nasiona marihuany

N. Lights x Black Cream

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Witam

Rozpoczne moze maloa przygode z kilkoma AF , co tez wymusi we mnie spedzenie z roslinami wiecej czasu i zaowocyuje to blizszym zapoznaniem sie ...

Jak to zawsze pisalem , miejsce mi nie znane , oraz data juz zapomniana , fotki sciagniete z neta sa , a wiedza wrodzona ...


zatem tak ...

nad rankiem za swiergal ptak , wtem wstalem i nasionka do kielisza z woda wsypalem , juz dobrze wiedzialem ze to jest ten znak , na kilka dni w wodzie zostawilem by korzonki wyskoczyly - ale o nich nie zapomnialem :D
Cos sie pamieta z tego fachu i szybko wypelnlem 11l donice ziemi a nie piachu . Doniczki stoja rowno w szeregu pod lampkami od 400w do 600w w lekkim rozbiegu , rosna w ziemi canna z dodatkiem kupy nietoperza i beda lane tylko woda , w razie wiekszych laknien zasile je iguana z ADV.

Roslinki wygladaja tak , nazw ich dowiecie sie po patykach , ja wybralem ta odmiane do pokazania , ale z dzika rozkosza na Wasze zyczenie pokaze jeszcze jedna odmianke :bounce:



staram sie wykazzywac brakiem umiejetnosci w pisiemnnictwie , ale to wszystko sa zamierzone cele ,by moc swobodnie odpowiadac na Wasze pytania ...:queen:


zatem lecim na Szczecin ...

N. Lights x Black Cream Auto Floworing



macie wyborY hehe



kilka doniczek pheneotypow pokarze bo chyba mam 2 hehehe


love & peace
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
:D zatem bedzie zabawy po pachy ... wszystko szybko sie rozwija , krzaczy sie slicznie i zadawala mnie swoja osoba :D

mam kilka fotek tuz przed kwitnieciem ...









one love
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Sciema panie i panowie :D

Chwalebne te wolne chwile w ktoryxh mozna zasiasc i cos w spokoju napisan :D jak zaskakiwac to po prawdzie i mile , zatem osiagajac juz swoj wewnetrzny zen tym tematem by zaskakiwac jeszcze bardziej ...

Black Cream AF w 6,5litrowej donicy , rosnie sobie w innej zagrodzie ...





z tych co stoja w 11l donicach to moze ...

Red poison x Black cream AF





radosci oraz milosci ...
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Witajcie :D

4 tydzien od wykielkowania postanowilem cos w tym dniu pocykac i pokazac ...

N.Lights x Black Cream AF






one love
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
...a pachnie niczym tropikalny sok z pieprzu ;) zapach slodkich owocow z dodatkiem pieprzu , bardzo apetycznie pachnie , jak tylko bedzie mozliwosc to cykne jakies foty z bliska by ukazac ten szron , bedzie fanta-ku**a-styczne palenie na jesien ...

N.Lights x Black cream AF









zycze powodzenia ...
 
G

grzes

Guest
Panie Prawda super ci rosnie ,czekamy na wiecej zdjec i prosze o pokazanie tez innych crosow bo wiem ze takie rosna :D
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Ładne topy ;) Będzie tego jarania trochę ;) Będę lukał do końca :smokee:
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Sciema Panie i Panowie :D

Kazmisz ano rosna , rosly i rosnac beda hehe ja nie z tych co na pol gwizdka cos robia ...

Fikitiva - dziex bro. Ty bedziesz lOOkal a ja bede pokazywal ...

Black Cream AF w 6.5 litrowej









zapach wszystkich tych odmian jest bardzo owocowy .

one love
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Lecim na Szczecin ...









C.D.N.

---------- Post Zaktualizowany 14:08 ---------- Data pierwszego postu 13:59 ----------

Wracajac do nurtu glownego tego tematu to po prawdzie mowie Wam piekny ten kwiat :D









juz mi sie serce kraje jak sobie pomysle ze bedzie trzeba to kosic ...

one love bimbaski :bounce:
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Siema ekipa :D

Wszystko rosnie w strone slonca w bardzo szybkim tepie na zdjeciach rosliny sa w 7 tygodniu kwitnienia ...

Purple x Black Cream w 6.5 litrowej doniczce







musze ja podeprzec czyms bo sie wyobalo mie ...



zielonym do gory
 
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Purple x Black Cream AF







duzo zdrowka :D

---------- Post Zaktualizowany 12:08 ---------- Data pierwszego postu 11:40 ----------

Red Poison x Black Cream AF





inne pheno tej samej odmiany ...









Black Cream 6L AF





i na koniec
N. Lights x Black Cream AF







udanego dzionka
 
G

G-Star Raw

Guest
No kolego pierwszorzędne pały musze przyznać - ten fiolecik piękność. Leci buszek. Pozdro mam jakiegoś blackCreama AF z osa zobacze , jak duży urośnie to walne go stsem.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół