nasiona marihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi Wrocław 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Witam. Jak wyżej w temacie chciałbym pojawić się na marszu, chodzi po głowie mi nawet temat promocji forum.haszysz.com na tym spotkaniu. Sam nie potrafię i na bank nie znajdę czasu na zrobienie transfarentu czy jak tam :) . Ale chętnie zorganizować mogę kije na flagi itp. Z ochotnikami do targami naszej forumowej reklamy z pozytywnymi hasłami, nie będzie problemu.Czekam na dyskusję i propozycje realne w temacie, prosiłbym o sensowne posty a nie barachlo. Pozdro dragon. A i marsz jest 04,,10,, 2014
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
byłem w tym roku w warszawie i na próżno doszukiwałem się znaczków #.com Do Wrocławia mam za daleko i czasu brak ;/ Super pomysł. Poróbcie jakieś foty jak dojdzie to do skutku. Transparentów oczywiście :D
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Zadziwia mnie niesamowicie ten spokój jaki panuje w tym temacie.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
A czego oczekiwałeś ... ale nie martw się wrocławskie hip-hopowe gimnazja pojawią się i będą wymachiwać Lolkami przed kamerami
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Dokładnie, kto ogarnięty to spali sie w domu lub w plenerze, nie ma sensu manifestować tego, że się jara. Event dla dzieciaków co nie dorośli do tego by mieć łeb na karku. aa i zanim ktoś mi powie, że siedzeniem w domu nic nie zrobie. Nie muszę. Jak ktoś uprawia dla siebie to nawet w razie wpadki umorzą mu sprawę. O ile mowa o indoorze. A outa i tak za***ią. A jakby można byłoby uprawiać to by kradli z podwórek i szklarni. Wystarczy być spokojnym typem a nie jakimś rycerzem osiedlowym i wszystko jest spoko. Pozdrawiam.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Acha czyli rozumniem to tak. Ze na samych marszach biuro udział tylko uczniowie gimnazjum zawodowek techników i liceów. A czy lepiej siedzieć w domu i se spalić lolka czy uturlac Bolka :)? Ja tam jadę panie prawie przez cało Polskę by zobaczyć na własne oczy co się dzieje na tego typu manifestacjach, marsz jest rzadko a Lolek często.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół