nasiona marihuany

Praca

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Czy poszedłbyś do pracy za 10 zł za godzinę?

  • Tak, coś trzeba do garnka włożyć

    Głosów: 62 68.9%
  • Nie, są pewne granice upodlenia

    Głosów: 28 31.1%

  • Łącznie głosujących
    90

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale oferujesz 10zl/h za prace w anglii? czy mowimy tu o polsce?
Jezeli w polsce to 10zl na budowie to takie minimum / standard.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
W Polsce, Chinach, Anglii, co za różnica... Niech będzie że w Polsce (północne warmińsko-mazurskie, między Giżyckiem a Mrągowem).
 

ShinTao

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
155
Buchów
0
Tu się rozpocznie paranoja. Jak nie mam co do gara włożyć to idę, nie wytłumaczę dziecku że nie ma na BUŁKĘ do szkoły.
Wtedy staję się NIEWOLNIKIEM TEGO PO***ANEGO KRAJU.
Ostatnio czytałem książkę TOPOLSKIEGO " BEZ WODKI " ( nie bez wódki)- ORYGINALNY TYTUŁ .Koleś miał 16 lat jak go na SYBIR ZESŁALI--- odmieni wam spojrzenie, zatęsknicie za za zwykłym chlebem.
Nie można osądzać ludzi którzy pracują za taką kasę. Znam takich i to są za***iście fajni ludzie.
KAŻDY ORZE JAK MOŻE. I nie wierzę że użytkownikom forum brakuje kasy :) macie przecież KILOGRAMY---ALBO GRAMY.

Nara....:)
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
I takie podejście mi sie podoba!!! Rozsądne i bez wydziwiania.

*klaszcze w rączki*

No to mamy już pierwsze miejsce obsadzone. Został jeden wakat.

Przerwy muszą być bo brytyjski kodeks pracy przewiduje że po czterech godzinach trzeba zrobić przerwę. Co do palenia niech będzie że można palić przy robocie i wtedy nie odliczamy tego czasu... Ale trzeba przedyskutować urealnienie tj obniżenie stawki godzinowej bo widzę że płacowe wymagania rynku zweryfikowały moje początkowe założenia.

kurcze mać a ja myślał że jak sie pracuje zagramnicą to stać ludzi na to aby miejscową firmę zatrudnić za funciaki czy juraki .. a tu nie- każdy dusi grosza
widziała pani mojego męża .

jak już będziesz ocieplał daj znać 50 juro za meter Ci strzele ..jak masz swój ruszt oczywiście
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Co za sztuka znaleźć wykonawcę w normalnej cenie. Przyżydzić na kosztach i wycisnąć z pracownika ile się da - o, tu trzeba mieć talent...

Oczywiście to nie jest moje podejście tylko (części) pracodawców.
Gardzę wyzyskiem.

------------------------------------------

Płaca może być niska a co jeśli dochodzą też bonusy - praca w młodym dynamicznie się rozwijającym zespole, możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego? Co wtedy, czy bylibyście bardziej skłoni pracować w takim miejscu? Nawet za 10 za godzinę?
 
Ostatnia edycja:
B

bonger

Guest
Praca za 10 zł to patologia. Jakbym nie mógł znaleźć za więcej to tylko wyjazd za granicę, czego sobie nie życzę.
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Wiecie co, nie wiem jak u was w miastach ale u mnie w miescie na strefie gdzie sa zakłady pracy to normalnie pracownicy maja nawet 6.50/h netto a jezeli mieszkacie w warszawie no to tam juz chyba troche wieksze stawki wiec niektorym sie w cale nie dziwie ze wybrzydzaja. Ja wam powiem tak, jezeli mieszkasz w duzym miescie to te 10zl to troche malo ale jesli w malym miescie to jest nawet calkiem spoko.
 
B

bonger

Guest
Mowa była o 10zł brutto na godzinę, więc netto jest dosyć mniej. W sytuacji gdy moje zarobki są podstawą budżetu domowego taka stawka byłaby niewystarczająca. Sam mieszkam w niedużym mieście i pracuję na strefie.
 

jebańskimen

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
97
Buchów
0
nie no gadamy o 10 do łapy
tak czy inaczej to za dychę bym nie poszedł ale bym przeżył.
 

KROL

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2014
Postów
41
Buchów
0
mozecie sie smiac z ludzi ktorzy robia za 10 zl na godzine ale dla niektorych nie ma innego wyjscia gdy jest rodzina do wyzywienia i nie ma innej oferty w okolicach takie teraz sa czasy. a ci co mowia ze za dyche by nie poszli itp wogole nigdy w pracy nie byli i pracy nie widzieli na oczy. Nastepna sprawa zalezy rowniez co robisz i w jakich warunkach. Niektorym sie udalo maja stale zrodla z zielska albo innych gowien a tylko sciemniaja na zasilkach inni musza ciezko charowac nawet jak wy to mowicie za grosze byle tylko dzieci i rodzina miala co wlozyc do gara. tyle, w szegolnosci ty lo pan smiej sie smiej bardzo zabawne ze takie sk***ysyny sa na tym swiecie co ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Rok temu pracowałem na posesji właściciela Royal Collection(na Mazurach) dawał 8zł/h po 10h dziennie robiliśmy z ziomkiem, przez około 50 dni codziennie szpadel i kilof szedł w ruch. Pracowaliśmy sześć dni w tygodniu. Za miecha zainkasowaliśmy jakieś 2000-2200zł ale nie opłacało się bo jak wracałem z roboty to na nic sił nie było, tylko bucha przyjąć i w kimę... deszcz czy wiat trzeba było działać na dworze i jak w zimę zachorowałem to ku**a mi podziękował sk***iel za robotę... potem w tartaku robiłem na czarno oczywiście, 7zł/h czysty wyzysk.
Ostatnio byłem w Koloni na targach(demontaż). Pracowałem jakieś 30h i zarobiłem 750zł na czysto...
 
B

bonger

Guest
U szwaba zarobisz, ale trzeba tak zrobić żeby u nas też zarobić.
 

Spejson

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
63
Buchów
0
Ja wyciskam jakieś 120 zł na dzień i uważam że to minimalna płaca. Ja akurat mam tyle dobrze że 5-9 h pracy i mam silę dorabiać
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
W Polszy opłacają się tylko ciemne interesy, pracować legalnie ...? coś jak obóz

Były czasy że pracowałem za dyche na budowie, załowac nie załuje bo człowiek sie czegoś nauczył sensownego, ale pracować na dłuższą mete w tej formie nie mógłbym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół