nasiona marihuany

Mega purple maroc, bark miejsca w tunelu

Wyszukiwarka Forumowa:

PizzaMan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
90
Buchów
0
Hehe 4m ma jak sie puści sznurki. One naprawde szybko puchną, chodzę do nich co 3-5 dni i widac zmiany gołym okiem. W rogu troche zaczal plesniec, slaba cyrkulacja powietrza chyba, bo te ktore sa na srodku sa w pełni zdrowe. Musialem ściąć troche dobrego stuffu, powiecie ze wariat jestem ale ususzylem to przez 4 dni i zapalilem. Dobrze daje po glowie juz ale krótko. Smaczek prawie żaden nawet nie gryzie w gardlo zapach palonej trawy zadna rewelacja :) ale zdziwilem sie ze to juz nadaje sie do palenia xD
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Witam za rok tez chce postawic szklarnie na ogrodzie. Jak z zapachem np. 10m od szklarni? Masz jeszcze inne odmianki tam?
 

PizzaMan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
90
Buchów
0
Mam jeszcze ES i jakiegos skunka. Zapaszek sie unosi tak do 15-20 metrów wiec musisz postawić szklarnie tak zeby byla jak najdalej od uczęszczanych miejsc. Jedyne co to jest problem z plesnia. Teraz zwlaszcza kiedy jest juz zimno i wilgotno
 
H

Hard_triper

Guest
kurcze świetna sprawa z tą szklarenką uwielbiam takie klimaty ,nie pozwól żeby liśćmi dotykała foli i leć chłopie po coś na botyrisa systemiczne do stosowania zapobiegawczego i zacznij oprysk bo cieńko to widze, to co sie połamało zwiąż sznurkiem nie wygląda to za dobrze i nie będe ci doradzał azotu bo po krzaku widać jak by sie jesień kończyła ale i tak masz ode mnie wielkiego buha ,co do zapachu to uwież że dużo zależy od stadium rozwoju nieraz 100m nie wystarczy
 

PizzaMan

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
90
Buchów
0
Tydzien temu pryskalem na pleśń, chcialem je jeszcze potrzymać a dzis wszystko trzeba ściąć. Duzo pleśni bardzo duzo nawet. Nie jest jeszcze dobrze dojrzałe ale lepszy rydz niz nic. A reszta pojdzie na maslo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół