nasiona marihuany

8 sezonówek plus jakies drobiazgi

Wyszukiwarka Forumowa:

PsychodelicLover

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2012
Postów
56
Buchów
0
Elo dobrzy ludzie !
Postanowiłem wkońcu zebrać sie do założenia tej fotorelacji, mogłem zrobić to wcześniej ale albo mi sie nie chciało albo nie było czasu w każdym razie licze na to że dostane od Was kilka rad które napewno przydadza się w przyszłym oucie.
Sadze drugi rok, fot z poprzedniego roku:

Poczatki poćzątków :D


Spot to wycięta dziura w krzakach jakies 10x10 było troche roboty ale opłaciło sie :D w tym roku mam inny spot ale o tym za chwile..


fot tego co udało mi się dociągnąc do końca, mało zważywszy na to że pestek feminizowanych miałem 40 a to co doszło to wszystko z regularnych pestek których było chyba ze 100 :D wyszło co wyszło jak na 1 raz to i tak według mnie za***iście bo było conajmniej pół kilo, ile dokładnie to nw bo nie warzyłem. Fot suszu nie mam, kto wierzy ten wierzy a kto nie wierzy to h*j z nim ;) wszystko było we wiadrach 25l które okazały sie za małe wiec poucinałem dna i wsadzięłm je w ziemie, dobrze zrobiłem bo nie miałbym takich wyników gdyby nie to.
zdjecie robione gumiakiem, nie widać tego ale jest tam 8 roślin (w tym roku też) przypadek? xniesondze




https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-497287
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-498986
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-498982

To było rok temu w tym roku nie zmieniłbym spota gdyby nie niemiła niespodzianka, chociaż jak się potem okazało dobrze sie stało jak sie stało.Tzn, poczatkiem marca wybrałem sie na spota żeby posprzatac(tak wiem powinienem zrobić to zaraz po sezonie) i ogólnie rozejrzeć sie i pomyśleć co i jak zrobić, ale spota nie było, tzn był ale już nie była to wycięta dziura w krzakach której nie widać z zewnatrz tylko z jednej strony odsłonięty spot a po bokach krzaki, jednym słowem ktoś u***ał poł tego lasku bo mu trzeba było drewna na opał nie mam mu tego za złe bo dobrze sie stało, miejsce nie było za dobre bo droga do tego spota prowadziła obok domów tzn z asfaltowej drogi zjerzdzało sie na polną przy której był 1 dom i dziwnie to musiało wygladać jak 20-dziestolatek zapie****a motorem z ziemia w pole.Także musiałem szukać innego spota i znalazłem, spot bez porównania z poprzednim, jedna roślina(najwieksza tylko słabo kwitnie ma światło od świtu do prawie zmierzchu) a reszta tez nie może narzekać na oświetlenie ogólnie mam duże plany na przyszły rok co do tego spota tzn 100 feminizowanych automatów i kilkanaście feminizowanych sezonówek albo na odwrót sam nw. Jedyny minus tego spota to dotarcie na niego, ale to moze być też plusem skoro mi ciężko tam dojść to komus innemu tym bardziej :D musze zapie****ać na niego z kilometr z buta od zaparkowanego prawie przy drodze samochodu, już nie mam motoru bo nie był mój tylko ojca który go sprzedał. Potem musze skakać przez 2 rzeczki itd itp.. dość pie****enia bo i tak pewnie tego nie przeczytacie :D

W tym roku miałem około 30 feminizowanych sezonówek 15 feminizowanych automatów i jakieś 80 regularnego czegoś, żebrałem po znajomych ale jak dotrwam do zbiorów jako wolny człowiek to na pewno sie odwdzięcze dobrym ludziom ;)

było dużo ale ostała sie garstka, tzn automatyczne skuny przetrzymałem w kubeczkach po piwie i z każdego miałem 1gramx3 czyli palenia na jeden wieczór z koleżkami.Poza tym z automatów, było ich 2 zebrałem 40g mniej wiecej równo z każdej, niestety nie wiem co to za odmiany, mam fotki ale nie przed samym zbiorem.
Pierwszy automat

drugi automat


Z sezonowych zostało 8 panien nie wiem jakie odmainy nie bawilem sie w podpisywanie te które przetrwały to mogą być: easy sativa, maroc, passion albo cos jeśzcze ale moja przepalona czacha tego nie pamięta :spalony:
4 krzaki maja fioletowe topy wiec może to passiony a pozatym mam jeszcze 3 małe feminizowane krzaczki chyba to sa marocky czy jak to sie tam pisze, sa małe bo też je przetrzymałem w tych kubeczkach na browara ale troche wczesniej przesadziłem i z 10 h*j wie czego co wysadziłem na przełomie lipca/sierpnia z nadzieja że cos bedzie autmatem ale chyba nic z tego, miało nie być juz pie****enia a dalej sie rozpisałem.

fot najwiekszego i zarazem najbardziej spóźnialskiego z kwitnięciem z 21 lipca


9 sierpnia


1 września


a taka ma łodyge


reszte zdjeć zapodam tylko z 1 wrzesnia bo jestem leń :D

panna nr 2 z fioletowymi topami


szczyt


top


nr 3


z innej strony


szczyt


ponoć juz coś kopie, ja nie sprawdziłem jeszcze bo mam mały detoksik ale co się odwlecze to nie uciecze :jaraczz:

nr 4 i 5.
Tylko te posadziłem razem


nr 6


nr7


nr 8


3 przetrzymane w kubeczkach chyba maroki

nr 1 po ataku sarny


nr2 po ataku chyba kuropatwy która za legowisko wybrała sobie akurat mojego krzaka i wydarła na
wierzch korzenie


nr3
nic na niego nie atakowało a i tak wygląda marnie


tak to są pełnosezonówki ^^

i pytanko dlaczego mój aparat nikod D3200 robi za***iste zdjęcia z przybliżeniem a jak robie normalne to wychodzi hu*nia ?
 
Ostatnia edycja:

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
eee tam od razu za***ali ... kolega zapewne się zagubił w gęstym dymie własnych plonów :harvest: <wodna>
Dojdzie na chwilę do siebie to się odezwie .
 

PsychodelicLover

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2012
Postów
56
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Panie podpieraj niech dostają światła i puchną, więcej niż 300 będzie obstawiam 430g. :D
 

San Andreas

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2014
Postów
63
Buchów
0
za***ście , m ku**a mac psy wyrwały krzaki jestem wk***iony po ch**u! zostały mi 3 no name , uwazajcie z tym bo jest Ogolno Polska akcja w tym roku z tym , gonią po polach lasach z psami i szukają k***y.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
za***ście , m ku**a mac psy wyrwały krzaki jestem wk***iony po ch**u! zostały mi 3 no name , uwazajcie z tym bo jest Ogolno Polska akcja w tym roku z tym , gonią po polach lasach z psami i szukają k***y.

w tej bajce był smok?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ziomek do***ałeś do pieca ostro :D Jarania będzie od hu*a i jeszcze trochę. Oby do :harvest:
Możesz napisać jakie dołki robiłeś pod te potwory i jaką glebę dałeś ?
 

PsychodelicLover

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2012
Postów
56
Buchów
0
Ziemi ogólnie było ponad 600l ale kupiłem hujowa bo z biedronki, już nigdy nie piopełnie tego błedu, jest za sucha, nawet przy podlewaniu nie chce wsiakac.Ziemie mieszałem z azofoska i to wszystko a dołki fakt były dośc duże bo wiedziałem że jak dobre dołki zrobie to mi sie to potem zwróci i jak widac nie myliłem sie :jaraczz:


GanjaChangeMyLife masz racje, jarania jest od hu*a :D

ściałem 1/5 nie mówie ile ejst bo nie ważyłem, wieczorem moze zwarze ale jest od huuja może z kilo :D
prztaża mnie ogrom tego co jeszcze zostało do trymwania...:harvest:

Aaa i jeszcze co do panien to były podlewane canna na wzrost korzeni, ogólny wzrost i kilka razy w małych ilościach na puchniecie topów, ale to tylko na poczatku flo bo przez ostatni miesiac nie dostały nic nawet wody.
 
P

prawie weteran

Guest
Potwierdzam ziemia z Biedronki jest do d... W tamtym roku już sadzonki mi pokazywały niedobory, musiałem wspomagać
biochemusem W tym roku do dołków poszła ziemia z pod pokrzyw, obornik azofoska i hydrogel Zdecydowanie lepiej rośnie
 

KiedysSieNaucze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
223
Buchów
1
azofoska czyni cuda ;) jak również dobrze oświetlony spot... mała recepta do sukcesu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół