nasiona marihuany

Co z tego wyszło?

Wyszukiwarka Forumowa:

tostus1

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
59
Buchów
0
Witam, przez przypadek wyhodowałem nasiona. Rodzice to Northern xxl Auto (matka) i Master Kush pełnosezonówka (Ojciec). Moje pytanie jest takie, co mi z tego wyszło auto/pełnosezonowka? I czy otrzymana odmiana będzie ok czy nie warto sadzić? Z góry dzięki za pomoc.
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
W nasionach masz to i to, jak przez przypadek zapylona, to domyślam się, że pestki regularne...dominować będą na pewno pełnosezonówki, lecz trafi Ci się też trochę seedów z pełnym AF
 

tostus1

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
59
Buchów
0
W nasionach masz to i to, jak przez przypadek zapylona, to domyślam się, że pestki regularne...dominować będą na pewno pełnosezonówki, lecz trafi Ci się też trochę seedów z pełnym AF

Matka feminizowana, a ojciec wiadomo. Ale to nic chyba nie zmieni :D
 
A

Azael

Guest
Gdzieś na forum czytałem, że gen fotoobojętności jest genem bodajże recesywnym. Nie pamiętam dokładnie tych terminologii lecz chodzi o to, że pierwsze pokolenie będzie 100% sezonowe. Drugie pokoloenie będzie 50/50.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Było pare takich tematów w których było dokładnie wyjaśnione co i jak ale wy dalej musicie pier***ić głupoty, podejrzenia i domysły, nie ?
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
Gdzieś na forum czytałem, że gen fotoobojętności jest genem bodajże recesywnym. Nie pamiętam dokładnie tych terminologii lecz chodzi o to, że pierwsze pokolenie będzie 100% sezonowe. Drugie pokoloenie będzie 50/50.
potwierdzam, po skrzyżowaniu auto x sezon to pierwsze pokolenie jest w pełni sezonowe. dopiero następne pokolenia i selekcja może wyłonić automaty
 
G

Guest

Guest
Z moich doświadczeń z nie kontrolowanego zapylenia sezonówki z auto wynikło ze następne pokolenie to jakieś 25 % af .
 

BA+ON

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
263
Buchów
0
a w zyciu wyjdzie ze bedzie mniej niz 25% ponoc hehe
 

tostus1

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
59
Buchów
0
Dobra, dzięki za pomoc, dla mnie to czarna magia te geny, zobaczymy na kolejnym out-cie co z tego wyjdzie ;)
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
normal_auto-how-works.jpg

biała donica - pełno sezonówka
czarna donica - autoflow
 

tostus1

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
59
Buchów
0
Wczoraj zebrałem wszystko z krzaka, palenia wyszło 5g (nie liczyłem na więcej), a co do nasion to jestem zaskoczony. Jak na mały automat to wyszło 174 nasiona. Nie wiem co z tym zrobię, może na przyszły out grubo polecę. Zobaczymy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół