nasiona marihuany

Tibia

Wyszukiwarka Forumowa:

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
Czesc,

Znajdzie sie tutaj jakis tibijski maniak?

z fartem,
 

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
Pewnie się znajdzie, mnie osobiście wk***iała ta giera - siostrzeniec swego czasu zainstalował to u mnie na kompie - nie dość, że na***ało śmieci, to jeszcze nie miałem kiedy usiąść do własnego kompa, bo zajęty...:scratch:
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Gralem na danerze od roku 2004 do 2010.
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
juz ruszylo, europejski server: Quilla, druid mi juz stoi na mlvl :D mozna zrobic jakas bojowke, bo w k***e botow lata takze jest cos ubijac... na rooku mam jakiegos VH, mace, plate shield, chain armor to mozemy sobie podawac zeby szybciej przechodzic :) ah. i jeszcze zeby tam grac trzeba miec obowiazkowo pacca, od godz. 18-22 na server nie da sie wbic :D

to retro-pvp to w skrocie zrobili system zaawansowany i dla debili:
ten drugi masz piastke, zaznaczasz typa, wklejasz mu MW przed morde to tylko on nie moze przechodzic, jezeli skorzystasz z systemu zaawansowanego i zaznaczysz "czerwony" mode to nikt nie bedzie mogl przejsc.
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Troche dziwne ale chyba sprawdze, podaj nick to sie zgadamy :) Mozliwe ze kupie pacca i zrobimy jakas gildie :)
PS. nie da sie przenosic postaci z innych serwerow ?
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
na Quille transfer postaci na razie jest zblokowany, swoja droga WORLD TRADE Z aurory chodzi 400k AURORA - 10k Quilla, bieda w ch*j, w markecie nawet k-legow nie ma :D
tam moj name to: Blooming Flowers, ed stoi na offline mlvl, glownie gram na Elysi (141 MS)

mozna w***ac 2x 20 lvl i na tombach ludzi gnebic :DDDDDDDD
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
To ta gra w której syn pobił swoją matkę krzesłem?
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
zdrowie chyba nie wiesz o czym mowisz nawet....

Ma byc specjalny serwer na zasadach z tibi 8.6, poczytaj a wtedy cos mow


nie zrobili tak, ze system, ktory mieli testowac na tym serverze juz wprowadzili?

"
clear.gif
fter a thorough preview phase and a couple of adjustments based on the feedback we received during the preview, we are going to implement the redesigned unjustified kill system on all Open PvP worlds tomorrow, August 26."
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
hahaha syn pobił matkę krzesłem padłem na deski ... ;d
 

bezstresu

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
73
Buchów
0
Jak ktoś grał na Arcani kilkaa ładnych lat temu to za pewne pamięta ekipię ORMO, kiedy terroryzowaliśmy cały serwer, albo jeszcze wcześniejsze czasy, kiedy liczyło się pvp a nie klikanie hotkeyów...

Jak ktoś sprzed lat z Galany, to również byłem po jednej ze stron walczących tam o "władzę" :)


To jedyna gra, w którą się zatraciłem. Trochę żałuję, trochę nie.
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Gra rzeczywiście najlepsza na tamte czasy. Teraz gora jest League of Legends, gram w to aktualnie. Wiem ze taki troche offtop.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Dobre to było Flimbo na C+ a nie tam jakaś tibia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół