nasiona marihuany

Studia - "Zielarstwo i terapie roślinne" czyli idealne Studia dla Nas Growerow :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Cook

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2014
Postów
110
Buchów
0
Co sadzicie o takich studiach? Ostatnio szukalem jeszcze jakis kierunkow studiow i znalazlem wlasnie taki kierunek :D Myslicie ze to nie jest przypalowy kierunek studiow i po jesli bede na nich to bede pod obserwacja policji, bo zastanawiam sie czy przypadkiem sie nie przeniesc :D

Link do strony tych wymarzonych studiow http://www.up.lublin.pl/zielarstwo/
 
P

Pustelnik

Guest
Nie jest to zaden przypal,a tym bardziej z powodu kierunku, niebedziesz pod zadna obserwacja przez policje.Nie nakrecajmy juz sobie takich paranoi, bo niedlugo wiekszasc przestanie z domow wychodzic.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Mój kumpel był na takich studiach w krakowie i po semestrze zrezygnował bo tyle miało to wspólnego z roślinami co nazwa, sama chemia, matmy troche i inne duperele. marihuany też tam nie było :D zreszta każde studia z nazwy brzmią tylko dobrze. Szkoda czasu na nie i tyle.. (ja studiuje i gdybym wiedział od początku jak to wygląda to bym nie zaczynał).
 

Mr.Cook

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2014
Postów
110
Buchów
0
Ja chyba zaryzykuje z tymi studiami i bedzie co bedzie :D
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Mój kumpel był na takich studiach w krakowie i po semestrze zrezygnował bo tyle miało to wspólnego z roślinami co nazwa, sama chemia, matmy troche i inne duperele. marihuany też tam nie było :D zreszta każde studia z nazwy brzmią tylko dobrze. Szkoda czasu na nie i tyle.. (ja studiuje i gdybym wiedział od początku jak to wygląda to bym nie zaczynał).

No tylko potem jest sytuacja, że inżynier do łopaty może pójść , ale typ od łopaty inżynierem nie będzie...

Cook - powodzenia.
 
G

G-Star Raw

Guest
Nie Dziekuje :p i bede zdawac relacje co dokladnie jest na tych studiach i czy sa warte naszej uwagi :D

UMCS Lublin dobra uczelnia i studia na bank ciekawei godne uwagi . Znam ludzi co kończyli tam inne rolnicze kierunki
 
A

Azael

Guest
No tylko potem jest sytuacja, że inżynier do łopaty może pójść , ale typ od łopaty inżynierem nie będzie...

Cook - powodzenia.

Bardzo ładnie ujęte. Jednak taki chłop chętniej będzie pracował na czarno, gdy taki inżynier odmówi, bo to "nielegalne/niebezpieczne".
Studia (jeśli odpowiedni kierunek, nie jakieś zapchaj dziury typu - zarządzanie) dają ogromne możliwości. Rynek zachodni chłonie naszych inżynierów/magistrów. Ja w tym roku się zmierzę ze studiowaniem ;D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Zielarstwo... bo... lubie hodować konopie :sunny: oj dzieciaczki dzieciaczki... A dla tych co lubią się ruchać proponuję Seksuologię na Akademii Medycznej...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół