nasiona marihuany

Szpilka vs Adamek - kto dostanie wpie****?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto dostanie wpie****?


  • Łącznie głosujących
    31
S

ShelbyGT

Guest
2 lata temu Adamek by zabił Szpilkę, ale dzisiaj daję 50/50. Adamek ma watę w łapie, więc znokautować nie znokautuje raczej Szpilki, choć ten ma lekko szklaną szczękę, słabą siłę fizyczną, a i siła ciosu powalać powala, ale bardziej takich boksujących kelnerów, niż prawdziwych bokserów. Stawiam na wygraną Adamka na punkty(pomimo regresu szybkości, formy), choć nie zdziwie się jak Szpilka go porządnie trafi i skończy przed czasem. A najlepiej jakby oboje znokautowali się w tym samym momencie i skończyli kariery, bo jak za Szpilką nie przepadam, choć umie mnie rozbawić, to Adamka nie znoszę, a po tej maskaradzie z polityką, to już nie trzeba tłumaczyć dlaczego...
Problem w tym że żaden nigdy nokałtującego ciosu nie miał i miał nie będzie. Będą się macać przez 12 rund i wygra Adamek.
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Do walki już tydzien, spodziewam sie pewnego zwyciestwa Adamka, jak sie rozkreci to i KO mozliwe
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Wpie****u dostanie sędzia..po tym jak będzie remis i wk***iony szpilka będzie się musiał na kimś wyżyć..

<coolpalacz>
 
P

pandyandy

Guest
Adamek jest wk***iony ...Wymorduje szpilke ....A potem ***ie mu glowe ....
 
G

G-Star Raw

Guest
Mam nadzieje że już sfatygowany poprzednimi porażkami " Góral " do***ie krombrnemu , pyskatemu troglodycie " Szpilce " . Pojedynek młodość - kontra doświadczenie.:spalony:
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Szpilka to wyszczekany patolog, który niczego szczególnego nie pokazał i raczej mu nie wróżę wielkiej kariery. Może i jest bokserem (kiepskim) ale sportowiec z niego żaden. Wypowiedzi na poziomie osiedlowej bramy i niesportowe zachowanie. Szczerze życzę Adamkowi wygranej.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Szpilka to wyszczekany patolog

czyli,że Szpilka to wyszczekany specjalista, naukowiec badający ogół zagadnień dotyczących przyczyn, mechanizmów i skutków chorób:crazy: (a tak ze słownika)

Może i Adamek wygra,ale nie będzie to nokaut,bo nie ma tego "***nięcia"
 
K

Kot

Guest
ch*j, ja kibicuję Szpilce. Ćwok i burak, ale Adamek jeszcze większy z*** i jakby dostał wpie**** od takiego pana nikt jak Szpilka, to by było miło :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ja tam nikomu nie kibicuje bo jeden lepszy od drugiego chociaz wolałbym aby Adamek wygrał bo Szpilka jakos w gatce cfaniaka zgrywa celebryta wielki :) Adamek przynajmniej nie pitoli bez sensu .
 
K

Kot

Guest
Nimam jak obejrzec, niech ktos zdaje relacje na zywo, runda po rundzie :)
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Kocurrrro - Aktualnie Adamek wygrywa :)

---------- Post Zaktualizowany 00:45 ---------- Data pierwszego postu 00:37 ----------

... ale jeszcze chwila i się zacznie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół