nasiona marihuany

PORADNIK Jak oszukać narkotesty na mocz i ślinę

Wyszukiwarka Forumowa:

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Pytanie tez czy probowal oszukac testy poprzez dolanie roztworu do moczu czy po przez tabletki z wit. c i badal sline.
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Pytanie tez czy probowal oszukac testy poprzez dolanie roztworu do moczu czy po przez tabletki z wit. c i badal sline.
Na 1 stronie było. padre robi testy na ślinę. Co do moczu to już dużo osób wie, że działa. Ja osobiście sprawdzałem 2 sposoby i zawsze działało. Padre chciał sprawdzić czy mój sposób działa na testy na ślinę i jak narazie wiemy tyle, że pierwsza próba przeszła pomyślnie. Czekamy na dalsze rezultaty
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Sprawdzę jutro z jakimś kwaskiem cytrynowym. Nie mam Wit c.
 

dzikiJan

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
56
Buchów
0
kilka lat temu mialem robiony multitest(na mocz, wykrywa thc, mdma, opiaty, i cos jeszcze) czy cos w ten desen. wiedzialem ze bede mial robiony test wiec przygotowalem sobie roztwor z tym kwaskiem cytrynowym. na nieszczescie wlalem go do buteleczki po tabletkach/kroplach/czy czyms z apteki-nie umylem tej buteleczki. nasikalem rodzicom do kubeczka, dolalem tej mikstury(wszystko co zrobilem a bylo to na kilka razy...-dla pewnosci) i wyszlo ze bralem thc i mdma(ktorego nigdy nie aplikowalem...). takze przestrzegam przed zlym opakowaniem do przetrzymywania tego kwaskowatego cudu.
co do sposobu z moczem kumpla. to jest to dosc slaby pomysl. nasikaj sobie do pojemnika a przekonasz sie ze nisamowitym sposobem ten mocz bedzie mial temp ponad 35 stopni podczas gdy mocz kumpla bedzie w temp pokojowej(18-28optymistycznie). rodzic odrazu skuma czacze ze ten mocz nie jest "swierzy"... no chyba ze bedziesz udawal objawy hipotermii i zmieszasz ten mocz z ciepla woda z kranu :)
 

rolnik1981

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
16
Buchów
0
Odgrzeje dobrego kotleta ;) Ktos ma wiecej doswiadczen z testami na sline? Ja osobiscie zdalem po 60h ale to pewnie zaden wyczyn. Rozmawialem tez z gosciem, ktory z kolega poszedl na test(do pracy w uk) 3h po skrecie i plynie do plukania ust - jeden zdal drugi nie.
 

PinkPoon

New member
Rejestracja
Wrz 11, 2019
Postów
2
Buchów
0
Ten trik z witaminą C kiedy działa? Jak w tym samym dniu skopce rano jointa, a popoludniu bede slinił patyczek narkotestu to coś wykaże?
Muszę te witaminę C ciamkać bezposrednio przed testem? Czy 30min przed wystarczy?
Jaka witamine C polecacie?
Inne substancje też maskuje? Włada np?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół