nasiona marihuany

Nasiona do wyrzucenia czy godne uwagi ?

Wyszukiwarka Forumowa:

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
A więc tak,mam dylemat ponieważ tydzień temu pod kosę poszła najbardziej dojrzała roślina i w 100G za***istego palenia znalazłem około 50 dojrzałych nasion przy trymowaniu, i ogólnie jak czasami jakiegoś większego boba wrzucę do grindera to sie trafia jakaś pojedyncza pestka w dużym bobku. I tu mam pytanie bo jak miałem kiedyś hermę to pestek od chu*a wyszło i praktycznie nic palenia a tu jest odwrotnie.

W lipcu dlugo mnie na spocie nie bylo i jak wyrywalem męskiego krzaka to byly juz spore jajca + kilka otwartych bananów. I tu pytanie

Czy możliwe jest że ten męski tylko lekko pylił i doszło do lekkiego zapylenia i dlatego jest tak mało pestek ? Czy poprostu to jakas herma z mało ilością pestek ?

Bananów na roślinie nie widziałem więc herma chyba nie? Jak mysliscie bo palenie naprawde kozackie,outdoor a wygląda jak indoor więc myśle zrobic OS i sam kilka wysadzic.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Możliwe, że męski albo kilka bananów się trafiło.

Ja bym to zostawił i siał następnym razem.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
miałem identyczną sytuację, dosłownie kilka bananków się otworzyło, a pestek ok 90szt z 3 roslin uzbierałem (auto)
 

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
Jak pisałem wyżej żadnych bananów nie widziałem a jak męskiego wyrywałem to lekko pylił i dalej czekam na odpowiedz czy jest możliwe lekkie zapylenie przez męskiego który miał jeszcze słaby pyłek i efektem tego jest większość suszu + troche nasionek. A jak pokazalbym zdjęcia suszu to nikt nie uwierzy że to jest Outdoor,pestki mialem z pierwszej ręki od warra i sztos wyszedl taki ze pierwszy raz widze takie zbite kamienie z pod słonca.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
tak kolego to mozliwe, swoja wypowiedzia do tego dążyłem ale nie napisałem wprost
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Często zdarza się znaleźć w roślince kilka nasionek. Posiadają one oczywiście cechy "matki" - jednak mogą mieć tendencję do hermienia. Ja traktuję je jako pełnowartościowe i chętnie ich używam - ostatnio bubba kush od Humboldt (bananów nie stwierdziłem) dał mi ok 10 nasion z których jestem strasznie zadowolony bo materiał jest nieziemski - znajomi czasem proszą, żeby kręcić z innego, lżejszego ;)


z drugiej strony 50 sztuk to trochę dużo ;)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Jak pisałem wyżej żadnych bananów nie widziałem a jak męskiego wyrywałem to lekko pylił i dalej czekam na odpowiedz czy jest możliwe lekkie zapylenie przez męskiego który miał jeszcze słaby pyłek i

Jak ku**a może być słaby pyłek :zombi:???
To tak samo jakbyś napisał "zacząłem się spuszczać w środku ale tylko lekko,a resztę na brzuch.Teraz moja pani jest w ciąży.Czyje to dziecko"


PS. I tak wgl to proszę o wypowiedzenie się osób z elity tego forum.

Dziękuje i pozdrawiam S......

No przecież się wypowiadam :crazy:

Nie ma za co i również pozdrawiam D.....
 
Ostatnia edycja:

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
Jak ku**a może być słaby pyłek :zombi:???
To tak samo jakbyś napisał "zacząłem się spuszczać w środku ale tylko lekko,a resztę na brzuch.Teraz moja pani jest w ciąży.Czyje to dziecko"

Trudno się domyślić że chodziło mi o niepłodny pyłek czy wgl w męskim osobniku może się taka sztuka trafić ? Jak chcesz coś wnieść do tematu to powiedz mi czy miałeś kiedyś hermę z małą ilością nasion z sortem z pierwszej ligi. OGOLNIE TO NIE ZAKŁADAŁBYM TEGO WĄTKU jakby sort który sciąłem nie był z pierwszej ligi a boby mają wygląd profesjonalnego indora.


PS. I tak wgl to proszę o wypowiedzenie się osób z elity tego forum.

Dziękuje i pozdrawiam S......
 

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
Od razu napisze ze doswiadczenie u mnie male i tylko indoor, ale...

Co do nasion, to od razu Ci napisze, ze jak zajrzysz do relki z mojej stopki, to bedziesz wiedział, że jeden taki bananek może spokojnie zapylić dorodnego krzaka, jak nie 5 ;)
U mnie odosobnione 2 krzaki bawiły się pare dni w zapylanie, pozniej Pani byla odstawiona na kilka dni i wstawiona do pomieszczenia uprawowego, i mimo tego i tak pojedyncze topy z reszty zostaly zapylone. Tak samo jak zbierajac pylek i zapylajac inne odmiany/boczne topy zdarzylo sie, ze wiekszosc plantow ma jakies nasionka ;) Ale to nawet dobrze wyszlo, bo to ostatni raz kiedy zbieram pestki - mysle ze bede mial ich teraz juz tyle, ze do konca zycia mi styknie ;) Jedyny eksperyment jaki teraz zrobie to mam w zamrazarce zebrany pylek - nadal "sypki" wiec wlasnie teraz wybieram odmiany na next grow i sprobuje delikatnie je zapylic ;) bede wiedzial czy mozna mrozic 2miesiace pylek od Jack Herer'a

@3072 Co do nasion z Humboldt'a to u mnie Bluedream tez ostatnio pohermił wszystko :( (i tu zastanawiam sie nad jakoscia ww seedbanku) I byly tylko 3 jajca, a z 6 krzaków zapylonych.... ziarna zostawiłem i teraz wysadzam Blue Dream x Blue Dream i Blue Dream x Super Skunk ;)
Co z nich będzie to zobaczymy - są pod zaostrzona obserwacja.... jakies jaja sie pojawia i od razu kosa.

Zajrzyj tu jak u mnie wygladala pohermiona sztuka: (ostanie strony)
https://www.forum.haszysz.com/showt...-PROJEKT-*30-nasion*-GHS-RQS-BDS-jamann/page6
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół