nasiona marihuany

Szpilka vs Adamek - kto dostanie wpie****?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto dostanie wpie****?


  • Łącznie głosujących
    31

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
tak jak to było z kariera messiego a teraz pedalka neymara ;)
 

Jerzy W. Krzak

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2014
Postów
53
Buchów
0
Może i Adamek jest po***anym katolem i pie****i głupoty, ale ma dużo więcej doświadczenia i, nie ukrywajmy, jest przynajmniej kilka razy mądrzejszy od tego głąba Szpilki. W boksie nie walczy się tylko pięściami...
 
S

ShelbyGT

Guest
Adamek jest lepszym pięściarzem ale Szpilka ma większe jaja (nie wnikam czy jedynym powodem tego jest jego głupota). Liczę na dobrą walkę, powinni się w końcu napie****ać bo się nie lubią. Minimalnie większe szanse daję Adamkowi. Doświadczenie, zimna głowa. Młody debil, gorąca krew, wystrzela się w 5 rund na gardę. Góral będzie ***ał po wątrobie, w szóstej zaboli, garda samoistnie pójdzie niżej i dostanie w cymbał parę razy. Jak by Adamek miał nokałtujący cios to w ogóle nie było by sensu tej walki po za kasą dla tego polsatowskiego k***idołka.

chu*a się znacie, boks jest piękny.

inna sprawa że królewska waga to się wyłożyła 10 lat temu i nadal 'leży i kwiczy'

murzyni chyba za dobrze mają teraz w stanach i co raz mniej wojowników jest ale w końcu jakiś talent pierwszej wody się pojawi ;-)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Abstrahując od tego że jeden i drugi ma na***ane w berecie jak cyganka w tobołku i oceniając tylko boksowanie to uważam że Adamek wygra spokojnie . . .
Przemawia za tym przede wszystkim doswiadczenie - jakby nie było położył 50 chłopa a kelnerzy to to nie byli, pozatym Adamek jest w h*j wytrzymały na ciosy . . . jesli walka nie zostanie ustawiona pod kątem kasy to Szpila bedzie musiał przełknąc porażke . . . tak mi sie wydaje ;)

---------- Post Zaktualizowany 17:14 ---------- Data pierwszego postu 17:12 ----------
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Nie wiem kto wygra (pewnie lepszy) ale jak przeczytałem wasze wypowiedzi to aż sie popłakałem ze śmiechu brawo panowie <lol2>
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Jestem za Szpilka nie cierpie turbo katoli wszystkiego by zabraniali, a argumenty typu ze szpila siedział sa nie na miejscu wszyscy tutaj łamiemy "prawo" i tak samo może nam sie noga powinac wiec nie sądzcie kogoś jak nie chcecie być sądzeni!
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Walka celebrytow a nie bokserow , teraz tylko czekac jakie zamieszanie beda robic zeby tylko wieksza ogladalnosc byla .. Dla mnie moga nawet obaj dostac wpie**** .
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
a argumenty typu ze szpila siedział sa nie na miejscu wszyscy tutaj łamiemy "prawo" i tak samo może nam sie noga powinac

Siedzieć za uprawę a siedzieć za robienie wiochy pod dyskoteką to dwie różnie rzeczy. Do tego jak mówi mi internet dostał karę za zniesławienie funkcjonariusza służby więziennej.

Jest takim debilem, że sądzę, że to zniesławienie miało miejsce gdzie odezwał się do funkcjonariusza "na co się patrzysz frajerze?", lecz niestety zabrakło jaj aby się przyznać.
 

Malinowy Janusz

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
110
Buchów
0
Nie jestem jakimś fanem boksu - raz na jakiś czas obejrzę sobie jakąś walkę, ale byłbym zdziwiony gdyby Adamek przegrał.
Średnio mnie interesuje, który wygra... Jeden polityk, drugi inteligent (chociaż widząc jego ostatnie wypowiedzi to "spokorniał") ale z kim do tej pory walczył Szpilka?
 

AxeLive

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
100
Buchów
0
Szpulka po raz kolejny przegra ale za wiele to nie zmieni ;) Po***ało mu się w główce od hajsu, sam się pogubił w tym co robi. Swoje też dołożyła ta jego pana lekkich obyczajów delikatnie mówiąc. Z chęcią wybrał bym się na gale ale za najtańszy bilet 150zł to przesada.
 

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
4 dychy za ppv, ochujeli do reszty. Nie zaplace, bo walka nie warta tych pieniedzy, a chlopy podobno po grubej bańce na glowe dostaną..phi
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Jestem za szpilka. Mlody jest to jeszcze poboksuje moze, a Adamek sie juz konczy.

Swoja droga tez od dawien dawna myslalem ze to glupi burak, ale ostatnio ogladalem z ciekawosci jego wypowiedzi na wp.tv i wypadl calkiem pozytywnie. Moze cos sie zmienia?
 
U

Usunięty 23746

Guest
2 lata temu Adamek by zabił Szpilkę, ale dzisiaj daję 50/50. Adamek ma watę w łapie, więc znokautować nie znokautuje raczej Szpilki, choć ten ma lekko szklaną szczękę, słabą siłę fizyczną, a i siła ciosu powalać powala, ale bardziej takich boksujących kelnerów, niż prawdziwych bokserów. Stawiam na wygraną Adamka na punkty(pomimo regresu szybkości, formy), choć nie zdziwie się jak Szpilka go porządnie trafi i skończy przed czasem. A najlepiej jakby oboje znokautowali się w tym samym momencie i skończyli kariery, bo jak za Szpilką nie przepadam, choć umie mnie rozbawić, to Adamka nie znoszę, a po tej maskaradzie z polityką, to już nie trzeba tłumaczyć dlaczego...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół