nasiona marihuany

Budowa systemu AERO według schematu VOLVO

Wyszukiwarka Forumowa:

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie. Od wczoraj nurtuje mnie plan budowy stołu do AERO (takiego jak ma VOLVO) tylko o połowę mniejszego (1,44m2 box). Zadałem wczoraj dość dużo pytań VOLVO, na których odpowiedzi mnie nakierował (część zrozumiałem, a część nie). Dlatego aby nie zaprzątać mu głowy po całości piszę ten temat aby również inni ludzie mogli się wypowiedzieć. W moim ''stole do AERO'' wyliczyłem, że potrzebuję 12 dysz. Z wypowiedzi VOLVA w jego temacie oraz na pw śmiem mniemać że to te:

http://www.leroymerlin.pl/nawadnian...krozraszacz-cu-91256-claber,p115968,l271.html

Dowiedziałem się również, że skoro mają wydajność 40l/h a mam mieć ich 12 to pompa minimalnie powinna mieć wydajność 480l, w temacie VOLVO pisał żeby użyć 2x takiej czyli w moim przypadku powinna być 1000l/h:



Jeżeli chodzi o chłodzenie pożywki to mam zamiar użyć lodówki turystycznej 230v oraz termoregulatora tak aby ze zbiornika z porzywką 2 pompa przepompowywała ją przez tą lodówkę. Czujnik z termoregulatora oczywiście w baniaku z porzywką.

I teraz pytania do was:
1) Czy takie dysze się nadadzą
2) Czy taka pompa da radę ruszyć na takich 12 dyszach
3) Czy mój sposób chłodzenia ma prawo działać
4) VOLVO w swoim temacie pisał żeby użyć filtra 100micronów, gdzie taki mogę dostać bo jakoś nie mogę znaleźć
5) Jakiego użyć programatora dla 5sek pracy 5min przerwy ? Bo te cyfrowe/analogowe nie mają takiej skali

Dziękuję za pomoc.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Siema kolego! fajnie że sie inspirujesz moim pomysłem postaram się Cie pokierować w Twoim projekcie: co do dysz to mogą być,ale pompa całkowicie odpada!!!, bo oprócz wydajności,która jest oky, to potrzebne jest też ciśnienie do wytworzenia mgły a ta pompa ma niecały 1 bar ciśnienia a ty potrzebujesz min. 2,5-4 bary i takiej poszukaj, postaram się Cie na coś nakierować, co do lodówki to tez klapa,jak by to był zamrażalnik od dużej lodówki,to może być ale turystyczna odpada całkowicie, co do programatora te o których piszesz się nie nadają , ja kupiłem 130pln nazywa sie wyłącznik czasowy firmy RELPOL z Polski cena ok. 130pln nastawisz czas jaki chcesz nawet pół sekundy. To tyle z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół