nasiona marihuany

[14 AF][Royal Haze Automatic][RQS]

Wyszukiwarka Forumowa:

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Pany druga fotorelka, zeby nie robic syfu w special queens.

Medium: Ziemia uniwersalna 75%, 25% perlit. Dolki ok. 12l
Nawozy: Mikoryza, Biohumus,Power roots, Humus Active, Melasa jako aktywator PM, Florovit, Obornik konski, ace of buds.
tyle dostaly do tej pory. Dzisiaj polecialo pk 13/14, ace of buds i Cannazym. I to byloby na tyle. Obornik naprawde robi robote, raz podsypalem garstke florovitu pod planty i troche obornika do okola. Wrocilem na spota po 2 tygodniach i nie poznalem swoich roslinek, ladnie popuchly. Topy sa luzne, ale mam nadzieje ze pogoda dopisze i jeszcze nabiora masy.

3 tygodniowe maluchy polecialy na spota:


10 dni pozniej





Pojawilem sie na spocie po 2 tygodniach zeby podsypac planty florovitem, gowienkiem i podlac woda z ace of buds. Ladnie kwitly, ale jak wracalem przypalilem stojaca fure na mojej drozce polnej i pokasowalem foty.

Tutaj rowno miesiac od zdjec powyzej. Wizyta nocna, mile zaskoczenie






Teraz zostawiam podlewanie naturze. Dzisiaj poszedl tez oprysk top sinem, ale deszcz zaczal padac i bd musial powtorzyc w tym tygodniu. Wg. Producenta zostalo im od 1,5-3,5 tyg do scinki, jak nie pojawi sie plesn chcialbym potrzymac do drugiego terminu, mam nadzieje ze pk 13/14 zrobi jeszcze robote i panny pokaza caly potencjal i ze wszystkie koksy zdaza sie wyplukac.

Pozdro i z fartem koledzy!
 
Ostatnia edycja:
E

ElNature

Guest
No ładne planty ale taką rozkmine mam mikoryza wyklucza nawozy mineralne a pk13/14 wlasnie jest mineralnym.
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Mikoryza na pierwsze 6 tyg, na rozrost korzeni. Humus activ ma w sobie PMy, ktore dodadkowo popudzaja Mikoryze. Melasa na rozmnazanie PMow. I Power roots na dodatkowy ogien. A PK dopiero teraz polecialo po 8 tygodniach. Florovit tez mineralny. Taka mialem koncepcje przynajmniej przed grow :)
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Bylem ponowic oprysk z topsinu, tym razem nic go nie splukalo w ciagu paru godzin... Plesni nie ma czekam na harvest. Panny juz maja ok 10-20% brazowych trichomow













Z fartem, pozdro!
 
C

Convictus

Guest
ładnie już spuchnięte pałki :D podoba mi się, obserwuję.
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Dzieki :) nastepny up juz raczej z harvestu
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Fajnie nabite krzaczki, ale trzymaj, jeszcze popuchną. Ile już mają dni? I który dzień FLO ?
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Krzaki maja 69 dni, nie wiem ktory dzien flo bo je zostawilem same sobie na miesiac
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
HARVEST

Indoor niedopisal, ale z out narazie jestem zadowolony. Niestety przegralem walke z plesnia. 1/5 materialu w smieciach i kupe straconego czasu podczas trymowania z tego badziewia. Stworzylem na poczekaniu prowizoryczna suszarnie z kartonow. W srodku wyciag, osuszacz i wiatrak, bo czuc mocno i nie chce sie z tym dlugo bawic. Liczylem przed scinka na ok 0.5 kg. Ktos tez tyle obstawia? Pozdro i z fartem!

Material do trymu








 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Szkoda że plecha dopadła ale pewnie i tak źle nie jest. Według mnie będzie ~0.8kg Albo nawet ponad 1kg Zważ to wszystko będzie jasne:zombi:
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Dzieki wariat za komentarz, ale kilusa nie bedzie napewno. Te bagi sa tak wypchane topami z liscmi jeszcze.
Czekam, az wyschnie i bedzie wynik. Ile by nie bylo to najwazniejsze, ze bez przypalu wszystko dojechalo. Pozdro
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
WYNIK: 556g

Troche lodyg poobrywalem po suszeniu, ale wynik i tak bedzie oscylowal wokol liczby 500.
Ja jestem wolny, susz w bezpiecznym miejscu, wynik zadowalajacy wiec jestem szczesliwy.

Wnioski: Wiecej nawozu, rosliny tylko raz podsypalem florovitem, obornikiem i podlalem pk. Nie bylo niedoborow, ale mysle, ze moglby zjesc wiecej. Za to tylko 4 wizyty na spocie.
Z plesnia trzeba walczyc od poczatku flo. To bedzie moj priorytet jeszcze w tym sezonie i w nastepnych.
Trymowanie zajelo mi 9h przez to, ze do kazdego topa do wewnatrz musialem zajrzec. Nie mowie juz o straconym suszu.



Fotorelacja zakonczona, oby z fartem do konca sezonu panowie, pozdro!
 

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
Za***isty wynik, podoba mi się. sam trymowałeś ? :D
 

Antek

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
308
Buchów
0
Dziekowka, sam trymowalem. Juz nie bylo tak fajnie jak za pierwszym razem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół