nasiona marihuany

meski krzak sts kilka pytan

Wyszukiwarka Forumowa:

pogrom12

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2010
Postów
102
Buchów
0
ostatnio chodzi mi po głowie takie cos co będzie jeśli męskiego automata potraktujemy sts-em nasiona beda 100 % męskie?? (nawet przy samozapłodnieniu :selfing: ??) selekcjonujecie jakoś wogule męskie krzaki do nowych odmian?? bo sie nie spotkałem na forum.....


jestem ciekaw na ile geny meskie wzbogacja pule genow roslinki50%????

...jakie cechy mozna wyselekcjonowac w meskim krzaku zeby przekazac jakiemus potem w genach(np wigor wczesne kwitnięcie itd.... ) zapładniajac jakiegos innego automata ktorego potem sie sfeminizuje ??

tak sie robi nowa odmiane:p ??
 
K

Kot

Guest
Ładu i składu za wiele nie ma w tym co napisałeś. Nie da się wywołać rewersji męskiego krzaka STSem.
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
ostatnio chodzi mi po głowie takie cos co będzie jeśli męskiego automata potraktujemy sts-em nasiona beda 100 % męskie?? (nawet przy samozapłodnieniu :selfing: ??) selekcjonujecie jakoś wogule męskie krzaki do nowych odmian?? bo sie nie spotkałem na forum.....


jestem ciekaw na ile geny meskie wzbogacja pule genow roslinki50%????

...jakie cechy mozna wyselekcjonowac w meskim krzaku zeby przekazac jakiemus potem w genach(np wigor wczesne kwitnięcie itd.... ) zapładniajac jakiegos innego automata ktorego potem sie sfeminizuje ??

tak sie robi nowa odmiane:p ??

- nie wiem ciężka sprawa ale myślę ze do bani sts nie nadaje się dla męszczyznnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozd
 

pogrom12

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2010
Postów
102
Buchów
0
Ładu i składu za wiele nie ma w tym co napisałeś. Nie da się wywołać rewersji męskiego krzaka STSem.

skad wiesz probowales??

wiem ze niema ładu składu bo to zbitek mysli po jaraniu:)
 
K

Kot

Guest
Do rewersji męskich używa się etylenów/auxyn/cytokinin. Po STSie nie będzie żadnej reakcji.
 

pogrom12

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2010
Postów
102
Buchów
0
dobry jesteś wiesz dużo o temacie hehe.. :bongo4:
 
Ostatnia edycja:
G

Green Manalishi

Guest
6-benzyloamino-puryna z tego co pamiętam w pewnej dawce powinna zainicjować rewersję.
Przekazywanie genów gdzieś chyba było na forum wytłumaczone ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół