nasiona marihuany

Czy uwazacie ze bedzie wojna?

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Przegrałeś zakład.
Nie mam konta na icmagu, poza tym z tego co wiem, tam banują za próby wymianek czy rozdawania nasion...
I co? Zatkało kakało? Gdzie jest Twoje NWO teraz? :D



A gdzie się zacznie? Pytam, bo już zapewne masz jakieś wiarygodne info :)


Napisalem icmag, bo to najbardziej znam z miedzynarodowych. Nie szpieguje, ani nie interesuje sie gdzie masz konta.

To byla metafora.

Ile razy mam napisac, ze nie wciagam zadnego filmiku, ani zrodla na sto procent?

Tak naprawde, to na temat tego konfliktu, rozmawia sie z wami, jak z wiekszosci polskiego spoleczenstwa na temat marihuany.

Narkotyk i ch*j. Nie ma co tlumaczyc.

Do filmow tedego sie nie ustosunkuje.... hehhe Przeciez tak samo sie robi wszystko w TV......
 
S

ShelbyGT

Guest
za bardzo napchałes sobie głowe teoriami spiskowymi i od dłuzszego czasu wychodzisz z zalożenia że wiesz wiecej niż Twój rozmówca :) i ze Ty masz wiarygodne źródła . . . no offence ale w wielu tematach to zaobserwowałem ;)

:sunny:
 
A

Azael

Guest
Może być bez ładu i składu. Musicie to przeboleć ;)

Ze strony widza wygląda to tak.
Padree przedstawia bardzo trafne analogie, a Kot nie robi nic innego jak wyśmiewanie i zadawanie głupich pytań. Próbujesz uchodzić za oczytanego ale dla mnie (widza) przegrywasz ten spór.
Idąc Twoim tokiem myślenia wszystko, ale to wszystko powinno być brane z przymrużeniem oka. Chleb 100% naturalny? Skoro tak napisali to tak musi być...
Z nasionami też nie wiadomo, ale jednak kupujemy jakieś egzotyczne odmiany wierząc że to na prawdę to, a nie tylko zmieniona nazwa.
Każdy wyrabia sobie zdanie na dany temat sam czy też media go w tym wyręczają.
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
CZy bedzie wojna tego nikt nie wiem , bo nikt nie siedzi w Putina glowie, a po drugie to ten temat jest raczej w zlym dziale , bo terazniejszosc to nie historia :)
 
A

Azael

Guest
5 miesięcy temu to już historia. To co robiłeś wczoraj to już historia.
Teraźniejszości nie ma. Jest to termin abstrakcyjny
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Wszystko wskazuje że będzie wojna . Unia bezradna , USA bezradne . Sakncje uderzają , ale Kreml uważa że nie musi romansować z zachodem. Ruskie wciąż żyją w propagandzie i chcą wchłonąć jak najwięcej przysąsiednich terenów innych państw. Przez 20 lat dawali paszporty rosyjski w byłych krajach ZSRR , teraz mają prawie wszędzie konkretną mniejszość obywateli. Zachód ma problem z Irakiem , Afganistanem , Syrią , Państwem Islamskim . Boją się ruskich ( i ich bomb atomowych ) A Car" Putana " wie o tym doskonale. Szkoda mi Ukraińców bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. A my "Unijne Kozaki i Natowskie żołnirzyki " zamiast reagować w czas " w trybie nadzwyczajnym powinna powstac wspólna inicjatywa obrony chociaż reszty Ukrainy- dozbrojenie + pokojowe siły koalicji(temat rzeka )
 
G

Guest

Guest
Będą płakać jak wróg stanie u bram zachodu , tak było zawsze I woja , II wojna itd , wk***ia mnie zachód ubolewamy ale nic nie zrobimy jak dojdzie co do czego to bedziemy musieli bic się znów sami , lecz naród Polski twardy i w kasze k***y dmuchać nam nie będą jakiem Krym !
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Dojda do krymu i dadza spokoj. Jedynie wojna domowa niech trwa. Mnie to nie przeszkadza, nie chce by choc jeden polak zginal za ukraine.
Kilka miesiecy lewusy czekaly i paktowaly jak im sie rebelianci panoszyli na wschodzie, przynajmniej o kwartal za pozno pojechala tam pierwsza kolumna wojsk pancernych. Maja co sami chcieli, mysleli ze unia na czele z 'polakami obroncami' bedzie sie za nich bic.

Dac bron i niech sami gina.
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Dojda do krymu i dadza spokoj. Jedynie wojna domowa niech trwa. Mnie to nie przeszkadza, nie chce by choc jeden polak zginal za ukraine.
Kilka miesiecy lewusy czekaly i paktowaly jak im sie rebelianci panoszyli na wschodzie, przynajmniej o kwartal za pozno pojechala tam pierwsza kolumna wojsk pancernych. Maja co sami chcieli, mysleli ze unia na czele z 'polakami obroncami' bedzie sie za nich bic.

Dac bron i niech sami gina. Mapa polski przed 2 wojną światową.Wilno- przed wojną 5 co do wielkosci miasto polski.Lwów 3 co do wielkości miasto polskie. Pamiętając historie nie powinniśmy być obojentni wobc naszych sąsiadów- tym tylko okazujemy słabość do działania wrazie " W "
 
G

Guest

Guest
Fajno by było jak by była :) cebulandia przestanie istnieć ! Polska to pustynia atomowa.

Jak but ! nikt nie użyje broni atomowej bo w takich wojnach nie ma wygranych , użytą ja dwa razy bo nie wiedziano do konca co potrafi teraz nikt taki głupi nie będzie , bo po co komu ziemia nie zdatna do niczego .
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Nie mam zadnego wplywu na to czy bedzie wojna, czy jej nie bedzie. niektorzy moze pomysla ze jestem weirdo ale temat 'co wrazie w razie wojny/katastrofy/epidemii/innego problemu duzej skali'
wprowadzam w zycie odpowiednia gospodarke domowa. kupuje wieksze ilosci wody, mleka uht, sokow owocowych, cukru, herbaty, soli, podstawowych lekow,suchych pokarmow (ryze, makarony, platki kukurydziane, kasze, maki)mydla,proszkow do prania, staram sie tankowac samochod do pelna juz przy polowie zbiornika. dodatkowo magazynuje ok 100l ON w plastykowych bankach. staram sie wymieniac magazyn na bierzaco pilnujac terminy spozycia. w razie czego zawsze mam pozywienie i podstawowe rzeczy do utrzymania higieny na kilka tygodni i zapas paliwa na ewentualna ucieczke.
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Czytając takie tematy jak ten jestem tylko szczęśliwy że lata temu znajomy namówił mnie na zrobienie sportowej licencji i świadomość posiadania w szafie kilku jednostek broni przyjemnie koi nerwy ;]
 
G

Guest

Guest
Ja nie mam licencji a posiadam broń mimo to nie czuję się bardziej bezpieczny .
 
A

Azael

Guest
Krym™;1335855 napisał:
Ja nie mam licencji a posiadam broń mimo to nie czuję się bardziej bezpieczny .

Jak wbiją złodzieje i obudzą pistoletem przy skroni to fakt, broń się nie przyda.
Ale jak już masz otwarty konflikt to z pukawką przy pasie też nie czułbyś się bezpieczniej?
Jedno pociągnięcie za spust i przeciwnika nie ma. Nie każdy zdobył by się na zaszlachtowanie nożem ale z broni już tak.
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Rowniez mam bron w szufladzie lecz nie wiem czy bym sie odwarzyl strzelic do czlowieka
Jak narazie nie mialem okazji i lepiej niech tak zostanie

Co do wojny heh jaka wojna nic nie bedzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół