nasiona marihuany

Marihuana a problemy z erekcją

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Kiedy ci ostatnio stał?

  • Ha! Spytaj "kiedy ci ostatnio leżał"!

    Głosów: 61 57.0%
  • Teraz

    Głosów: 18 16.8%
  • Wczoraj

    Głosów: 17 15.9%
  • Dwa dni-tydzień temu

    Głosów: 2 1.9%
  • Chyba z miesiąc temu

    Głosów: 1 0.9%
  • Nie pamiętam

    Głosów: 1 0.9%
  • Nigdy

    Głosów: 7 6.5%

  • Łącznie głosujących
    107
S

Sławuś z council estate.

Guest
Proszę pisać na temat waszych spostrzeżeń co do związku palenia zioła i wydolności seksualnej. Ankieta dotyczy płci męskiej. Jeśli na forum są jakieś kobiety to mogą pisać o tym co spostrzegły u palącego MJ partnera.

Ankieta jest anonimowa tak że bez obaw.
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Ha zona mowi ze o ile to prawda ze mj obniza testosteron
To lepiej zebym palil bez przerwy bo az boi sie pomyslec co by bylo gdybym przestal palic he szpagatami by chodzila he
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Powiem tak.
Nawet jak mi się nie chce a sobie zapale to od razu mi się chce.
Raczej bym traktował MJ jako afrodyzjak niż temperówkę chuci.
Gdy po alko miękka faja - zapal sobie bracie blaja.
 

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
Po mj zawsze mam wizie narkotyczne i faja twarda jak skała w gotowości,Zawszę mi się chce<sex> a pale dość sporo.Nie pamiętam kiedy by mi się nie chciało i to jest problem..Takie zboczenie zawodowe.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zauważyłem, że reaguje różnie na kilka odmian. Przykładowo chees działa na mnie jak afrodyzjak. Jest bajera, jest zabawa. Ze wzwodem nigdy nie miałem problemu ale czasami MJ działa na mnie anty-sexualnie. Czasem jednak bym przeorał wszystko co w okolicy się nawinie.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Bez względu na odmianę i przy codziennym paleniu mogę codziennie i dłużej
przy odstawieniu jednak jest czas ok tygodnia że nie chce mi się wcale
 

Foksii

Member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
12
Buchów
0
Powiem tak- po MJ sam dotyk, delikatny, pieszczący spacer palcami po moim ciele już działa na mnie pobudzająco, rozkosznie ^^
Nie jestem facetem, więc wypowiedzieć się na erekcje, tudzież jej brak- nie mogę. Na mnie działa niesamowicie. Na mojego palącego partnera myślę, że też. Na pewno połączenie lolka i mnie- DZIAŁA na niego baardzo<joint>
Nie wiem czy u niego, samo pragnienie po zapaleniu się potęguje (ono jest zawsze silne :mrgreen: )
tak jak wyżej Credo skrobnął- traktowałabym ją raczej jako afrodyzjak, niż coś anty-sexualnego. Wiadome jest przecież, że po gandzie wyostrzają nam się zmysły, usta stają się słodsze, zapach przenika nas całych a ciało wibruje przy każdym kolejnym dotyku, każdej kolejnej pieszczocie.. Myślę (damn! mam taką nadzieję!), że wiecie o czym mówię.
Reasumując: dla mnie sex po marihuanie jest najlepszym doznaniem, grą zmysłów, lekkim przyjemnym pobudzeniem, które rośnie niesamowicie szybko, najlepszym panaceum na otaczającą rzeczywistość.
A niech mnie, idę ostygnąć! :D
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Głosować, głosować, nie opier..lać się!

Tylko 20 ludzi wzięło udział, co to ma być?

Nie wstydźcie się, ankieta naprawdę jest anonimowa...
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Nie wiem bo czy palac czy nie to problemow nie mam :) czasami nawet jak mi sie nie chce to on i tak stoi na bacznosc :p
 

100 SQN

Active member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
28
Buchów
1
Nieraz zapalę i mi mały drygnie to trzy dni stoi jak drąg!

Możesz robić z nim co chcesz, mała, i nie opadnie... Guaranteed
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Nigdy nie miałem z tym problemów nawet jak byłem upalny jak beton to i tak wszystko działało w jak najlepszym porządku; )
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
CAŁY CZAS STOI A PO ZJARANIU JESZCZE BARDZIEJ CHCE MI SIĘ RUCHAĆ !<sex><lol>
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Zwykle najbardziej chce się ruchać jak nie ma co wyruchać, U mnie tam trochę inaczej zależy co spale jak indyje to mam dosc mocny Body load ostatnio waliłem swoja kobietę i nie wiedziałem czy mi stoi, nie czułem, wyjąłem żeby sprawdzić no i było ok twardy , dziwna jazda tak jakby mój ch** stracił kontakt z bazą hehe , Najlepszy sex mam po sativach jak juz tak konkretnie sie upie****ę 1-2g z vapo to nie wiem czy wale swoja kobietę czy jakąś inną panią zupełnie inny wymiar doznań który można kształtować samemu resztką świadomości.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
GLS, brawo za szczerość!

A ten ustęp przemówił do mnie szczególnie:

po sativach jak juz tak konkretnie sie upie****ę 1-2g z vapo to nie wiem czy wale swoja kobietę czy jakąś inną panią zupełnie inny wymiar doznań który można kształtować samemu resztką świadomości.

Działanie na resztkach świadomości. Raczej ewolucyjny strzał w kolano, ale jaka zabawa! I tak w kółko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół