nasiona marihuany

Nanuki FEM 2x23W

Wyszukiwarka Forumowa:

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Troche popcornu tam masz, ale ten glowny szczyt/topek naprawde zacnie juz wyglada:spalony:
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Harvest vol.2

Witam, mimo błędu kogoś z adminów temat wrócił ale nie na długo. Trochę przypału było dzisiaj i postanowiłem ściąć bez ciemni flusha itp. Taka szybka akcja bo nie można było dłużej czekać bo mogłoby się źle to skończyć. Powiem tak, jak na pierwszą uprawę to chyba źle nie poszło. Roślinka mogła jeszcze sporo spuchnąć według mnie. Mam kilka spraw do Was:

1. Jaki polecacie filtr który naprawdę wyłapie zapach żeby się tak nie rozprzestrzeniało. Niestety jechałem bez filtra i w odległości 10m od miejsca było czuć i to mocno :) Mój błąd wiem.

2. Jak na pierwszą uprawę dobrze mi poszło?

3. Kupiłem lampę dual 85W będzie lepiej w tym boxie czy lepiej go powiększyć? :)


Dobra do rzeczy, fotek dużo nie ma bo zaledwie 2. Teraz się suszy wszystko wyszło +- 40g. Główny to prawie 1/2 wagi całości, jakiś popcorn będzie, reszta ważyła +-23g + topek co daje +- 40g.
Chyba muszę kupić baterie nowe bo trochę wariowała... Waga ciągle spadała.
Później podam wynik suchego i SR, czyli widzimy się za tydzień :)

A oto głowny topek i jego waga :)





Pozdrawiam i do zobaczyska przy następnej uprawie, Art1


*Do Adminów, proszę o nie przenoszenie do "Zakończonych". Za tydzień wyniki suszu i SR.
 
Ostatnia edycja:

fanbogo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2011
Postów
106
Buchów
0
ładny topek, najważniejsze, że swoje a nie to gówno z ulicy
czekam na smoke raport !! :)
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Wynik może być trochę zawyżony bo musiałem tego samego dnia ukryć susz bo afere w domu mam :D
 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Fakt za wczesnie, ale lepiej tak niz jakis przypal zaliczyc:bball::bball::bball:
Trichomy lukales??
Oczywiscie podasz wynik suszu?? oraz sr i jakies foty suszu jak bedziesz mial mozliwosc:spalony:
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Nie patrzyłem na trichomy bo lupy nie mam :D Ale włoski były w większej części jeszcze białe. Za tydzień w weekend ogarnę wszystko. Podam wynik +- suszu, sr i 2/3 fotki :) Także do usłyszenia za tydzień. Pozdrawiam Art1
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
SR i [*]

Elo 5:yeahh:
No niestety wszystko co było z drugiej rośliny spleśniało mi... Zrobił się bały nalot i o, cóż, nauczka na przyszłość żeby wcześniej wysuszyć albo zrobić dziurki w pudełku...

Co do SR do mogę się wypowiedzieć na temat tej popalonej. Coś tam z niej było, rewelacji może nie ma bo gryzie po gardle i płucach strasznie, ale fazunia jest :)

Tak napewno się jeszcze zobaczymy ale na jakies 2/3 miechy zamykam interes co nie znaczy że nie będę zaglądał tu :)


Pozdrawiam Art1 Do zobaczyska :)

Także temat do zamknięcia :)
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Dodaję zdjęcie bo odebrałem to co zapowiadało się fajnie...Wszystko zajęte przez biała k***ę... Jak dacie mi pomysł na tani i dobry filtr to wystartuję z kolejnym projektem :)
 

Przerażający Ptyś

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2014
Postów
186
Buchów
0
Dodaję zdjęcie bo odebrałem to co zapowiadało się fajnie...Wszystko zajęte przez biała k***ę... Jak dacie mi pomysł na tani i dobry filtr to wystartuję z kolejnym projektem :)
Próbuj z matą weglową do okapów koszt coś ok 15-20zł(przynajmniej w moich rejonach)
 

to beka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2014
Postów
308
Buchów
32
U mnie na początku też nie dawała rady, uszczelniłem boxa, zrobiłem prostokąt z maty węglowej nakładany na wenty i jest ok, nic nie czuć. Czekam na zaawansowany flo, wtedy ocenie ponownie. Pzd
 

Przerażający Ptyś

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2014
Postów
186
Buchów
0
U mnie na początku też nie dawała rady, uszczelniłem boxa, zrobiłem prostokąt z maty węglowej nakładany na wenty i jest ok, nic nie czuć. Czekam na zaawansowany flo, wtedy ocenie ponownie. Pzd
Tak samo mam zrobione i nic nie czuć.Wycięty kwadrat nałożony od środka boxa na went i przyklejony taśmą. Git...;)
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
to beka Fotorelka skończona, zobaczę ogarnę parę spraw niech się wyciszą ludzie i może ponownie wystartuję :)
Postaram się zrobić jakiś "lepszy" filtr. Także do zobaczyska. Ktoś coś chce wiedzieć to już na PW :)

Pozdrawiam Art1
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół