nasiona marihuany

Prośba o SR Original Amnesia AUTO

Wyszukiwarka Forumowa:

kubkumat

Member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
8
Buchów
0
Witam jak w tytule szukam smoke report Original Amnesia Auto od Dinafem. Jestem ciekawy czy ktoś z forum miał styczność z tą odmianą. Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.[h=3][/h]
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
bierz panie bierz! na forach piszą żeby dać większe donice bo w 5,7 i 7L nie rośnie zbyt dobrze, mocno rozwija system korzeniowy. Koleś piał o 11L donicy, wrzucił tam jednego planta który był 2x większy od pozostałych. Sądzi, ze to przez litraż reszta warunków podobna. W małych donicach u niego szybko przeszły w flov i dały małe liściaste kwiaty a w 11L był znacznie lepszy stosunek kwiatów do liści i sporo większy plon. W 5,7 nie wiem czy 20g z planta zebrał

raz paliłem tę odmianę u kumpla wtedy mieliśmy małego topa do podziału nie powiem słaby nie był, banan był na twarzy po lufce pamiętam, że graliśmy w Heroes 3 do rana więc nie siadło na ciało.
 

kubkumat

Member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
8
Buchów
0
W tym sezonie mam wlasnie trzy takie panienki. Jedna scieta a 2 jeszcze w drodze.
Donice mam 20l :) z pierwszej panny suchego wyszlo kolo 50g. Bania dobra 9/10 zapach cos jak kadzidełko cytrusowe, tak moge to nazwac. Problem jest taki ze gdy pale pierwszy raz w danym dniu to klepie nieziemsko, a potem to cięzko jest mi uzyskac efekt high jak juz to na krotko kolo godziny. Aktualnie robie przerwe żeby poczuc jak to sieka, jak myslicie pomoze? <shiza> Chcialem poznac wasza opinie co do tej odmiany.
Ponizej kilka zdjec:
DSC_00085B15D.jpg

DSC_00125B15D.jpg

Jeden z posostalych pomidorow
DSC_00145B15D.jpg

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół