nasiona marihuany

Praca

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Czy poszedłbyś do pracy za 10 zł za godzinę?

  • Tak, coś trzeba do garnka włożyć

    Głosów: 62 68.9%
  • Nie, są pewne granice upodlenia

    Głosów: 28 31.1%

  • Łącznie głosujących
    90
G

Guest

Guest
Zostań dyrektorem kto ci zabroni
mam klienta który zarabiał w Irlandii 17 funtów godzinówki a i tak wrócił do polandi i otworzył firmę
Nie zrozumiałeś nić co miałem do powiedzenia , wiem ze każdy głupi moze byc dyrektorem lecz ten akurat był po studiach itd w ch*j wykształcony koleś ;)
bo tak to sie robi, wyjezdza po pierwszej lepszej szkole, podstawowce srednich czy zawodowej, zarabia hajs za granica otwiera sie firme w pl i bierze sie takich murzynow po studiach i hajs leci, ja mam 5 lat juz rozwinieta firme, a moj rowniesnik po 5 latach ma magistra i ja go zatrudniam za najnizsza krajawa, trzeba miec leb na karku ;]

Nie kazdy smieć ze zmywaka zostanie dyrektorem ;) jak byś był ok to byś zatrudniał na konkretnych warunkach nie na gównianych , dlatego jako szef nigdy nie będziesz szanowany , a za twoimi plecami będą cie mieli za gówno ;)
 

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
Kurde dużo ludzi się deklaruje że by poszli tyrać za tyle, chyba do Polski wrócę założyć firmę... Opłaca się
Witam i o robotę Pytam
Jak już będziesz w Pl i będziesz potrzebować inżyniera botaniki to wal na pw. żadnej pracy się nie boję,tylko adrenalina musi być...:bounce:

Pozdro
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
bo tak to sie robi, wyjezdza po pierwszej lepszej szkole, podstawowce srednich czy zawodowej, zarabia hajs za granica otwiera sie firme w pl i bierze sie takich murzynow po studiach i hajs leci, ja mam 5 lat juz rozwinieta firme, a moj rowniesnik po 5 latach ma magistra i ja go zatrudniam za najnizsza krajawa, trzeba miec leb na karku ;]

Nie wiem co Ty masz za wyobraźnie czy to sytuacja hipotetyczna ale nie wydaje mi się bo napisałeś "ja mam".


minimum 2 kola do reki, minimum, nawet mam oferte ale jakos nie chce mi sie wziac do roboty hehe, odkad zjechalem z belgii powiedzialem ze w pl nie bede pracowal, i czekam na wyjazd do norwegii ;]
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
bo tak to sie robi, wyjezdza po pierwszej lepszej szkole, podstawowce srednich czy zawodowej, zarabia hajs za granica otwiera sie firme w pl i bierze sie takich murzynow po studiach i hajs leci, ja mam 5 lat juz rozwinieta firme, a moj rowniesnik po 5 latach ma magistra i ja go zatrudniam za najnizsza krajawa, trzeba miec leb na karku ;]

Akurat nikogo nie zatrudnia sam zapie****a jak kunta kinte na plantacji bawełny ale przynajmniej wie za co zapie****a i sam na siebie
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
ja nie mam firmy, mowie jak jest "o tych co maja leb na karku" ja wypie****am za granice do norwegii :) hajs z belgii wolalem rozpie****ic ;] czego ofc znie zaluje pewnie z hajsem z norwegii zrobie podobnie ^^ toz to tylko papier.

I co ty zamierzasz robic w tej Norwegii? Ryby patroszyc?

czemu nie, ogólnie w domu lubie to robic.

Jade na magazyn.
 
Ostatnia edycja:

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Jak ktos ma dobre wyksztalcenie to za 10 nie ma co, jak mozna robic za 5-10k...
A jak nie mozna to...

10zl na reke (netto/na czarno jak kto woli) jak najbardziej. Ale warunkiem jest by praca miala sens. Dla osoby bez wyksztalcenia, czy tez z magistrem, ale z gownianej uczelni i gownianego kierunku - najlepiej budowa! Modlic sie by trafic na majstra ktory uczy i nawet dobrego szefa. A tacy sa. Co do majstrow roznie bywa, ale nawet jak nie chce typowo nauczac nastepcy, to moze nie kryje sie jak robi cos istotnego, nie klamie, nie mowi glupot by celowo wyprodukowac 50-letniego-kiedys-pomocnika... Firmy tez zmieniac mozna.

Jak juz sie popracuje pare lat, zalezy co w glowie, to mozna robic juz samemu. Przez ten czas mozna zbierac narzedzia, mozna sie szkolic/douczac. Mozna miec jakies hobby, mozna nie byc lajza i kiedys miec na chleb za godziwa praca, dajac ludzia sensownie zarobic.

Przy fizycznej robocie kazdy szef ktory zaczynal od lopaty szybko pozna czy mu sie trafil lewus czy normalny chlop z ktorym mozna robic.
A jak trzeba walic 5kg mlotem albo kopac doly lopata i brecha to i lewus dobry.

Budowa taki + ze mozna sie czegos nauczyc i kiedys miec szanse robic cos samemu. Jak sie pojdzie w magazyn czy sklep czy produkcje to juz gorzej.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Za jakiś czas będę potrzebował dwóch typa do kopania rowów pod fundament (do metra w głąb), robienia zbrojeń, mieszania i wylewania betonu.
Oferuję stawkę początkową 10 zł za godzinę ale jestem otwarty na negocjacje. W pierwszej kolejności wezmę pod uwagę kandydatury konkurencyjne cenowo.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
K

Kot

Guest
Moge byc zainteresowany. Ile godzin dziennie trza bedzie pracowac? Czy bede mial oplacony ZUS? Czy przysluguja jakies przerwy w pracy?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jeśli pogoda pozwoli i robota będzie szła to będziemy pracować 8 godzin z opcją przedłużenia. ZUS opłacacie we własnym zakresie bo biore na umowę o dzieło. Albo samozatrudnienie. Przerwy będą w takim stylu: pierwsza 15 minut (platna) po 3 godzinach i 45 minutach pracy, potem po 2 godzinach pół godzinna przerwa (niepłatna) lunch-break a potem już nie ma przerw no chyba że zostajemy po godzinach. Palacze mogą robić przerwy na fajkę (w granicach rozsądku) ale będą mieli za to odliczane pół godziny dziennie.

Jeżeli powiem że o miejsce bije się stu chętnych i wezmę najtańszych to do jakiej stawki zejdziesz Kot żeby dostać tę fuchę?

A co jak jakieś Janki wezma na powaznie to co napisales i beda wysylac tam maile?

Każdy mail zostanie przeczytany przez posiadacza w/w maila, to zaręczam : )
 
K

Kot

Guest
Warunki zasadniczo mi odpowiadaja, tylko z tymi przerwami lipa. Ja rano zjadam bardzo obfity posilek, ktory starcza mi na ok 10 do 12 godzin, wiec przerw w pracy nie potrzebuje, bo jak zrobie przerwe, to sie nie moge w rytm pracy ponownie wdrozyc. Szlugow pale do chu*a, ale umiem palic bez rak nie wyjmujac papierosa z ust (na rybach sie nauczylem). Tak ze w sumie nie wiem, waham sie...
 
G

Guest

Guest
Ja mogę za 6,50 zł brutto stać i palić fajki nawet bez rąk jak trzeba :)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Ja mogę pracować za 2 PLN brutto + chleb ze smalcem co godzinę.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja mogę pracować za 2 PLN brutto + chleb ze smalcem co godzinę.

I takie podejście mi sie podoba!!! Rozsądne i bez wydziwiania.

*klaszcze w rączki*

No to mamy już pierwsze miejsce obsadzone. Został jeden wakat.

Przerwy muszą być bo brytyjski kodeks pracy przewiduje że po czterech godzinach trzeba zrobić przerwę. Co do palenia niech będzie że można palić przy robocie i wtedy nie odliczamy tego czasu... Ale trzeba przedyskutować urealnienie tj obniżenie stawki godzinowej bo widzę że płacowe wymagania rynku zweryfikowały moje początkowe założenia.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół