nasiona marihuany

Praca

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Czy poszedłbyś do pracy za 10 zł za godzinę?

  • Tak, coś trzeba do garnka włożyć

    Głosów: 62 68.9%
  • Nie, są pewne granice upodlenia

    Głosów: 28 31.1%

  • Łącznie głosujących
    90
M

makaro

Guest
Na obecna chwile chciałbym miec robote nawet za 9.50
To Wy znajomości nie macie, że za grosze robicie?
Nie kazdy ma wysoko postawionego wujka w rodzinie. Jak masz to sie ciesz i nie zadawaj takich głupich pytan
 

PabloWirtuoz

Pełnoprawny Mag Hualante.
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
55
Buchów
0
Nie kazdy ma wysoko postawionego wujka w rodzinie. Jak masz to sie ciesz i nie zadawaj takich głupich pytan

No sorry, sądziłem, że każdy ma w rodzinie kogoś wysoko postawionego. Wszyscy z mojej rodziny jak i moi znajomi są ustawieni. Moja siostra po liceum ze słabą maturą zarabia 10.000 miesięcznie, zarządza stacją paliw w mieście, rok 'przepracowała' i dostała awans szybciej od osób co tam siedzą 4-6 lat.

Ja myślałem, że wszyscy te oferty 12pln/h to olewają bo to grosze są.... a jednak się myliłem. Jaki ten świat dziwny, eh. To co dla jednego jest gównem, dla drugiego jest skarbem
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
hmmm moze sie wypiela??? i wez sie tu nie podniecaj...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No sorry, sądziłem, że każdy ma w rodzinie kogoś wysoko postawionego. Wszyscy z mojej rodziny jak i moi znajomi są ustawieni. Moja siostra po liceum ze słabą maturą zarabia 10.000 miesięcznie, zarządza stacją paliw w mieście, rok 'przepracowała' i dostała awans szybciej od osób co tam siedzą 4-6 lat.

Ja myślałem, że wszyscy te oferty 12pln/h to olewają bo to grosze są.... a jednak się myliłem. Jaki ten świat dziwny, eh. To co dla jednego jest gównem, dla drugiego jest skarbem

Skończ pier***ić, wytrzyj se smarki spod nosa i się lekcji poucz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół