nasiona marihuany

Praca

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Czy poszedłbyś do pracy za 10 zł za godzinę?

  • Tak, coś trzeba do garnka włożyć

    Głosów: 62 68.9%
  • Nie, są pewne granice upodlenia

    Głosów: 28 31.1%

  • Łącznie głosujących
    90
S

Sławuś z council estate.

Guest
Czy poszedłbyś do pracy za 10 złotych brutto za godzinę?

Wyniki głosowania są utajnione.
 
Ostatnia edycja:

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
mam obok siebie tartak gdzie ludzie dostają 6pln + Zus :pl:i to jest dopiero cyrk.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Ja swoją karierę zaczynałem za 3,50 zł na godzinę. Tak za tyle dałem rade i dalej daje rade. Tylko ze teraz nawet nie wiem ile mam na godzinę. A jak by trzeba było to za kiel i pierunek bym tyrkał jak by była potrzeba.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
[Dzisiaj 12:45] Bartolini herbu Zielona Pietruszka : Robiłem gdzieś 2 tygodnie , z pilnikiem ******m i wychodziło ~5,90-6zł na rękę, ale to rok temu teraz może z 6,50 ?
[Dzisiaj 12:45] Bartolini herbu Zielona Pietruszka : To stwierdzilem ze szkoda zdrowia
[Dzisiaj 12:46] Bartolini herbu Zielona Pietruszka : Dlatego wszyscy nak***iaja na czarno , bo wola dostac te 10zl na reke , i zeby w sciane bez przyjemnosci moze miesiac przezyjesz

---------- Post Zaktualizowany 12:48 ---------- Data pierwszego postu 12:47 ----------

Ja robiłem w stolarni za 2 pln za godzinę a potem za 2,50 ale to było dosyć dawno.
 

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,088
Odznaki
4
Po co piszesz brutto? Wyniki będą przekłamane bo ludzie czytają, że 10zł za godzinę... Z tych 10 złotych zostanie 7 zł...

Dobra ale załóżmy, że to jest 10zł netto a nie brutto. Normalny wymiar pracy to 2000 godzin w roku co daje nam 20000 zł. Czyli 1667zł miesięcznie... Wolę nie liczyć ile to będzie przy tych 7 zł na rękę :sunny:

Wg mnie lepiej zebrać kilo palenia z krzaków ;)
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Jak by było trzeba to i nawet za 4zł brutto bym poszedł, wszystko zależy od sytuacji w której człowiek się znajdzie.
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Paręnaście lat do tyłu też robiłem za 3 zł na rękę, przy przepracowanych 280 godzinach i "premii" zarabiałem ok 900 zł miesięcznie, mieszkanie i rachunki 600-700 zł, studia 300, nie wiem jak ale przeżyłem tak prawie dwa lata:)
Dzisiaj, mając rodzinę na utrzymaniu jakby ktoś mi zaproponował 10zł/h wyśmiał bym go i poszedł szukać dalej.
 

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,088
Odznaki
4
No tak, tylko paręnaście lat temu te 3zł były o wiele więcej warte niż dzisiaj (chyba nawet paczkę fajek szło kupić za 3 z hakiem)... Porównywanie za ile robiliście kiedyś tam dawno raczej nie ma większego sensu.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Widze, że sporo cieci z ochrony na forum :D
 

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
Temacik bardzo ciekawy i rzeczowy, sam jestem na etapie w którym szykuje mi się zmiana umowy w firmie, na start dostałem właśnie 10zł. Pracując w normalnym wymiarze 5x8 w tygodniu gdybym miał na utrzymaniu dom, rodzinę to było by co najmniej ch***wo. Pensja przy 10zl/h to coś raptem 1200-1300 zł, trzeba napie****ać nadgodziny, soboty, nocki aby przy takiej stawce cokolwiek mieć. No ale coś kosztem czegoś, można spędzić prawie każdy dzień miesiąca w pracy i coś odłożyć- ja zrobiłem tak przez 2 miesiące chcąc odłożyć na samochód, udało się ale nie jest to warte nerwów i codziennej tyrki (wszystko zależy od sytuacji, bo jeśli będzie trzeba to bez wachania to powtórzę)

Osobiście mieszkam w mieście o prawie najwyższym wskaźniku bezrobocia w polsce, tu każdy chwyta się czego tylko może a jak nie może to kombinuje na nielegalu.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
minimum 2 kola do reki, minimum, nawet mam oferte ale jakos nie chce mi sie wziac do roboty hehe, odkad zjechalem z belgii powiedzialem ze w pl nie bede pracowal, i czekam na wyjazd do norwegii ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół