nasiona marihuany

Pytanie z cyklu "co by z tego wyszło?"

Wyszukiwarka Forumowa:

sutas

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2010
Postów
39
Buchów
0
Witam. Zacznę od tego, że przeszukałem forum, ale podobnego pytania nie znalazłem. Jako, że ścisłego umysłu nie posiadam (prościej mówiąc jestem za głupi:)) po przeczytaniu kilku artykułów z działu genetyka... poległem.

Sprawa wygląda w ten sposób, że niedaleko mnie od wielu (kilkudziesięciu?) lat rośnie przemysłówka, ~300 roślin. Jest tam wiele fenotypów, niektóre baaardzo różnią się wyglądem, zapachem i ilością żywicy, ale łączy je wspólna wada- jak to przemysłówki, mają niski poziom thc. Niektóre może nawet trochę kopią (albo to placebo).

Do sedna, czy gdybym posadził tam od początku sezonu kilkadziesiąt roślin z nasion regularnych, powiedzmy, że byłby to passion#1 lub inna typowa indica z możliwie wysokim poziomem thc jak na outdoor, po kilku/kilkunastu latach średnia zawartość thc wzrosłaby we wszystkich roślinach? Dodam, że selekcja nie wchodzi w grę.
 
K

kutatron

Guest
Panowie, a nie jest czasem tak że co roku sadzą z nowych pestek te przemysłówki? Tzn. nie rozsiewa się sama :)
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Nie sadza żadnych nowych, nie ma selekcji wiec co roku są pestki. Jak trochę klepie to spróbuj makumbę albo hasz zrobić
 

sutas

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2010
Postów
39
Buchów
0
dzięki wielkie kolego:) jak na razie "czacha dymi", mam otwarte dwie karty w przeglądarce: na jednej dział genetyka, na drugiej wikihaszysz:sunny: wiem, że dla Ciebie wszystko jest zrozumiałe w tym temacie, ale ja muszę przestudiować wszystkie pojęcia począwszy od "IBL, Linia wsobna, Chów wsobny" etc. Mam nadzieję, że za kilka dni będę mądrzejszy:) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół