nasiona marihuany

Titan-II Hebe i GHS Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
właśnie,z tego co wyszperałem i się dowiedziałem to wszystkie tytany są chińskie (co oczywiście nie zawsze jest złe)

Ogólnie sprzęt fajny ale nie za cenę ~300zł. Gdybym go kupił za tyle to byłbym nieco rozczarowany. Na szczęście można go dostać spokojnie w 1/2 tej kwoty.

za 3 stówy to nie kupie a za pół ceny to nie widziałem -- gdzie za tą cene są ? to szarpne jednego ;)
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
A powiedz jak zmieniasz stopnie F na stopnie C?
 

badgrass

Active member
Rejestracja
Sty 1, 2015
Postów
25
Buchów
0
Wciśnij jedną ze strzałek i przytrzymaj i następnie wciśnij i przytrzymaj ten duży przycisk i tak 2-3 sekundy przytrzymaj oba. Jedna strzałka zmienia na C, druga na F. Ale tak jak pisałem wcześniej, mój vaporizer ma obie skale, a 2 inne egzemplarze które zamówiłem dla kumpli mają tylko F i nie można zmienić. Chyba że jest inna kombinacja na to ale tego to już nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
20
Buchów
0
zmiana F na celsiusz jest realizowana przez przytrzymanie duzego przycisku i zewnętrznego małego przycisku. Może to nie działać w podróbach.

Tak jak kolega badgrass napisał, Titan 1 oraz 2 zostały zaprojektowane przez firmę Vapor Source z Chin. VS do dzisiaj produkują Titany i ja od nich je sprowadzam. Nie zgadza sie natomiast sprawa że oni odsprzedali patent innym firmom. Poprostu jak to w Chinach produkty popularne się klonuje. Na rynku mamy teraz pełno podróbek Titanów w przeróżnej jakości, od przyzwoitych do mizernych. Oczywiście są one konkurencyjne cenowo. Dlatego radze uważać na źródło z którego kupujecie.

Troche OT ale jeśli chodzi o możliwość zakupu taniej to jest to możliwe kupując bezpośrednio z chin, tak jak i wiele innych rzeczy. Na cene w legalnych sklepach w polsce składa sie szereg podatków: cło, CIT, Vat. Dodatkowo kupując z chin musimy dłużej czekać oraz odsyłać towar w razie naprawy gwarancyjnej itp.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
juz tez troche waporyzowalem z titana II i :

- fajny,dyskretny sprzecik ;ladnie wapuje ;tylko nie polecam za bardzo rozdrabniac materialu bo szybko oblepia sie sitko i ciezko zaciagac

- bateria to podstawowy minus -starcza na dwa (wapuje na zewnatrz),max 3 rozgrzania po polowe baczka ; i to z bateria sie potwierdza w wielu titanach niestety
-wiec jak komus zalezy na zywotnosci baterii to moze byc lipa ; ale z dostepem do ladowania mozna wapowac w trakcie
 

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
20
Buchów
0
Jeśli szukacie vapo który ma mocniejszą baterie to mogę polecić FlowerMate V5.0 są one dostępne w 3 wersjach (V5.0, V5.0s, V5.0pro). W ich obudowie mieszczą się 2 baterie 2600mAh, czyli mają razem 5200mAh. Wystarcza to na dłużej niż titan z jedna baterią 2600mAh.
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
Nie dawno minął rok od pierwszego użycia Titana. Mimo niemal codziennego użytkowania dalej działa bez większych zarzutów. Nie chcący wstając pizłem nim o kafelki tak ze trzy razy w ciągu tego czasu - a raz dość konkretnie - ale nie zrobiło to na nim większego wrażenia.
 
A

Andy Botwin

Guest
Majster a jak kondycja ogniwa, odczuwasz jakieś spadki żywotności?
Nabyłem również, i wielce sobie chwale, to znaczy w pieniądzach które wydalwm nie mógłbym trafić lepiej.
co do spraw technicznych, w środku ogniwo 18650 lutowane na kablach do płytki, jeżeli macie trochę ogarnięcia to bez problemu da rade wymienić, zamiennik płytka sterująca na fasttechu w razie awarii kosztuje chyba z 8$
1.jpg

Ogółem klon, ale IMO nie ustępuję jakością.
 

kobyla

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
156
Buchów
0
Także zakupiłem, czekam na przesyłkę.
Napiszę jakieś spostrzeżenia jak przyjdzie, myślę w tym tygodniu.
Dobrze, że można samemu naprawiać w razie W, sprzęt jest a i chęci zawsze się znajdą.
Myślę, że za taką cenę (ok 120 zł) jak najbardziej opłacalny zakup.
 
P

pozitiv

Guest
mam titana , dobry vaporyzer, wszystko precyzyjnie i solidna budowa ale nie wiem czemu mnie to smakuje plastikiem troche wszystko jak fappuje....
 

krystian20

New member
Rejestracja
Paź 28, 2014
Postów
4
Buchów
0
witam serdecznie podrzuci mi ktos na priv gdzie moge zamowic tego titana o polowe taniej panowie ? takze chcialbym vapowac a nie chce placic 300 za vapo ktory mowicie ze idzie dostac polowe taniej, pozdrawiam serdecznie :)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
mam titana , dobry vaporyzer, wszystko precyzyjnie i solidna budowa ale nie wiem czemu mnie to smakuje plastikiem troche wszystko jak fappuje....

Tez mialem podobny problem ale po kilkunastu uzyciach vapka plastikowy zapach znika.

---------- Post Zaktualizowany 06:16 ---------- Data pierwszego postu 06:10 ----------

witam serdecznie podrzuci mi ktos na priv gdzie moge zamowic tego titana o polowe taniej panowie ? takze chcialbym vapowac a nie chce placic 300 za vapo ktory mowicie ze idzie dostac polowe taniej, pozdrawiam serdecznie :)

Mozesz zakupic na chinskim alledrogro czyli aliexpress ale czy jest sens czekac 2 albo 3tygodnie na przesylke po czym okaze sie z***any/podrobiony? Gdzie to zareklamujesz?
U nas w pl kupisz go za 250zl roznica ok100zl
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Gdzie zareklamujesz? Tam gdzie kupiłeś ;] Po za tym możesz poczytać komentarze pod produktami i poznać opinie kupujących. Masz do wyboru oryginały jak i klony, gdzie jest wyraźnie napisane, że to klon i pod nimi również komentarze.
Czy 2-3 tygodnie czekania na przesyłkę to coś strasznego? Dużo kupuję z Ali i na wysyłkę nie narzekam. Jak dostaniesz coś zj**ego to rozpoczynasz sţór i dostajesz zwrot kasy - dużo szybciej i prościej oraz pewniej niż na allegro.
 
A

Andy Botwin

Guest
Wrzuciłem Titanowi ogniwo z prawdziwego zdarzenia (Panasonic ncr 18650B) i IMO mój klon przewyższa oryginał, bo ogniwo było w ch*j dziadów kiedy jednak ale tak jak pisałem wcześniej wystarczy wylutować, i wlutować nowe, dwa kable do płytki, koszulka termo na ogniwo, i dzis ledwo dałem je rade rozładować do swojego pierwszego ładowania w vapo bo wcześniej było naładowane raz w D4, dodam jeszcze że crafty mama takie ogniwo i chyba podobny zakres temperatur.
PowiemPowiem) krótko, to wapowaniu wykońcy żyło menia bardziej niż ja to ogniwo ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół