nasiona marihuany

Szpilka vs Adamek - kto dostanie wpie****?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto dostanie wpie****?


  • Łącznie głosujących
    31
K

Kot

Guest
Jo,

Jeszcze 2 miechy do wydarzenia, ale już można gównoburzę kręcić.



Na forum jest wielu wybitnych ekspertów od wszystkiego, tak więc jak obstawiacie? Kto dostanie wpie**** i dlaczego?

:)
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Myślę że doświadczenia Adamka weźmie górę. Szpilka to nie Kliczko.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Myślę i mam nadzieję, że Adamek wygra. Ma dużo więcej doświadczenia i jest opanowany, w przeciwieństwie do Szpilki ***usa.
 
K

Kot

Guest
Ja bym chciał, żeby obaj wpie**** dostali... Nie wiem którego nie lubię bardziej, jeden tępy w ch*j, którego największym osiągnieciem był pobyt w puszce, a drugi nawiedzony, przy***any katol, ex ku**a polityk.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Ja bym chciał, żeby obaj wpie**** dostali... Nie wiem którego nie lubię bardziej, jeden tępy w ch*j, którego największym osiągnieciem był pobyt w puszce, a drugi nawiedzony, przy***any katol, ex ku**a polityk.

Lepiej nie mógłbym tego ująć.
 
G

Guest

Guest
Tak na boku to wcale nie lubię tego sportu , co to mi za sport lanie się po mordzie ?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
A ja mam czuja,że do walki nie dojdzie,bo któryś nabawi się jakieś kontuzji czy tam ostrego nieżytu żołądka:freak2: i finał będzie taki,że na ringu będzie się okładać pięściami jeden z wyżej wymienionych dżentelmenów z jakimś kimś który będzie w zastępstwie :freak2:
 

SPARTAKUS

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2013
Postów
305
Buchów
0
Adamek wygra tak jak z Golota ...
Do 6 rundy widzę KO ;)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
w miedzy czasie wpadnei kalidof zareklamuje drzwi i wy***ie ich przez okno hehe , a serio , jak sie trafi adamek na petarde kryminala to dostanie zacmy ,
 
D

DIABLO

Guest
oby wygrał Szpilka - Adamka nie trawie za jego katolicko-popie****one gadanie nie znoszę fanatyków religijnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Wygra oczywiście POLSAT. A kto dostanie wpie**** to nie wiem.
 

Plantator90

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2009
Postów
409
Buchów
1
adamek dostatnie w piz*e. On z ciosem yorka leci na cios pitbulla ha ha. Dostanie fange i wyłoży się jak beduin na sacharze. Nie lubię boksu wgl, ale bardziej od boksu nie lubię adamka.
 
K

Kot

Guest
Dzwoniła właśnie do mnie baronowa Rotschild ze spotkania Illuminati i mów,i że wygra Szpilka, Adamek przytilił gruby hajs pod stołem i ma dać się znokautować, on i tak już karierę kończy, a Szpilka dopiero zaczyna, to się dogadali i wszyscy są szczęśliwi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół