nasiona marihuany

podłączenie 4 świetlówek

Wyszukiwarka Forumowa:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Yhym. ok. A masz pomysł na czym zawiesic świetlówki wraz z odbłyśnikiem ? bo ku**a zero pomysłów mam teraz i nie wiem jak to zrobie.

Odbłyśnik zamontuj na jakiejś beleczce pod wymiar boxa na szerokość. W boksie na bocznych ścianach przymocuj na odpow wys kawałki owego kątownika i będziesz mógł wsuwać odbłyśnik na kątowniczki.
 

Bibsoon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2014
Postów
52
Buchów
0
Odbłyśnik zamontuj na jakiejś beleczce pod wymiar boxa na szerokość. W boksie na bocznych ścianach przymocuj na odpow wys kawałki owego kątownika i będziesz mógł wsuwać odbłyśnik na kątowniczki.
A jak sie rozpie****i :D ? wolałbym z góry zrobić coś aby spuszczać i podciągać odbłyśnik z świetlówkami... muszę coś wymyślić ..
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ile waży ten odbłuśnik z żarówkami i jak gruby styropian? Jeżeli te boczne kątowniczki będą długie i przykręcisz je na więcej śrub. to nie powinno się rozp.
A jak z góry, to dwie dziury i wyciągasz łańcuszki i je jakoś blokujesz.
 

Bibsoon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2014
Postów
52
Buchów
0
Ile waży ten odbłuśnik z żarówkami i jak gruby styropian? Jeżeli te boczne kątowniczki będą długie i przykręcisz je na więcej śrub. to nie powinno się rozp.
A jak z góry, to dwie dziury i wyciągasz łańcuszki i je jakoś blokujesz.
Nie mam pojęcia bo dopiero bede robił ten odbłyśnik. A co do styropianu to nie mierzyłem ale chyba to ten chudy (2-3cm) tak mi się wydaje bo wiem że jest ale nie wiem jakiej grubości. btw. chodzi ci o ten kątownik ? http://zpasgroup.pl/katownik-nosny-16.html
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Chodziło mi o taki typowo do regipsów, taki delikatny z cienkiej blachy lub bardzo drobnej siatki metalowej ale ten drugi może być za wiotki do trzymania odbłyśnika.
 

Bibsoon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2014
Postów
52
Buchów
0
Chodziło mi o taki typowo do regipsów, taki delikatny z cienkiej blachy lub bardzo drobnej siatki metalowej ale ten drugi może być za wiotki do trzymania odbłyśnika.

Zamiar mam sklepić tym sylikonem to bo nie mam sił sie pier***ić i skrecać srubkami styropian :lol3: tylko nie wiem jak zrobić góre i na czym bd mógł solidnie zamocować odblyscik ze swietlówkami .. jakos nie moge sobie wyobrazić tego co piszesz konopioland :/ ...
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Siema!Górę boxa zrób z jakiejś sklejki, czy innej płyty. W tej płycie wiercisz dwie dziury taki, żeby przeszedł łańcuch.Na łańcuchu wieszasz odbłyśnik i przekładasz łańcuch na zewnątrz. Teraz ustawiasz odpowiednią wys odbłyśnika i blokujesz łańcuch od zewnątrz np. jakimś pręcikiem.Nie wiem jak inaczej wyjaśnić...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół