nasiona marihuany

skunk#1

Wyszukiwarka Forumowa:

randolf03

Member
Rejestracja
Cze 26, 2008
Postów
8
Buchów
0
Witam.
Chciałem się podzielić moim doświadczeniem z ta odmiana.
Nasiona reg(10szt) z sensi seeds zakupione bezpośredni z ich sklepu w Amsterdamie.Na wacik poszły tylko 2 szt.Kiełkowały 30 godz.(nie wkładałem wcześniej do wody) po 24h wyszły z ziemi.
Veg 30 dni. Oświetlenie 18/6. Najpierw kubeczki po jogurcie po tygodni przesadzone do doniczek 3,5l.Następnie w 25 dni roślinek przesadzone do donic docelowych 18l.
Zapach na wegu dość intensywny(typowy smród zielska). W 30 dni roślinki pokazały włoski w związku z tym oświetlenie zostało zmienione na 12/12h. Po około 5 dniach zaczęły kwitnąć(dwa nasiona dwie samiczki:yeahh:).
Zapach na flo mniej intensywny niż na wegu. Nie było już czuć ich na całym mieszkaniu a jedynie w pokoju gdzie stał box. Lekko uchylone okno i nie było już problemu z zapachem.
Żywot kszaków zakończyl sie w 63 dni od przestawienia oświetlenia 12/12.

Oświetlenie to hps 250W + szyba (weg i flo)
Box zrobiony z szafki o wym. 40sz/80dł/ 150wys.
Wentylacja 24h 2 wiatraki komputerowe wciągające, 2 wyciągające + jeden dmuchający na krzaki.
Temperatura z światłem 29-30 stopni. Bez światła 21-22.
Wilgotność na właściwym poziomie.
Ziemia a raczej kompost zakupiony w ogrodniczym do pelargoni.
Nawozy:weg biohumus, flo planton K, total bloom i na ostatnie 10 dni ripen. Na koniec było płukanko.

Suszenie: 5 dni do góry nogami w boxie.Temperatura 20-21 stopni,wilgotność na początku 70% stopniowo zmniejszawna do 45%.po tym okresie łamiąca gałązka wydała odpowiedni dźwięk.Następnie wszystko powędrowało do 2 słoików (każdy 1l).

Trudność w uprawie zerowa przy małym poświęceni czasu kobitkom(to była moja pierwsza uprawa). Roślinki nie wykazały ani razu niedoborów.

Trening to 2 razy fim(pierwszy raz zrobiony trochę za wcześnie) i lst prawie do samego końca.

Palenie ogólnie spoko odpowiednio działa na wyobraźnie jednak nie jest to typowy killer, kanapiarz. Ziółko nie zamula( test całodniowego paleni). Jak dla mnie git.

To co zważyłem(po tygodniu przechowywania w słoikach) 116g. W sumie myślę że było około 140g(dużo podskubywałem z krzaków)

A i jeszcze jedno. Kwiaty moich kobitek znacząco się różniły. Pierwsza miała krótkie ale bardzo zbite, druga długie i puszyste.

Dla potwierdzenia faktów kilka fotek.

Pozdrawiam. Jeśli temat nie powinien być tutaj proszę o przeniesienie.

P.S. Całą wiedzę o uprawie posiadam z forum. Czytałem, oglądałem fotorelacje, przyglądałem się błędom co niektórzy popełniali sam starając sie ich ustrzec. Za wszystkie info na forum wielkie dzięki.
A i może nie powinienem bo jestem nowy ale to napisze: do wszystkich nowych, początkujących...Czytaj,czytaj,czytaj to nie boli a korzyści za***iste.
 

Peter

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2008
Postów
98
Buchów
1
No jak na Twoj 1 raz to ladne Pomidorki ;] moze masz wiecej Foto macro Itd
Ladnie
 

bob

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
76
Buchów
2
piekne topiszcze...just smoke it...peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół