych powyzej 30h/tyg
wiec jakie qrwa prosze dostajesz benefity ze warto byc pasozytem
ja zarabiam 600 na tydzien wiec prosze i mi wytlumacz bo moze jelen jestem
jezeli twierdzisz ze na socjalu dostaniesz wiecej niz zarobisz to wybacz ale mysle ze jestes pie****a zyciowa bez urazy moje prawo do wyrazenia swojego zdania

\
edit zapomnialem doliczyc twojego job sicker allowance co nie wiem ile jest ale jak 600 to max i to jak z zona/partnerka jestes...i zapie****ac co tydzien pokazywac ksiazeczke co zrobiles w tygodniu zeby prace znalezc ...albo szkola ,kursy hu*a ci potrzebne bo i tak masz wysrane na prace...

sorry ziom jestem pod wplywem jacka danielsa i mnie wk***ia piepszenie jak to fajnie jest na socjalu przyjechales do UK robic szmal czy wegetowac ??? socjal ci nie pozwoli rozwinac skrzydel pracuj sam na siebie rob to co lubisz ja budowlaniec jestem mialem firme w PL ale codzienne poczucie bycia przestepca spowodowala to ze jestem tu i robie dokladnie to samo co w pl na wlasna reke + mam mniej wlosow siwych bo sie nie musze martwic o to czy mi socjalow nie zabiora albo co gorsz nie bede musial ich oddac...
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
on mieszka w irl i pewnie nie potrafi nic robić i pracował za najnoizsza krajowa ch*j wie gdzie to i socjal placi podobne piniedze hehe

zreszta w irl dalej w ch*j od 6 lat nie ma pracy za dobre pieniądze ciężko jest to nei te czasy jak tydzień w tydzień sie zarabiało po 700 e zona 400 i bylo 1100 na tydzien teraz kolo 800 -850 jest

ale sie robi i kase sie liczy i sie dobrze zyje raczej
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
on mieszka w irl i pewnie nie potarfi nci robic i pracowal za najnoizsza krajowa ch*j wie gdzie to i socjal placi podobne piniedze hehe

zreszta w irl dalej w ch*j od 6 lat nie ma pracy za dobre pieniadze ciezko jest to nei te czasy jak tydzien w tydzien sie zarabialo po 700 e zona 400 i bylo 1100 na tydzien teraz kolo 800 -850 jest

ale sie robi i kase sie liczy i sie dobrze zyje raczej

Nie jest tak zle uho. Zaczyna byc coraz lepiej. U mnie oststanio podwyzka byla i awans mialem to i te 1000 na tydzien znowu jest.

Kolega tez zarabial 450-550 a teraz zmienil firme i ma 700-800, wiec znowu maluja nam iluzje rozwoju.

A kolega tepak...... Co mozna mu powiedziec? Karma to dziwka i go dopadnie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół