nasiona marihuany

Na wypadek przypału (przezorny zawsze ubezpieczony)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dls

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
63
Buchów
0
Siema, przewertowałem forum w poszukiwaniu sposobów zabezpieczenia przed przypałem. Jeżeli by się ewentualnie zdarzyło, że psy zapukały by do drzwi za pewne mamy chwilę czasu na ogarnięcie tematu. Widziałem, że ktoś coś pisał o kwasie siarkowym. Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby/zabezpieczenia na pozbycie się krzaczków? Jakaś sokowirówka czy ch.. wie co?
 
A

Azael

Guest
Jak smutni stoją pod drzwiami to niewiele możesz zrobić jeśli mieszkasz w bloku.
W wolno stojącym to jeszcze byś mógł szybko całość do worka na śmieci i za okno. Tylko musisz mieć wszystko w jednym miejscu, bo nie ma czasu na szukanie.
Jeśli mają nakaz to wjadą bez pytania i wtedy na nic taki plan.
 

Dls

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
63
Buchów
0
wyobrażałem to sobie tak, że mamy jakieś 3 minuty na ogarnięcie się, w tedy szybko powiedzmy 3 krzaki do sokowirówki po kolei i do kibla, przepłukać i zero przypału :D
 
A

Azael

Guest
Postaw się w roli policjanta.
Jak stoisz przed drzwiami i czekasz 3 minuty to wcale nie wzbudza twoich podejrzeń.
Ba! Tym bardziej stoisz i czekasz spokojnie, gdy słyszysz że ktoś bawi się sokowirówką.
Przecież przyszedłeś sprawdzić czy ktoś nie sadzi przypadkiem konopi. Nic nie nasuwa się na myśl.
Nawet coś tak trywialnego jak "Słyszę że ktoś jest. Dlaczego tak długo nie otwiera?"

Policjanci to nie głupie sk***ysyny. Pamiętaj o tym. Albo robisz coś po cichu albo wcale.
 

Dls

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
63
Buchów
0
Wiadoma sprawa, mądrze gadasz. Zastanawiałem się tylko nad zabezpieczeniem w sytuacjach "nagłych". Wydaje mi się, że lepiej by było pozbyć się czegoś nawet na przypał niż ryzykować, że wpadną i coś znajdą, lepiej żeby nie mieli czego znaleźć :) tak czy siak wiadomo podstawa - jeżeli już coś robić to robić to dyskretnie, gorzej jak wpadną z innego powodu :D
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
he he<lol> Krzyknij psom, że właśnie cebulę kroisz i musisz się ogarnąc, bo "płaczesz" od niej.
A planty na deskę do krojenia i napierdzielasz je Nożem Szefa jak master chef i do kibla!
Może być?<joint>
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Musisz mieć przygotowane trochę antymaterii. Wagowo mniej więcej tyle ile ważą rośliny. W razie przypału wrzucasz antymaterię do boxa. Następuje anihilacja wskutek czego znikają rośliny i antymateria a zostaje tylko promieniowanie.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Musisz mieć przygotowane trochę antymaterii.
Można bardzo łatwo wytworzyć odrobinkę takiej antymaterii sprawiając by rozpędzone cząstki zderzały się w akceleratorach:freak2::crazy:
Więc nic tylko kombinować
 

THC-freak

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2014
Postów
73
Buchów
0
Zapisz się do szkoły magików, wypowiesz zaklęcie ' czary mary niech te krzaki ogień piekielny spali ' i po kłopocie takie to proste.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
użył bym zaklęcia Defodio ...zaklęcie które odłupuje np. kawałki ścian, chodnika moze by się wystraszyli
ale mamy tu jednego magika który wytwarzał próżnie w boxie może go podpytać na pewno ma większą wiedzę w tym zakresie
 

THC-freak

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2014
Postów
73
Buchów
0
' Wuja ' daj namiar na ten temat z próżnią chętnie się czegoś nowego nauczę ;)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
he właśnie jakiś czas temu u mnie byli policjanci robiłem sobie herbatkę elegancko i gastro patrze przez okno psy zajeżdżają ja odrazu lota do pokoju nie wiem co robiłem wybiegłem na taras później w pokoju pod łozko skitrałem wiem ze i tak by to znaleźli ale na szczęście moje przyjechali w innej sprawie wiec się poryłem ale kto by się nie porył troszkę szkoda wyrzucać krzaka w kibel i spłukać lepiej go gdzieś dobrze skitrac cały czas o tym myślę gdzie to może być mam 2 wyjścia o których nie będę pisał ale są extrelamnie hardcorowe i mam na zrobienie tego jakieś 2 min troszkę ciężko ale mniej więcej tyle tez zajmie policjantom dojście od wejścia na podwórko do mojego pokoju no chyba ze się jeszcze obesrają psa to mam kilka sekund nadziei +
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jak się mieszka w domku i ma się piec węglowy, to nie ma problemu. Wyrwanie plantów z doniczek i wrzucenie do pieca zajmie tylko chwilkę.
Zimową porą pali się u mnie w piecu 24 h / dobę. W okresie wiosna-jesień dobrze miec zawsze gotowy "pakiet" na szybką rozpałkę - kilka fajnie ułożonych żywicznych szczepek, na to troszkę suchego drewna. W razie przypału jedna zapałka wystarczy i wszystko płonie.
 

Ben Johnson

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
130
Buchów
0
Pol wiadra saletry z cukrem i sarka stopi nawet lodowate srece:) piec fajna sprawa ale tez nie wszyscy pala 24 na dobe bo albo wjada przed 6 albo przed 22 a jak zaplanuja akcje to lezysz:) Ewentualnie niszczarka jakas i kibel :) w bloku tez przez okno nie wy***iesz bo zwykle zostawiaja kogos przed wejsciem albo pod oknem nie sa az tacy glupi :) schowkow tez nie masz co wymyslac bo jak beda pewni ze cos jest w chacie to tak jak znajomemu nawet podbitke na poddaszu beda zrywac:pl:mi np znie znalezli skrytki ale mniejsza o to Panowie pamietajcie ze najciemniej jest pod latarnia i ja się tego trzymam nad skrytka myslalem 2 miesiace prawam idealna ale nie bd pisac jaka bo smutni tez # czytaja:) powiem wam tylko taka wskazowke ze strasznie leniwi sa:) i nawet w pewnym miejscu w domu 1 rodzinnym na szybko 1 m krzkaow w ciagu 2 -3 minut schowasz nawet niekoniecznie niszczac. :hwdp: Moze je moze troche obijajac:) ale ruszcie pany mozgownica to moze do tego dojdziecie jaki to sposob:):bounce:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół