nasiona marihuany

Szlifierka Hashoscylacyjna :D

Wyszukiwarka Forumowa:

T_H_C

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2013
Postów
249
Buchów
0
Witam, ostatnio rozkminiałem jak zastąpić ręczną metode wstrząsową do wyrobu hashu i wymyśliłem takie coś.



są dwa rodzaje szlifierek oscylacyjnych

1. z uchwytem rzepowym
2. z uchwytami zaciskowymi

ad.1 musimy do pojemnika z weedem przykleić jakiś rzep
ad.2 docinamy z jakiegoś papieru prostokąt (wymiary zależą od modelu szlifierki) i przyklejamy do niego jakąś mocną taśmą pojemnik, po czym mocujemy tak jak papier ścierny.

Na pojemnik możemy naciągnąć rajstope, chyba że ktoś ma odpowiednie sito, które docinamy i nakładamy na pojemnik i nakładamy gumke recepturke aby nie spadło. Pamiętajcie aby wcześniej dokładnie wyczyścić taką szlifierke bo zazwyczaj jest cała "zapylona" po jakiś lakierach, szpachlach itp... zostaje jeszcze taki problem że mają na obudowie nacięcia z których wylatuje powietrze, więc trzeba to jakoś odgrodzić aby nie rozwiało hashu.

Jak ktoś nie posiada w domu takiej szlifierki i często robi hash to polecam kupienie nawet najtańszej z alledrogo za ok 40 zł która powinna wystarczyć do dużych ilości

Mam nadzieje że komuś sie przyda pomysł i licze na jego udoskonalenia

Jak ktoś będzie robił taką maszynke to wstawiajcie zdjęcia, i pokażcie ile wam wyjdzie #

Pozdrawiam :)
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
masz jakieś zdjęcia z przeprowadzonej oscylacji czy tylko to z painta
 

T_H_C

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2013
Postów
249
Buchów
0
haszu nie robiłem jeszcze. Zrobiłem taką oscylatorke aby zobaczyć jak to się będzie trzymać, a później ją rozebrałem i dopiero pomyślałem że mogłem zdjęcia na forum zrobić, więc narysowałem co i jak na paincie. Za pare dni będe ścinał Hazira to wstawie fotki z produkcji # :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół