nasiona marihuany

Opryskałem Topsinem 500 chwile przed ścinką. Pomocy!

Wyszukiwarka Forumowa:

Most Wanted

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2014
Postów
40
Buchów
0
Witam.
Poszedłem na spota z intencją ścięcia planta. Sprawdziłem trichomy i były mleczno przeźroczyste wiec ucialem sampla i popryskałem topsinem 500. Gdy wracalem zobaczyłem w tym samplu, że jest już za późno bo pleśń zaatakowała, więc wróciłem i sciąłem całego planta. W domu go przemyłem ale lekko (3 sek lałem na niego wodą) i powiesiłem do suszenia. I teraz moje pytanie. 1 czy moge z tych liści zrobić masło czy może to być szkodliwe ? 2 czy topy będą po wysuszeniu gotowe do palenia ? Na stronie topsina jest napisane że 3 dni trzeba odczekać ale to jest na rosnącej roślinie a nie na suszu. Bezpieczeństwo ponad wszystko :D Prosze o pomoc.
 

KiedysSieNaucze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
223
Buchów
1
może i offtop aczkolwiek zawsze myślałem ,że karencja to conajmniej 2 tygodnie w przypadku topsinu..
 

Most Wanted

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2014
Postów
40
Buchów
0
Na stronie jest napisane:

Okres od ostatniego zastosowania****środka do dnia zbioru rośliny uprawnej (okres karencji):****
pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto, jęczmień ozimy, pszenica jara, jęczmień jary, winorośl - 35 dni,****
rzepak ozimy, rzepak jary, burak cukrowy, burak ćwikłowy, jabłoń, grusza, śliwa, wiśnia, czereśnia, brzoskwinia, morela -14 dni,****
cukinia, ogórek, oberżyna, papryka i pomidor uprawiane pod osłonami, kapusta głowiasta biała - 3 dni,****
rośliny ozdobne, szkółki leśne - nie dotyczy.****


Myślicie ze water curing bedzie dobry w tym przypadku ? I co z liścmi ktore chciałem przerobić na masło. Czy te szkodliwe substancje wyparują przy gotowaniu ?
 

Kwiatek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 8, 2010
Postów
665
Buchów
0
Poczekaj tydzień i karencja minie. Pewnie tyle będzie się suszyło.
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Jeśli spryskaleś rośline i po kilku minutach ją sciąłeś to wystarczyło ją dokladnie spłukać pod prysznicem i tyle, oprysk nie zdąży sie tak szybko wchłonąć ;)
 

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
Kurde, rzeczywiście. Nie miałem zamiaru, chyba się zapomniałem zwiedzając starsze wątki forum :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół