nasiona marihuany

Czy uwazacie ze bedzie wojna?

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Ale pie****isz Gandi.
Strasznie.
Nie mam teraz czasu, ale odpisze później.
Powiedz mi dlaczego majdanem dowodził były oficer wojsk izraelskich.
Od ile lat i jak wielu agentów UE i USA wysłało na Ukrainę aby siać propagandę?
Czy nie podobnie się to zaczęło do Polski 89?
Zachód dał nam wolność tak?
Oprócz tego że masz pełne półki, to stać by Cię było na produkty na nich z samej wypłaty?
Zachód dal nam banki i apteki na każdym kroku, abyśmy oglupieni nabrali kredytów i splacali je przez następne 100 lat realna gotówką.
Iluzja wolności.
Putin jest atakowany przez USA i UE tak jak Hitler był podgryzany przez Churchilla i resztę debili.
Bazujesz swoją wiedze na tym, co przez lata podano ci na tacy.
Jak na razie nie zabłysnąles żadna pozamainstreamowa wiedzą.
A to nie dobrze.
Z Rosją i Putinem to jest teraz tak, jak było z:
- Japonią,
- Wietnamem,
- Kuwejtem,
- Afganistanem,
- Irakiem,
- Libia,
- Syria...

Wszędzie propaganda służąca szerzeniu nienawiści względem kraju na który przygotowywana jest agresja.
Takie to proste.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
A do tego prosze kilka zrodel:

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12412/medialny-szum-chaos-i-dezinformacja-czyli-co-my-w-ogole-wiem

http://polish.ruvr.ru/2014_08_14/Ukraina-i-Zachod-powolny-kac-po-przelknieciu-klamstwa-1345/


http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fgrzegorz-braun-pchaja-nas-w-kierunku-wojny-na-ukrainie-video

http://obserwatorpolityczny.pl/?p=24839

http://obserwatorpolityczny.pl/?p=24857

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/08/embargo-a-debilizm-rusofobow/

http://www.mysl-polska.pl/node/188

http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201408150821-mfvz.htm


I moge zarzucic drugie tyle. Nastepnie razy 10 po angielsku i razy 5 po rosyjsku (mam kilku znajomych z ukrainy i rosji- notabene przyjaciele, ktorzy tez interesuja sie nieoficjalna wersja informacji o konfikcie.)

Zrodel mam bez liku.
Zadnego nie traktuje w 100% powaznie, ale jak sie przemieli tego tony, spedzi codziennie po 2-3 godziny na czytanie, to samo wychodzi na wierzch.

Jak w tej ksiazce pod tytulem "Ręce precz od tej książki" - 95% ludzi nie wie co sie dookola nich dzieje. Oni nawet nie wiedza, ze nie wiedzą....

---------- Post Zaktualizowany 21:37 ---------- Data pierwszego postu 17:36 ----------

Tu coś właśnie czytałem jeszcze.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spol...-ukrainska-wojna-domowa-mowi-ukrainski-oficer
 

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
Dlaczego ponad 82% rosjan jest szczesliwych z zycia w swoim kraju?

Przy tamtejszej propagandzie i braku wolności słowa nie można brać wyników tych sondaży na serio. Serio.
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
ważne aby był chaos i zamęt reszta zrobi co trzeba,a pazerność zawsze będzie trzeba tylko dobry pretekst znaleźć.

daleko szukać nie trzeba poczytajcie jaki kraj i co robi gdzie rosną kauczukowce?!?


hajs hajs i hajs
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
jak Cie lubie tak Ci powiem że ja uważam padroza że Ty pie****isz i to strasznie ;) heheh a marsjanie na majdanie nie walczyli ??:D
za bardzo napchałes sobie głowe teoriami spiskowymi i od dłuzszego czasu wychodzisz z zalożenia że wiesz wiecej niż Twój rozmówca :) i ze Ty masz wiarygodne źródła . . . no offence ale w wielu tematach to zaobserwowałem ;)

no dobra . . . Putin biedny Hiltler tez był biedny atakowany robaczek . . . :D:D:D


tez Ci moge na***ac setki linków i co z tego . . .


ja już tego tematu nie podejme . . . zreszta nikt z nas nie ma monopolu na prawde . . . może któryś z nas ma racje a może nikt . . .

ps. nie ważne o co by chodziło jeszcze nie spotkałem sie tutaj na forum żeby ktos Cie przekonał w jakiejkolwiek kwestii . . . ;)


ps2. nie wiem po co wklejasz link w jezyku ukraińskim/rosyjskim - ty gawarisz paruski??

ps3. cały czas kadzisz o tym zachodzie . . . a sam wyemigrowałeś na znienawidzony zachód . . . kierunki sie pomyliły ??:D

anyway skupmy sie na roślinach zamiast na polityce bo nie chce sie z Toba kłocic zią :] ale rozśmieszył mnie Twoj post ale tak jak mówie piłeczki już nie odbije :]

pozdro i respect anyway!!:spalony:
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
jak Cie lubie tak Ci powiem że ja uważam padroza że Ty pie****isz i to strasznie ;) heheh a marsjanie na majdanie nie walczyli ??:D
za bardzo napchałes sobie głowe teoriami spiskowymi i od dłuzszego czasu wychodzisz z zalożenia że wiesz wiecej niż Twój rozmówca :) i ze Ty masz wiarygodne źródła . . . no offence ale w wielu tematach to zaobserwowałem ;)

no dobra . . . Putin biedny Hiltler tez był biedny atakowany robaczek . . . :D:D:D


tez Ci moge na***ac setki linków i co z tego . . .


ja już tego tematu nie podejme . . . zreszta nikt z nas nie ma monopolu na prawde . . . może któryś z nas ma racje a może nikt . . .

ps. nie ważne o co by chodziło jeszcze nie spotkałem sie tutaj na forum żeby ktos Cie przekonał w jakiejkolwiek kwestii . . . ;)


ps2. nie wiem po co wklejasz link w jezyku ukraińskim/rosyjskim - ty gawarisz paruski??

ps3. cały czas kadzisz o tym zachodzie . . . a sam wyemigrowałeś na znienawidzony zachód . . . kierunki sie pomyliły ??:D

anyway skupmy sie na roślinach zamiast na polityce bo nie chce sie z Toba kłocic zią :] ale rozśmieszył mnie Twoj post ale tak jak mówie piłeczki już nie odbije :]

pozdro i respect anyway!!:spalony:

Widzisz Gandi, ja tez do ciebie nic nie mam, bo uwielbiam na podobne tematy polemizowac w gronie znajomych.

Hitler nie byl biedny jak piszesz. Byl nacpanym amfetamina, nieswiadomym despotą.

Ty śmigasz po koncertach, festiwalach, napie****asz growy to tu to tam, a ja siedze i czytam.

Sam niedawno doszedlem do zrodel, i sie strasznie zdziwilem, ze Hitler wojny nie chcial. Wiem ze brzmi to smiesznie, bo cale zycie Polandia spedzila na uczeniu cie innej historii.
I Swiecie wierzysz, ze to czego cie uczono to prawda.
Wiec jak? Gdzie wojna sie zaczela?
Na westerplatte jak nas uczyli? :freak: hehehehe tak bedziesz dzieci swoje uczyl?

O zachodzie kadze caly czas, bo od niedawna zaczalem sie interesowac i moim planem jest spie****ac daleko od cywilizacji. W ciagu nasteonych pieciu lat.

Kierunki mi sie nie pomylily Gandi, wyjezdzalem z inna swiadomoscia niz mam teraz, ale troche kultury z tymi usmieszkami, bo twoje offowe zainteresowania muzyczne smiesznie brzmia. Przy tak mainstreamowym swiatopogladzie, to powinienesz sluchac
Rhianny albo ch*j wie co tam na topie w TV ;) :D :D :D



Zasyp mnie zrodlami prosze. Wiem ze tego nie zrobisz, albo beda to linki z onetu, wp, tvp, czy tvn.

Ja tez nie chce sie klocic, ani przekonywac. Historia juz wiele razy nas nauczyla, ze wiekszosc nie ma racji, tylko jednostki zainteresowane tematem.

A ty tematem nie jeses zainteresowany wiele ponad to, co podano ci na tacy Gandi.

Widac ze nie tknales zrodel, tylko probujesz mnie osmieszyc, a dla w miare swiadomej osoby, sam robisz z siebie ignoranta.

Kto ci broni byc ignorantem? Nikt...

---------- Post Zaktualizowany 12:50 ---------- Data pierwszego postu 12:44 ----------

Ogladajcie uwaznie. Tak sie tworzy wiadomosci ;)

Bullshit everywhere

 
K

Kot

Guest
Padree, wg Ciebie to, co przeczytasz w mediach niemainstreamowych automatycznie klasyfikuje niusa jako prawdę? Ty nie wiesz jaka jest prawda, tak jak nie wie Gandi i nie wiem ja, możesz sobie tylko wierzyć w to albo tamto, ale to jeszcze za mało, żeby stało się to faktem.

W ogóle to się nieco dziwię że z takim uporem i przekonaniem negujesz jedno, a łykasz drugie, bo se "poczytałeś", a czytasz i wierzysz w to, co sam chcesz i co jest zgodne z tym, z czym byś chciał żeby było.

A te filmiki o manipulacji mediów a'la Zeitgeist to już w ogóle ręce opadają... Równie dobrze możesz negować fakt, że ziemia jest kulista, bo tak twierdzą media mainstreamowe, a że sam sprawdzić tego nie możesz, więc może rzeczywiście jest sześcianem. Pewnie jakby dobrze pogrzebał w necie, to by znalazł jakieś źródła, które tak twierdzą i nie są to źródła mainstreamowe :)

Osobiście sram na to jaka jest prawda, kto za czym stoi i czy będzie wojna, wyprowadziłem się do spokojnego kraju, do którego zawsze się chciałem wyprowadzić, w ostatni konflikt zbrojny kraj był zaangażowany 300 lat temu i sram na wszystko, w razie III Wojny mogą wszystko roz***ać i dalej na to będę srał, mam zwierzynę w lesie, ryby w wodzie, grzyby i owoce i se zawszę poradzę :)
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
oooj widzę ze zaczynamy jakiś monolog prowadzić :D chyba czas na ....
Zamykam temat koniec kropka hehe :p


a tak w temacie myślę ze historia jednak zatoczy kolo i trza spie****ać ;)
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Padree, wg Ciebie to, co przeczytasz w mediach niemainstreamowych automatycznie klasyfikuje niusa jako prawdę? Ty nie wiesz jaka jest prawda, tak jak nie wie Gandi i nie wiem ja, możesz sobie tylko wierzyć w to albo tamto, ale to jeszcze za mało, żeby stało się to faktem.

W ogóle to się nieco dziwię że z takim uporem i przekonaniem negujesz jedno, a łykasz drugie, bo se "poczytałeś", a czytasz i wierzysz w to, co sam chcesz i co jest zgodne z tym, z czym byś chciał żeby było.

A te filmiki o manipulacji mediów a'la Zeitgeist to już w ogóle ręce opadają... Równie dobrze możesz negować fakt, że ziemia jest kulista, bo tak twierdzą media mainstreamowe, a że sam sprawdzić tego nie możesz, więc może rzeczywiście jest sześcianem. Pewnie jakby dobrze pogrzebał w necie, to by znalazł jakieś źródła, które tak twierdzą i nie są to źródła mainstreamowe :)

Osobiście sram na to jaka jest prawda, kto za czym stoi i czy będzie wojna, wyprowadziłem się do spokojnego kraju, do którego zawsze się chciałem wyprowadzić, w ostatni konflikt zbrojny kraj był zaangażowany 300 lat temu i sram na wszystko, w razie III Wojny mogą wszystko roz***ać i dalej na to będę srał, mam zwierzynę w lesie, ryby w wodzie, grzyby i owoce i se zawszę poradzę :)

Zacytuje Kocie moja wczesniejsza odpowiedz:

"Zrodel mam bez liku.
Zadnego nie traktuje w 100% powaznie, ale jak sie przemieli tego tony, spedzi codziennie po 2-3 godziny na czytanie, to samo wychodzi na wierzch."

Kazdy ma swoje zainteresowania. Ty lowisz ryby, Gandi smiga na koncerty, a ja w tym czasie czytam.

Tylko widzisz. Ja nie zabieram glosu w tematach wedkarstwa, ani niezaleznej sceny muzycznej. Cos tam slyszalem i moglbym napisac rownie w jednym, jak i w drugim temacie- tylko po co sie osmieszac?

Was serio nie tyka brak wiedzy na dany temat?

Smiejecie sie z gimbusow pytajacych czy roslina dojdzie, wiekszosc tlumu uwazacie za tepych w sprawach Marihuany (95% ludzi nie wie NIC na temat dzialania, pochodzenia, produkcji i uzywania MJ PRAWDA?????) :D :D :D, ale sami uwazacie sie za ekspertow od wszystkiego.

Kumasz?

Jak masz w piz**ie, to idz na ryby i nie mąć wody Kocie, bo zeby zabrac glos, trzeba cos wiecej wiedziec. Swiatpoglad mnie nie interesuje, bo kazdy ma inny.

Ja interesuje sie zdrowa dieta, szczepieniami, Nowym Porzadkiem Swiata, systemem monetarnym i historia, ktorej nie podano nam na tacy w szkole.

Jak poczytacie chociaz odrobine, to zabierajcie glos, dawajcie linki, komentujcie- chetnie porozmawiam.
 
K

Kot

Guest
ZTy lowisz ryby, Gandi smiga na koncerty, a ja w tym czasie czytam.

To może pora zmienić hobby? :)

Ja nie czytam, bo już wszystko przeczytałem, a Twoje "źródła" są robione pod takich jak Ty, fanów spiskowych teorii dziejów, tak że dziękuję, wolę na ryby skoczyć niż łykać te banialuki :)
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Sama nazwa "spiskowe teorie dziejow" Zostala wymyslona dla takich jak Ty, polawiaczy ryb, wciagajacych kazdy haczyk ;)

9/11 to tez sprawka Al Kaidy i Bin ladena..... :]

Powtarzam ci Kocie, ja nie zabieram glosu w sprawach, na ktore nie mam zielonego pojecia. Ale zeby sie przekonac o tym czy pojecie na dany temat sie ma czy nie, to trzeba najpierw zaczerpnac wiedzy.

A Tobie sprawia to klopot.



Widzisz, ja w ogole nie jestem pewny tego co ssie tam dzieje, ale z cala pewnoscia wiem, ze to, do czego podburza sie ludzi, to wielkie klamstwo.
 
Ostatnia edycja:
K

Kot

Guest
Oglądałem Zeitgeista, więc wiem na pewno kto stoi za 9/11 :lol3:

Problem jest padree taki, że Ty nie możesz przedstawić żadnego dowodu na potwierdzenie swoich słów, oprócz tych niemainstreamowych artykułów i filmików na youtubie, które są robione żeby karmić takich jak Ty. To nie jest żadna "wiedza", tylko wiara czy tam przekonanie, a wierzyć możesz w co chcesz, czy to w Busha rozwalającego WTT, czy w szpiegów i masonów, NWO i całą resztę tego badziewia bazującego na niczym.

A wracając do tematu głównego - to będzie ta wojna czy nie? Bo już sam nie wiem co z tych Twoich wypowiedzi wynika...
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Kocie.... takie informacje sa robione pod takich jak ja....

Tak samo jak informacje o marihuanie.

Kiedys narody oglupiano alkoholem, teraz ludzie chca byc oglupiani marychą..... na wlasne zyczenie tak?

Tak jak mainstream opisuje trawe, tak opisuje konflikt. Proste jak ***anie.

Po co zbierasz jakies pestki oryginalnych genow? Przeciez te cale landrace i 100% sativa, 100% indica, to slogany wymyslone dla takich jak ty. Nic nie nzaczaca propaganda.
Trawka to trawka. Narkotyki.
I mozesz sie zesrac, tlumaczac ze dostales te pestki od znajomego z icmaga, ktory w kalifornii uprawia, albo od pasjonata itp.
To wszystko jest stowrzone dla takich jak ty.....

Zaloze sie Kocie, ze jak zaloze na icmagu lewe konto, wrzuce zdjecia od kolegi z tajlandii z pola jego babci i powiem ze mam nasiona jakiejs dzikiej, tajskiej odmiany, to podbijesz po pestki.
I nawet jak bym wyslal ci karme dla papug, to wc iaz bys sie z wszystkimi klocil, ze to landrace i ch*j.

Kumasz analogie?

Jasne ze bedzie wojna. Tak jak dwie poprzednie byly zaplanowane, tak i Trzecia bedzie.

Ale nie zacznie sie na ukrainie ;)
 
K

Kot

Guest
Zaloze sie Kocie, ze jak zaloze na icmagu lewe konto, wrzuce zdjecia od kolegi z tajlandii z pola jego babci i powiem ze mam nasiona jakiejs dzikiej, tajskiej odmiany, to podbijesz po pestki.

Przegrałeś zakład.
Nie mam konta na icmagu, poza tym z tego co wiem, tam banują za próby wymianek czy rozdawania nasion...
I co? Zatkało kakało? Gdzie jest Twoje NWO teraz? :D

Jasne ze bedzie wojna. (...) Ale nie zacznie sie na ukrainie ;)

A gdzie się zacznie? Pytam, bo już zapewne masz jakieś wiarygodne info :)
 

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
Kot ma rację,te filmiki o teoriach spiskowych można stworzyć bardzo łatwo i masa ludzi w to wierzy. Chcecie przykład ? Jacek Graniecki (tede) usłyszał i często widział w swoich komentarzach pogłoski że jest illuminatą oraz masonem tak więc aby pokazać że łatwo zmanipulować gromadę ludzi nagrał ten o to filmik.



Następnie jakiś czas po wypuszczeniu tego gówna sam tedzik wystawił making of tego filmiku aby wk***ić osoby które w to uwierzyły.


Tak samo jest z większąścią gówna wystawianego na youtube ale nie ze wszystkim oczywiście więc proszę bez szczelania z dupy w moim kierunku.

Pozdrawiam


A co do tematu wojny to wy***ane mam na ukrainę,jak dla mnie korwinus mógłby rządzić i ugryzć kawałek ukrainy za pozwoleniem putina od strony polszy. Lepiej żeby polak miał niż putler powiększył włości. :D haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół