nasiona marihuany

Praca

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Czy poszedłbyś do pracy za 10 zł za godzinę?

  • Tak, coś trzeba do garnka włożyć

    Głosów: 62 68.9%
  • Nie, są pewne granice upodlenia

    Głosów: 28 31.1%

  • Łącznie głosujących
    90
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
minimum 2 kola do reki, minimum, nawet mam oferte ale jakos nie chce mi sie wziac do roboty hehe, odkad zjechalem z belgii powiedzialem ze w pl nie bede pracowal, i czekam na wyjazd do norwegii ;]

Masz racje, lepiej robić za ciecia w Norwegii niż mieć dobrą pracę w PL.
 

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
Wybor zawsze jest, emigracja i ch*j. Za dyche brutto normalny czlowiek nie wyzyje, chyba ze wegetuje, ale jak ludzie robia za tyle, a i za mniej to po co im dawac wiecej.. Smutne ale prawdziwe. Z reszta jak tu robic za dyche jak gram trawy 30zl a na krzaku ich rosnie po 300:D
Masz racje, lepiej robić za ciecia w Norwegii niż mieć dobrą pracę w PL.
Nie wiem czy to mial byc sarkazm, ale tam ciec ma wiecej do gadania niz tutaj prze uj majster
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Prawo rucha przedsiębiorce w du*ę to przedsiębiorca rucha w du*ę pracowników. Niestety zanim zmieni się w pełni mentalność pracowników to troszkę minie bo przecież lepiej zatrudnić 2 młodych za 1200 niż jednego dobrze opłacić.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Prawo rucha przedsiębiorce w du*ę to przedsiębiorca rucha w du*ę pracowników. Niestety zanim zmieni się w pełni mentalność pracowników to troszkę minie bo przecież lepiej zatrudnić 2 młodych za 1200 niż jednego dobrze opłacić.

No bo młodzi chcą zarabiać kokosy bez żadnego wkładu pracy... wystarczy wejść do tesco, reala czy innego sklepu czy jak to się teraz mówi "discount'a", ten syf na półkach, syf na warzywach, wszędzie syf i chcą mieć 2k w łapę. Kiedy się nauczą, że ciężkim wkładem pracy dopiero coś osiągną? Nie mówiąc o głupocie jaką zatrudniają, niektórzy to powinni mieć rentę za bycie totalnymi debilami, ostatnio w realu ziomek pucował szafki na których stoją artykuły spożywcze wodą która wyglądała jak by ktoś do niej wsypał ze 2 litry ziemi, i jaki sens jest myć brudną wodą? Gdybym miał hipermarket i bym zobaczył coś takiego to bym wypie****ił od razu. Tak trudno jest iść zmienić wodę?...

No ale teraz wystarczy prowadzić jakiegoś "bloga/vlog" czy jak to gówno się nazywa i można zapie****ać po całym świecie nie mając nawet gimnazjum skończonego.

I jak słyszę kumpli "siedzę w robocie, opieram się o łopatę nic nie robię i dostaje kase" to się zastanawiam kiedy ich wy***ią.

Gdzie się podziały czasy gdzie trzeba było skończyć szkołę żeby dobrze zarobić? Panie to teraz mają wyjątkowo łatwo, zrobić operację plastyczna i robić sex taśmy.

No sorry ale żeby do czegoś dojść to trzeba się ruchać albo ciężko pracować.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
10 zł to graniczna kwota. Jezeli robota bylaby na miejscu, ze nie musialbym dojezdzac autem to chetnie bym smigal do tyrki. Jezeli trzebaby dojezdzac odpada. Wiem po sobie ze z wypłaty odchodzi miesiecznie 1/3 na wache.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
El ChupakabraBR hhe noo to chyba jednak 1 pracownika lepiej opłacić niż brać młodych prawda ? a że wszyscy chcą zarabiać jak najwięcej to chyba naturalne nikt nie chce je**ć cały miesiąc i nic nie kupić sobie.

Najlepiej to mieć tatusia prezesa i pełnić najlepszy zawód świata czyli syn prezesa heh.
 
G

Guest

Guest
10 zł na h to ja zarabiałem 7 lat temu ;] lecz teraz też są obecne takie stawki a nawet mniejsze ,
 

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
trzeba mieć wy***ane a będzie dane...
tylko to nie dla lewusów..wiadomo oni czekają i nic nie mają.....
:pr:
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Za dyche na godzine?

Jasne!!!!

Gdyby paliwo kosztowalo 1,16 za litr, chleb 1,20, piwo 60gr, auto uzywane 10 lat- 500zl, dom 25 tysiecy... itp...

Czemu nie? :D
 

killeerrabit

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
95
Buchów
1
Obecnie po powrocie od ojczyzny mam 17zł/1h , ale jak był przestój w firmie to zamiast siedzieć w domu poszedłem do pracy za 10zł/1h Zamiast siedzieć na dupie, biadolić i pierdzieć w stołek.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Kurde dużo ludzi się deklaruje że by poszli tyrać za tyle, chyba do Polski wrócę założyć firmę... Opłaca się
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Kurde dużo ludzi się deklaruje że by poszli tyrać za tyle, chyba do Polski wrócę założyć firmę... Opłaca się

Tylko miej normalne wymagania co do pracowników bo jak patrze na ogłoszenia pracy w moim mieście i widzę "poszukuję sprzedawcy do sklepu z ciuchami, wymagania bla bla bla, wykształcenie wyższe" to się zastanawiam kto po studiach pójdzie pracować na kasie. I często chcą mieć jeszcze wieloletnie doświadczenie w zawodzie :lol3:
 
G

Guest

Guest
Tylko miej normalne wymagania co do pracowników bo jak patrze na ogłoszenia pracy w moim mieście i widzę "poszukuję sprzedawcy do sklepu z ciuchami, wymagania bla bla bla, wykształcenie wyższe" to się zastanawiam kto po studiach pójdzie pracować na kasie. I często chcą mieć jeszcze wieloletnie doświadczenie w zawodzie :lol3:

Co ty nie powiesz , pracowałem kiedyś z gościem co miał większą szkołę od dyrektora , a ***ał za 11 zł netto i mu pasowało , dlaczego bo dla ludzi po studiach nie ma pracy teraz tym bardziej w małych miastach , obecnie są potrzebni wykwalifikowani pracownicy a nie krzesłopierdki* .
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Co ty nie powiesz , pracowałem kiedyś z gościem co miał większą szkołę od dyrektora , a ***ał za 11 zł netto i mu pasowało , dlaczego bo dla ludzi po studiach nie ma pracy teraz tym bardziej w małych miastach , obecnie są potrzebni wykwalifikowani pracownicy a nie krzesłopierdki* .

Zostań dyrektorem kto ci zabroni
mam klienta który zarabiał w Irlandii 17 funtów godzinówki a i tak wrócił do polandi i otworzył firmę
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Zostań dyrektorem kto ci zabroni
mam klienta który zarabiał w Irlandii 17 funtów godzinówki a i tak wrócił do polandi i otworzył firmę

bo tak to sie robi, wyjezdza po pierwszej lepszej szkole, podstawowce srednich czy zawodowej, zarabia hajs za granica otwiera sie firme w pl i bierze sie takich murzynow po studiach i hajs leci, ja mam 5 lat juz rozwinieta firme, a moj rowniesnik po 5 latach ma magistra i ja go zatrudniam za najnizsza krajawa, trzeba miec leb na karku ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół