nasiona marihuany

Kiełkowanie nasion!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
witam. mam problemy z kielkowaniem poniewaz nie mam mozliwosci kielkowania u
siebie w domu i musze to robic w nie zamieszkanym domu na sprzedaz wiec nie
mam caly czas dostepu do nasion. przedwczoraj wrzucilem pestki na noc do
wody i rano przelozylem je na chusteczki, i tu jest problem bo nie moge co
2 godziny chodzic dolewac wody wiec czasem chusteczki wysychaja,
szczegolnie w nocy. czy mozna jakos inaczej to zrobic i czy pestki nie sa
juz stracone jesli pare razy wysychało?
czy moze mi ktos doradzic jak najlepiej to zrobic w moim przypadku?

:zjarany:

Daj po 3 warstwy chusteczek na stronę i sporo wody tak, by aż trochę po talerzu pływała i wystarczy spokojnie na 72 godziny.
 

Beginers

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
202
Buchów
0
mam pytanie mianowice wsadzilem kielki do ziemi i podlałem i wsadzilem do miejsca gdzie jest bojler i w momencie gdy wlancza sie ogrzewanie tam robi sie bardzo cieplo.. i przez noc ziemia wyschla bardzo prawie do 'popiołu' i mam schiza ze z tego juz nic nie bedzie i 12 nasion pujdzie sie ***** co otym myslicie??
 

Masti92

Member
Rejestracja
Lis 18, 2012
Postów
24
Buchów
0
Moja metoda na kiełkowanie jest taka. Do małej butelki, np fiolka po lekach leje kilka ml wody utlenionej. Reszte uzupełniam ciepla przegotowana wodą. Zakręcam szczelnie i nosze w kieszeni. Mają dzięki temu ciepło a w każdej wolnej chwili bawię się butelką i mieszam. Zwykle po 24 godzinach 95% nasion juz w wodze pokazuje kiełk. Nawet biedne blade LR<lol> tej samej wody używam do jak największej ilości nasion. Chyba kiedy kiełkują wydziela sie cos co daje innym sygnal ze to juz czas.

Jak to ma się do zasady że nasionko nie może być całkiem zamoczone w wodzie ponieważ musi łapać powietrze ?

http://www.haszysz.com/uprawa-indoor/20-kielkowanie/172-kielkowanie-na-chusteczkach.html
 
D

delete

Guest
Jak to ma się do zasady że nasionko nie może być całkiem zamoczone w wodzie ponieważ musi łapać powietrze ?

Co ty pie****isz? Chlopaki, to forum to za***isty poradnik, ale nie ostateczny. Moje nasiona przewaznie kielkuja w szklance z woda. Nie uzywam wacikow.
Czasami do worka strunowego (duzego) miedzy 3-4 mokre reczniki papierowe wrzucam i ZAMYKAM worek.

No i te wasze "cieplo" w kiueszeni/bojlerze ehhh... ciekawe skad kielkujace wiosna nasiono mialoby miec 37 stopni? Mhmm?
NAJLEPSZA TEMPERATURA TO POKOJOWA! Pod gaciami w szufladzie!! ;)

gimbusy moje drogie, nasiono konopii to takie samo nasiono jak kazde inne. Czy nasionka buraczka, koperku czy marczewki tez ogrodnicy mocza i nosza w kieszeni?
olaboga :D

yo
 
E

EZLN

Guest
witam. mam problemy z kielkowaniem poniewaz nie mam mozliwosci kielkowania u
siebie w domu i musze to robic w nie zamieszkanym domu na sprzedaz wiec nie
mam caly czas dostepu do nasion. przedwczoraj wrzucilem pestki na noc do
wody i rano przelozylem je na chusteczki, i tu jest problem bo nie moge co
2 godziny chodzic dolewac wody wiec czasem chusteczki wysychaja,
szczegolnie w nocy. czy mozna jakos inaczej to zrobic i czy pestki nie sa
juz stracone jesli pare razy wysychało?
czy moze mi ktos doradzic jak najlepiej to zrobic w moim przypadku?

:zjarany:

Poloz na malej podstawce zmoczony kawalek papieru toaletowego lub wacik, wycisnij go wczesniej zeby byl wilgotny, ale nie rob sadzwki, zeby ci nasiona nie zgnily. Nastepnie owin podstawke folia spozywcza. W ten sposob woda nie bedzie miala jak parowac, wiec nie wyschnie. Robie tak od ponad 2 lat, nigdy nie musze namaczac wacikow ponownie, nawet za 3 dni ci nie wyschnie ;) kielkowalnosc 100%

Przypomnialem sobie ze ktos robil cos podobnego na forum, lap link https://www.forum.haszysz.com/kie-kowanie-woreczkach-t51545.html
 
D

delete

Guest
Poloz na malej podstawce zmoczony kawalek papieru toaletowego lub wacik, wycisnij go wczesniej zeby byl wilgotny, ale nie rob sadzwki, zeby ci nasiona nie zgnily. Nastepnie owin podstawke folia spozywcza. W ten sposob woda nie bedzie miala jak parowac, wiec nie wyschnie. Robie tak od ponad 2 lat, nigdy nie musze namaczac wacikow ponownie, nawet za 3 dni ci nie wyschnie ;) kielkowalnosc 100%

Przypomnialem sobie ze ktos robil cos podobnego na forum, lap link https://www.forum.haszysz.com/kie-kowanie-woreczkach-t51545.html

ja osobisice stosuje metode <router>
 

florowit

Member
Rejestracja
Gru 27, 2012
Postów
19
Buchów
0
siema jestem nowy to moja pierwsza przygoda z tymi złotkami i mam problem bo niby wykełkowały nasona ale kełek z nasiona niewyrasta ciągle jest taki sam błagam o pomoc i jak możecie to piszcie po polsku bo jeszcze sie niewkręciłem:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół