nasiona marihuany

Tibia

Wyszukiwarka Forumowa:

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
Gra rzeczywiście najlepsza na tamte czasy. Teraz gora jest League of Legends, gram w to aktualnie. Wiem ze taki troche offtop.

propo MOBA, to lol jest tragiczny, a DotA - niegrywalna (przez zmiany, ktore skrupulatnie wdrazaja od ok. 2-ch lat).
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
Ruszylo Retro-PvP "Morta",


jak ktos ma zajawke niech podkreca.

pozdro
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Grałem niedawno troche w tibie. To jakis OTS czy co?
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
Grałem niedawno troche w tibie. To jakis OTS czy co?

Nie, jest to oficjalny server CIPSOFTU, raty 1x.

Here is a short summary of the features that await you on Retro Open PvP worlds:
  • 2 Unjusts, which means: No matter how many characters took part in an unjustified PvP kill, only the character that dealt the most damage and the character that dealt the final blow will face consequences.
  • No Ghosting (or its predecessor swapping), which means: Everybody always blocks all other characters anywhere.
  • No Fair Fight Rules, which means: No matter how many attackers took part in a PvP kill, the death penalty of the victim will not be reduced.
  • No Twist of Fate, which means: There is no additional blessing that will protect you from losing your normal blessings in case of a PvP death.
  • Return of the Green Skull, which means: Friendly fire in parties is possible again. Also, you can train your skills online once again together with other party members.
  • PZ block for everyone, which means: No matter if you are the aggressor or the defender, as long as you take part in a fight, you will get a PZ block.
  • No expert PvP mode, which means: You cannot activate any other PvP modes. You only have the option to turn secure mode on and off.
  • No PvP frames, which means: Brown, orange, and yellow frames under your character are disabled, when it comes to PvP.
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
No to gramy, dzis robie postac.
Zgadamy sie jakos, ten kto gra to niech zapoda nick postaci, moze zrobimy jakas haszowa gildie :)?
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Ja facc, wiec sobie nie pogram. Kiedy bedzie otwarte dla faccow?

Jakie macie poziomy?
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Zazwyczaj po tygodniu otwieraja dla facc. Jezeli tylko pacc moze teraz wbijac to tez sobie poczekam, chyba ze tanio bedzie.
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
13 lvl, ale wbicie na rooka graniczy z cudem, jakies 2-3h czekania.... pakunek na allegro do nabycia za 30 PLN
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Mordki, jak macie postać na Calvie albo Securze to mogę Wam coś podrzucić ;)
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Ricz ale koniecznie zagraj na tym nowym serwerze jak tylko bedzie dawalo rade wbic do gry. Na starych serwerach nie ma juz co grac. Przez te transfery postaci kompletnie zniszczyli gre.
 
U

Usunięty 23746

Guest
hehe ponad 10 lat temu jak chodziłem do gimby to "całe miasto" w to napie****ało. Początkowo nie mogłem znieść tego jak ktoś mówił o Tibi, ale z czasem i ja uległem modzie tibijskiej i zacząłem grać(7.4). To były czasy, stara grywalność-prawdziwe rpg, błędy gry, inni ludzie(zanim nadeszło pokolenie e-debili,trollów,zawistnych sk***ysynków itp), teraz jak wspominam to się łezka w oku kręci. Dzisiaj to nie wiem kto w to jeszcze może grać, ale jak ktoś mi opowiadał rok czy dwa lata temu co się pozmieniało tam, to się za łeb złapałem. Od czasów Tibi przejrzałem na oczy i nie gram już w żadne gówniane gry tego typu, bo to strata masy czasu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół