nasiona marihuany

wypadek nie pod wpływem

Wyszukiwarka Forumowa:

Si Senor

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2011
Postów
53
Buchów
0
witam najlepiej bez owijania w bawełne miałem wypadek samochodowy nie z mojej winy zostałem przetransportowany do szpitala i tam pobrano mi krew mianowicie problem albo moje zaniepokojenie polega na tym że paliłem dzien wcześniej nie byłem pod wpływem i była to już godzina wieczorna następnego dnia czy ktoś się orientuje jak to może wyglądać albo wygląda
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
powinno nic nie byc, bo thc w krwi szybko spada ,

THC has been found to be immediately detectable after the first inhale of marijuana smoke, with blood levels of THC reaching a peak at around 9.0 min into smoking – just under a minute before the patients took their last puff (9.8 min).

While patients seem to control their individual doses by varying how deeply they inhale, the average amount of THC in the blood dropped to 60% of the peak at 15 min after the last inhale and to 20% at 30 min. By the 2 hour mark, THC levels were below 5 ng/ml.

It took between 3 to 12 hours for THC to drop below detection limits (0.5 ng/ml) for the low-dose group and from 6 to 27 hours for the high-dose group of the study. However, the subjects of the study were not regular marijuana smokers, which explains why THC levels fell so quickly

http://www.truthonpot.com/2013/03/28/how-long-does-marijuana-stay-in-your-system/


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2587336/
 
Ostatnia edycja:

BA+ON

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
263
Buchów
0
nie robi sie w szpitalu ot tak badan na obecnosc thc. wieksza sprawa zrobic w szpitalu taki test. nie wiem jak jest z probowkami policyjnymi wydaje mi sie ze sa one w celu oznaczenia promili alku. ale czy dragi one okrslaja? niewiem. przydalo by sie dowiedziec na co sa te ich pakieciki z bodajze 2 probowkami riwanolem i pie****ami. moze ktos wie??
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
bylem ostatnio w labolatorum szpilatnym, bo robilem sobie badania testosteronu(silownia) i byla wywieszka ile kosztują badania, i badania na obecnosc we krwi na dragi, pojedyncze substancje, to cena UWAGA 12 zł, jak bede w nastepnym tyg, po odbior wynikow, to zrobie fotke, bo az mnie zamurowalo, zawsze sie gadalo ze Policja nie ma kasy na badania... a tu takie zdziwienie,
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Dodam od siebie ze mialem robione te badania na wszystkie dragi, ale w moczu. Tydzien wczesniej jadlem pixy, palilem i co... Wyniki na wszystko negatywne ku mojemu szczesciu, ktos nade mna czuwa.


Pozdro
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Pixy koks feta itd to w organizmie 24h max 48sie utrzymuja jeszcze zalezy ile i jak duzo i jak czesto sie wpie****a gorzej z mj to czy znajda zalez na ile maja skalibrowana maszyne bo moga ustawic od 0.5ml/l do najczesciej uzywanych 50ml/l az do 150ml/l


Chodzi mi o badania lab a nie listki wiec zalezy na co nas badaja i nastepna sprawa jak w moczu wykryja nie znaczy ze jest sie pod wplywem trzeba badania krwi zrobic lub sline
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Jak samochodem lapia. I jest podejrzenie co do bycia pod wplywem.to najpierw sluz z policzka. Samemu sie grzebie po policzku.w jamie ustnej.
Jezeli wyjdzie pozytywnie to radiowozem do szpitala na krew.

Tak jest u nas w miescie. Bo paru juz tak mialo.


Ps. Kiedys to nie bylo przypalu jak ktos porobiony jezdzil. Tzn z 10lat temu.

A teraz jak sie mowi ze jedzie sie z dyski to zaraz chca badac... Jakas paranoja u mnie w miescie:thumbdown:

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Jak samochodem lapia. I jest podejrzenie co do bycia pod wplywem.to najpierw sluz z policzka. Samemu sie grzebie po policzku.w jamie ustnej.
Jezeli wyjdzie pozytywnie to radiowozem do szpitala na krew.

Tak jest u nas w miescie. Bo paru juz tak mialo.


Ps. Kiedys to nie bylo przypalu jak ktos porobiony jezdzil. Tzn z 10lat temu.

A teraz jak sie mowi ze jedzie sie z dyski to zaraz chca badac... Jakas paranoja u mnie w miescie:thumbdown:

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


Śluz z policzkato nie dowód, a DNA. W szpitalu mówisz ze religia ci zabrania otrzrymywania i pobierania krwi i dziekuje.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Natomiast prokurator jest jak dzik na spocie, nic go nie powstrzyma...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół