nasiona marihuany

Nanuki FEM 2x23W

Wyszukiwarka Forumowa:

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Witam. Jestem nowicjuszem w tej kwestii :) Kiedyś już miałem jedną uprawę ale okazał się facet i go w kibel dałem :)

- rośliny - 2xNanuki FEM
- box - 2 zbite szafki
- oświetlenie - 2x23W Philips tornado
- wentylacja - 1 wentylator wyciagający
- nawozy - sama woda
- warunki - zależności od dnia, dzień 26/30 noc 15/18
- ogólne - trochę własnego palonka :)
- trening - planuje lst


Myślicie że powinienem dodać jeszcze wdmuchujący? Czy zostawić pasywny i dać go do środka żeby mieszał?
Zdjęcia dodam jutro rano albo wieczorkiem :)
 

1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2013
Postów
88
Buchów
0
lepiej wdmuchujący :)
może jakiś nawóz ? przynajmniej biohumus, daje kopa roślinką.
Czekam na fotki, pozdro <shiza>
 
K

KOMAR.

Guest
ja mam tylko wyciągający i jest ok no to czekamy na jakieś fotki i z fartem ziomek :D
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Trochę duże zdjęcia mi wyszły (uczę się, spokojnie)

Pierwszy dzień
2014-07-08-463.jpg

2014-07-08-464.jpg

2014-07-08-465.jpg


A tu dzień 8
2014-07-16-471.jpg
2014-07-16-473.jpg
2014-07-16-472.jpg


Co do nawozów chciałem spróbować jak to będzie bez nawozów. Na pierwszy raz wolę nie ryzykować z nawozami. I tak w hoooy kasy już na to wy***ałem :) Szczególnie na tą folie co mam wyłożoną boxa, a ile się jej naszukałem. Postaram się skombinować higrometr? żeby sprawdzić wilgotność :) Pozdro do next time :)
 
K

KOMAR.

Guest
bez nawozów mmmm ja używam tylko do paproci za 5 zł na razie spoko potem przerób żarówki na poziomo pozdro!!!
 
Ostatnia edycja:

1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2013
Postów
88
Buchów
0
no do tego jakiś odbłyśnik, może być nawet z puszki po browarku :)
 

Astronauta

Member
Rejestracja
Lip 11, 2014
Postów
11
Buchów
0
Bede zagladal ! <lol>
Jaka masz tam wilgotnosc ? Co do nawozow to jak dobra masz ziemie to na wega nawozu nie potrzebujesz :) Ale na flo radzilbym sie zaopatrzyc chociaz w najtanszy florowit, biopon czy cos podobnego. Kupisz w kazdym ogrodniczym a z kasa do 15zl/L powinienes sie zmiescic <lol> Z fartem !
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
@JanPalaczDrugi wymiary podłoża? Chodzi Ci o pojemność doniczek? To chyba są 1,5l nawet nie wiem były największe ze wszystkich jakich miałem :)

@Astronauta na początek chcę zobaczyć jak będzie totalnie bez nawozów. Później może zrobię nasionka jakieś a za rok out ;D Wilgotność ~46%, mało chciałbym do 55/60% podciągnąć tylko jak ?
 

Astronauta

Member
Rejestracja
Lip 11, 2014
Postów
11
Buchów
0
Co do wilgotnosci, daj jakies mokre szmaty przy wlocie powietrza i mieszajacym i powinno byc ok. Tylko nie na ziemie w doniczce, bo plesn moze wskoczyc - a zauwazylem ze sporo osob tak robi... No i nawoz... mowie Ci, przyda sie bo zaraz Ci sie porobia niedobory :)
Z fartem chlopie !

PS: Jakie wymiary ma ten box ? :)
 
Ostatnia edycja:

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Na flo może jedna dostanie nawóz a druga nie i zobaczę efekt :p Mam tylko wyciągający, ze szmatkami coś się pomyśli i może jakieś większe naczynie do wody też wstawię co by dłużej woda była. Wymiary? Szerokość ~40cm, głębokość ~25cm wysokość ~100cm
 

Astronauta

Member
Rejestracja
Lip 11, 2014
Postów
11
Buchów
0
No i git ! :D Masz 3100 lumenow z tych dwoch philipsow, to troche malo na taka powierzchnie, jak nie szkoda Ci pieniedzy to doloz tam jeszcze jakies swietlowki :p Tak sie czepiam tylko ;)
Pozdrawiam, z fartem ! :smokee:
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Lst 16 dzień

Także tego mały UP<rotfl>

Dziś przeprowadziłem trening LST na obu pannach (zdjęcia poniżej) oraz dodałem większy pojemnik z wodą i do tego szmatka :) Zobaczymy jaki będzie tego efekt. Może trochę się pośpieszyłem z LST, najwyżej później poprawimy :zombi:

@Astronuata ogólnie ten "projekt" ma być eko, bo nie chcę za bardzo ryzykować wjazdu municypilnych :freak2:
A wymiary box'a zmierzyłem i jest 50x30x100



A tu małe porównanie do klucza 10




Pozdro 600 za ~10 dni next UP :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół