nasiona marihuany

PORADNIK Jak oszukać narkotesty na mocz i ślinę

Wyszukiwarka Forumowa:

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Yo!
Widzę, żę ten temat non stop się tutaj przewija, więc może ostatni raz to zakończmy, a coś na ten temat wiem.

Co do testów THC we krwi....jedyne co wam zostaje to przyklejony temat ziomboja w tym dziale
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?52527-Jak-pozbyć-się-resztek-THC-z-organizmu
Nie ma innego sposobu no chyba, że sami macie dostarczyć próbkę krwi ze szpitala do labolatorium i umiecie pobierać krew to pobierzcie od czystego kumpla. Teraz do rzeczy...

APTEKOWE TESTY NA NARKOTYKI PRZEZ MOCZ

SPRAWDZONE, 100% SKUTECZNOŚCI*

1. Kupujecie kilka torebek kwasku cytrynowego (dla dokładnych może być 4 - 5), wlewacie około 100ml wody do szklanki (może być mniej), wsypujecie kwasek i mieszacie aż się zrobi czysty klarowny roztwór. Taki roztwór przelewacie sobie do wyczyszczonego, malutkiego, szczelnego opakowania (np. malutkie szamponiki) i wstawiacie gdzie chcecie. Najlepiej zawsze jeden mieć przy sobie, a drugi w łazience. W momencie kiedy rodzice wpuszczą cię w samych bokserkach do łazienki to będziesz miał ten płyn w łazience i go użyjesz. Jak rodzic będzie chciał wejść z tobą do łazienki to się kłóć, że nawet siku w spokoju nie możesz zrobić i żeby dali Ci przynajmniej tutaj chwile swobody. Ewentualnie możesz powiedzieć, że przy nich nawet kropli nie uronisz, bo nie potrafisz tak przy kimś ;)
Jak go użyć? Bardzo prosto: wystarczy dolać trochę do próbki z moczem. Na prawdę nie trzeba dużo, ale jak chcecie to dla pewności możecie nawet wlać cały.
Prosta rzecz, roztwór robi się kwasowy, a te narkotesty z takiego pH nie wykryją. Możecie być tego pewni, nie wiem czemu ludzie piszą takie bzdury, że to nie działa, pewnie nieumiejętnie to zrobili(da się? Jak widać tak). Sposób w 100% sprawdzony. Moi kumple z gimnazjum mieli regularnie testy robione i to bez żadnej zapowiedzi, czasami nawet kilka razy w tygodniu się zdarzało (przysięgam) i zawsze tego używali i zawsze nic nie wychodziło w narkotestach.

2. Poproś czystego kolegę o próbkę moczu. W zamian postaw mu piwo, prędzej to zrobi. Radziłbym tak samo przelać do jakiegoś opakowania i zostawić w łazience, bo wiem, że niektórzy rodzice trzepią przed łazienką.
Jak użyć? Wlewasz kolegi mocz, a nie swój. Jak jest za mało to dolej wody, nigdy swojego moczu, bo może przez przypadek wykryje.

Jak długo można kanabinoidy wykryć w moczu? Tydzień, 2 tygodnie, zależy od organizmu

Co do testów szpitalnych na mocz....w ogóle robią takie? Prędzej od razu krew pobierają, w krwi kanabinoidy dłużej się utrzymują i taki test jest pewniejszy.




POLICYJNE TESTY NA NARKOTYKI PRZEZ ŚLINĘ

Dla tych co nie wierzą SPOSÓB SPRAWDZONY I W 100% SKUTECZNY*

Bardzo proste. Kupujecie witaminę C do ssania. Jak nie ma to poproście o jakąś witaminę C z osłonką laktozową.

Jak użyć? W momencie kiedy wiesz, że będziesz miał taki narkotest po prostu weź z 2 takie tabletki i ssij. Jak chcesz szybciej to możesz rozgryźć. Ważne jest, aby wyssać tą kwaśną część, ponieważ ona tworzy niskie pH w twojej ślinie. Jeśli właśnie zatrzymuje Twój samochód policja to szybko weź taką tabletkę, rozgryź i ssij. Jak będziesz rozmawiał z policjantem włóż tą tabletkę między dziąsła, a policzek, aby mieć jak najwięcej czasu na rozpuszczenie. W momencie kiedy już będzie chciał wykonać taki test po prostu połknij taką tabletkę.

Co do nagłych kontroli drogowych to możecie spróbować z roztworem z kwasku cytrynowego. Szybko wziąć mały łyk, wypłukać usta i połknąć lub wypluć. Ostrzegam, że bardzo się skrzywicie, ale w ten sposób szybko zmieniacie pH śliny i zasada jest ta sama - niskie pH.

Skąd mam tą pewność? Kiedyś z przyjacielem bardzo dużo jaraliśmy. Jego mama się skapnęła, a jego wujek pracuje w policji, więc przychodził często i robił mu testy na ślinę. Na początku musiał się wstrzymywać od palenia, ale wpadłem na ten pomysł, on spróbował i zadziałało idealnie. Dodam, że rano jaraliśmy, a koło południa wujek zadzwonił, że ma przyjść na test, więc wziął 2 tabletki, wyssał całe, wszedł do domu, wujek posmarował mu tą maścią wargę, aby zwiększyć ilość śliny, potem wziął próbkę z jamy ustnej i sprawdził. Nic nie wyszło.

Ile w ślinie kanabinoidy są wykrywalne? Do tygodnia.

* - trzeba zrobić to poprawnie i umiejętnie tak jak opisałem. Wtedy zadziała.

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że pomogłem, w razie pytań pytać ;) Jak ktoś się z tym nie zgadza to proszę swoją wersję przedstawić, poprzeć dobrymi argumentami i podać prawdziwe PRZYKŁADY ZDARZEŃ, bo własne tezy to tylko tezy.

Slu
 
Ostatnia edycja:

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Regulamin podczas rejestracji czytał? Forum jest dla osób pełnoletnich.
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
A czy ja to neguję? Jest sporo osób, które mają po 18, 19 lat, a nawet więcej i dalej mieszkają z rodzicami. W 2 klasie liceum osoby uzyskują pełnoletność, a technikum jest 4 letnie. Niektórzy studiują w rodzinnym mieście i dalej mieszkają z rodzicami. Poza tym nie trzeba się rejestrować, żeby niektóre artykuły przeczytać. Dużo osób wchodzi na forum jako goście.
 

ZielonyKonsument

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
173
Buchów
0
zresztą sposób na narkotest policyjny przyda się głównie kierowcom których pały do kontroli zatrzymują, nawet jak jedziesz na trzeźwo to ci może wyjść że jarałeś
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Właśnie zamówiłem sobie testy i sprawdzimy twoje tezy...
THC w slinie utrzymuje się w nowych testach od 4 do 6 godzin, w starych do 12..
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
Jak długo można kanabolidy wykryć w moczu? Tydzień, 2 tygodnie, zależy od organizmu
[...]
Ile w ślinie kanabolidy są wykrywalne? Do tygodnia.

O ku**a! Kanabolidy!? Koniec z jaraniem...
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Właśnie zamówiłem sobie testy i sprawdzimy twoje tezy...
THC w slinie utrzymuje się w nowych testach od 4 do 6 godzin, w starych do 12..

Zapraszam, nam się udało. Co do utrzymania w ślinie....wszędzie piszą co innego. 2 lata temu jeszcze tutaj czytałem wątek chłopaka, który na co dzień mieszka w Holandii. Pojechał na święta do rodziny w Polsce, gdzie dzień wcześniej palił. Na kontroli wyszło mu, że jedzie pod wpływem i miał sprawę. Gdzie indziej piszą, że 3 - 4 dni. Wolę napisać do tygodnia, żeby w razie W ludzie uważali, jeśli mają takie problemy.

O ku**a! Kanabolidy!? Koniec z jaraniem...

Dzięki Majster, teraz to zauważyłem, sorry ;)


edit: padree dawaj znać jak Ci wyszło
 
Ostatnia edycja:

quattro4ever

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2013
Postów
70
Buchów
0
Czy rutinoscorbin się nada? Widzę że trzeba będzie w samochodzie wozić listek witaminy C. "Panie władzo tak niewyraźnie dziś wyglądam dlatego właśnie biorę sobie witaminki :)"
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Pierwszy test zrobiłem wczoraj. Palilem jointa po pracy o 7 rano.
O 15 byłem czysty.

Dalsze testowanie trwa.
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Czy rutinoscorbin się nada? Widzę że trzeba będzie w samochodzie wozić listek witaminy C. "Panie władzo tak niewyraźnie dziś wyglądam dlatego właśnie biorę sobie witaminki :)"

Tak, nada się, ale polecam rozgryźć i wtedy ssać, aby nie czekać aż osłonka laktozowa się rozpuści.


Pierwszy test zrobiłem wczoraj. Palilem jointa po pracy o 7 rano.
O 15 byłem czysty.

Dalsze testowanie trwa.

Czyli testy przebiegają pozytywnie, ale czekamy na dalsze wyniki od Ciebie ;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
Pierwszy test zrobiłem wczoraj.
podaj jakie to testy polska policja używa drugdetect saliva6 w opisie producenta czas wykrycia w slinie marihuany od 10minut do 72 godzin
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
padre i jak poszło? Bo jak test przeszedł pozytywnie to napiszę o przypięcie, żeby nie zaginął
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół