nasiona marihuany

AMBIENT - Muzyka na rozkminę i przemyślenia sensu życia

Wyszukiwarka Forumowa:
G

G-Star Raw

Guest
Może odstaje od twojego wzorca - ale ta muzyka jest klimatyczna , potrafi wprowadzić w klimat relaxsu
 
K

KOMAR.

Guest
Bardzo mi się to podoba ta muzyka jest mało spotykana jedynie z filmach żadnych basów czy innego gówna :) na prawdę idzie się odstresować a tak przy okazji mam pytanie jak wrzucasz filmy z youtube że zamiast linka wyświetla bezpośrednio film ?
 
G

G-Star Raw

Guest
Bardzo mi się to podoba ta muzyka jest mało spotykana jedynie z filmach żadnych basów czy innego gówna :) na prawdę idzie się odstresować a tak przy okazji mam pytanie jak wrzucasz filmy z youtube że zamiast linka wyświetla bezpośrednio film ?

2 od prawej na pasku tam wklejasz link
 
Ostatnia edycja:
G

G-Star Raw

Guest
:smokee:Yo minimal na bembenkach Hang(powstały w szwajcarji w 2000 roku chyba )
wpisz se hang massive lub hang masiv goa
Ten to jakiś talib: )
 
K

KOMAR.

Guest
Scott Cortez - Veils II MUZYKA AMBIENT bardzo polecam

[/QUOTE]

---------- Post Zaktualizowany 20:29 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

Brian Eno - Stars

Twórca gatunku muzyki Ambient od dawna słucham ambientu wolę to niż jakieś po***ane gówno w radiu rok produkcji 1984



---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:29 ----------

William Basinski - Silent Night


 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
No kurcze jak czasem mam bałagan w głowie to se lubie posłuchać jakiejś spokojnej wyobcowanej muzyki , która po wypaleniu 5 buchów przenosi mnie choć na chwilę w odległe krainy. ps : zaraz coś dorzuce , skoro są pacienci muzyko terapji : )
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 58869

Guest
#UP:jak przekroczę magiczne 50 postów postawie bucha...

w kółko to czasem słucham Velvet Birds - Para mi isla - to nie czysty ambient - ale chillout
a tu muza z pyska ;)
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
W tych klimatach wole nie elektroniczne brzmienie , ale ten secik daje rade.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół