nasiona marihuany

Czas działania TOPSINU.

Wyszukiwarka Forumowa:

kudlaty49

Active member
Rejestracja
Cze 11, 2014
Postów
34
Buchów
0
Witam, zapodałem moim roślinkom(bardzo obficie, tak, że aż kapało z topów) topsin 1,5 tygodnia temu, w ten weekend chciałbym je ściąć. Do tego czasu nei było opadów i na weekendzie jeszcze nie było pleśni, ale na piątek zapowiadają u mnie deszczyk i chciałbym się dowiedzieć przez jaki okres czasu topsin chroni przed pleśnią, bo chciałbym ściąć dopiero w sobotę i boję się czy nic się im nie stanie. Przed piątkiem troche krucho z czasem żeby to zrobić.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
7
Tego zasadniczo nie wiadomo jak długo trzyma, choć powinien wystarczająco, jeżeli zaleca się 2-3 opryski w sezonie. Można się tylko domyślać.

Teraz kolego nie masz wyjścia jak być dobrej myśli, bo ten środek ma ok. 2 tygodniowy okres karencji, zatem jeżeli pryśniesz znowu, to możesz się potruć paląc te kwiatki.
 

kudlaty49

Active member
Rejestracja
Cze 11, 2014
Postów
34
Buchów
0
To mnie trochę zasmuciłeś tą wypowiedzią, no nic - pozostaje być dobrej myśli. :<
 

kno_rain

Member
Rejestracja
Paź 7, 2014
Postów
22
Buchów
0
skoro wcześniej nie było pleśni to oprysk przed deszczem nie jest konieczny, jak i tak zaraz będą ścinane
 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
Gdzieś czytałem (tu na forum), że już w 1 tygodniu roślina pozbywa się 90% oprysku, a w kolejnym już wolniej kolejne 10%.

Któryś z forumowiczów ścinał tydzień po oprysku, sam też kiedyś miałem taką sytuację, że musiałem brać tydzień po oprysku. Na smaku faktycznie dużo traciły. Także po 2 tygodniach od oprysku wydaje mi się, że spokojnie możesz ścinać.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Poczytaj o okresie karencji...z tego co wiem wynosi on około 2 tygodnie dla Topsinu.

Pozdro!
 

kudlaty49

Active member
Rejestracja
Cze 11, 2014
Postów
34
Buchów
0
No nic, mimo wszystko zetnę dopiero po tych deszczach i oby plecha się nie pojawiła, bo nie dość że mało to jeszcze stracę to co jest.
 

Dozller

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
77
Buchów
1
Ja musiałem ciachnąć ostatnio ES tydzień po oprysku. Wysuszę i dam znać
 

KiedysSieNaucze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
223
Buchów
1
ja spryskałem tak topsinem, że tydzień po zabiegu niektóre liście były białe o_O chyba przesadziłem, czy te dwa tygodnie stanowią definitywny koniec tej chemii? Czy na moim przykładzie 2 tygodnie to może być za mało? (karencji)
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
7
Nie wiadomo, bo producent nie podaje karencji dla konopi. :)

Cynamon jest jakimś tam fungicydem, więc może jakaś emulsja z nim by się zdała, ale też w sumie może zostać tego na topach i potem dławić przy paleniu. No ciężko Pany, ciężko...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół