nasiona marihuany

18x NO NAME z Wora i 2xBIG BANG outdoor od Green house Seeds ! |JUNIOR SENSI OUTDOOR'14| :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Siemanko na wstępie chciałbym pozdrowic wszystkich growerów palaczy i koneserów smaku żywicznych zbitych topów jak i tych luźnych rozluźniających ducha ! :) oczywsice śle pozdrówki dla moderatorów WETERANÓW i Świerzaków..
czym by było życie bez indici , sativy i krzyzówek? hehe :) założyłem fotorelacje ponieważ widze ,że sporo użytkowników tez wstawia wiec stwierdziłem ,że czemu nie ja też moge hehe :) co prawda późno ale nie chciało mi sie pchac w to pasmo wątków to jest moja pierwsza FR rozpoczęta i doprowadzona do końca.. ale nie pierwsza uprawa co prawda bywały lepsze akcje itd. lecz w tym roku sam wszystko robiłem i tym bardziej spodziewałem się dużych krzaków
ale outdoor to outdoor zawsze czegos trzeba sie uczyc non stop i nie jest tak... wszystko wiesz z forum to jestes kotem expertem czy ki ch*j.. trzeba naprawde serca dużo checi i samozaparcia żeby to robic i działac i nie poddawac sie to najważniejsze a wiec.. nie ważne ile czasu to pochłania o to własnie w tym chodzi.. nic nie przychodzi łatwo :)
do rzeczy miałem w planach rózne odmiany które oczywiscie już w marcu zamówiłem od różnych breederów na tegoroczny out m.in 10xLemon kush(fem) od FS , 5xShaman od DP(fem) , 5x AMS od GHS(fem), Big Bang x10 od GHS(fem) , 10x Special Kush od RQS(fem) i około ponad 100 pech reg. różnych odmian i krzyżówek z różnych outów.. wszystko było juz wykiełkowane i chcialem poczekac pare dni jak sie wzmocniom korzenie... ale sie nie powiodło przez wjazd na chate nad ranem którzy urządili mi nieudolni "funkcjonariusze" pie****one smerfetki ... z początkiem kwietnia masakra akurat wtedy kiedy miałem sporo kiełków do wywalenia na spoty i mnie zamknięto na sankach myślałem ,że to już koniec i moge sobie odpuscic przygody hehe ale jednak los sprawił ,że wyskoczyłem uchylono areszt bo pewnym ludzią sie cos pomyliło i oto zaczołem od nowa działac oczywiscie juz nie z pestkami fem.. bo wszystkie kiełki co były przygotowane w kwietniu poszły sie je**c.. w tym roku naprawde wiecej pieniedzy poszło w błoto niż miałem w planach zyskac.. ale cóż ciągle w plecy i same długi.. mam nadzieje ,że te pociechy co zdobyłem pomogą w życiu :)


miałem w planach okolo 50 krzaków (conajmniej)... ale los sprawił ,że posadziłem około 20x w tym jeden fem. Big bang od GHS :)
mam nadzieje ,że chociaz 10 krzaczków sie ostanie hehe żebym miał chociaz plonu na zime.. i dla przyjaciół ^^


NASIONA:


18x No Name z Wora
2xBig Bang ( zapomniałem o tym drugim też go posadziłem w tym samym czasie co ten pierwszy ale strasznie stanoł w rozwoju i wczesniej go jeleń lub srana wpie****iła i wtedy stiwerdziłem ,że gówno z niego będzie i wyleciał mi z głowy ale jakos rośnie hehe lecz marnie)

TRENING
tylko i wyłącznie fim też nie jakoś często hehe nie jestem pierwszakiem noi troche naginania ale bardzo rzadko chyba ,że znajde tą chwile to wtedy sie znimi bawie

NAWOZY:
weg.
-Biohumus
-EKO-VIT
-Dolomit
Flo.
-Planton K


ZIEMIA:
Ziemia ogrodnicza niepamietam firmy ale dobra w ch*j oczywiscie mieszana z dolomitem
i kermazytem


Zwierzyna:
-sporo jeleni
-zajęcy
-sarenek
(zero ludzi w okolicy spotów)
ale poradziłem sobie idealnie i nie było praktycznie żadnych strat jedynie drugi marny BB od GHS
tego pierwszego też wsumie sarna upie****iła zjadła głownego szczyta ale dzieki temu zrobiły sie dwa spore hehe
więc nie narzekam.




a więc tak przed moim aresztem..
zdązyłem na dwa spoty w***ac pare no name'ów w kwietniu jak i Big bangi od GHS dwa z 10-ciu eh..
i tez po areszcie zdazylem w***ac reszte NN' jakie mialem jakie zdobyłem i które wykiełkowały
inne NN które nie wykiełkowały to trudno poszły w piz*u a było ich z 50 ponad ale mniejsza..
i to było na początku kwietnia wtedy roślinki miały około tygodnia inne ponad dwa mniejsza dobrze wyszły




po wyjsciu z aresztu zajrzałem jak się mają czy ich nie skradziono lub cos innego non stop czarne myśli przechodziły mi przez łeb ale wszystko gitara
wszystko sie sprawdziło jak miało sie sprawdzic śledziłem spoty już w 2012 podczas zimy i przygladalem sie im
przyokazji szukajac innych i postawiłem na te spoty w tym roku i zdają test jak trzeba :)
czekałem z tymi spotami przez dwa lata dla bezpieczeństwa i sie udało.




Nawozy jakie od poczatku używałem na weg.
to był biohomus i eko vit
poszło sporo butli na panienki nie pamietam już ile
ale spoko nie żałowałem im


na flo. mam przygotowane dwa opakowania Plantonu K
(czytałem w różnych postach ,żę producent niby zmienił skład/ lub ,że ten skład był wciąz taki sam tylko info na etykiecie sie zmieniło)
mniejsza pomimo tych postów i tak bede używał plantonu :)


od kiełków nie mialem zdjec bo stwierdziłem ,że nie ma sensu robic
a tym bardziej nie przypuszczałem ,że w tym roku uda mi sie to doprowadzic z ładem
i do końca i wgl. nie przypuszczałem ,że zdołam założyc fotorelacje hehe :) tak więc sam sobie rzucam podziw ,że sie udaje krok po kroku cisnąc z tym :)




tak więc od początku wstawie fotki co prawda nie są to fotki z pierwszych tygodni bo wsumie nie robiłem ich i nie pamietam ile dni mają ale są na etapie weg. wciąz , zapraszam i miłego oglądania drodzy koledzy :)


BLESS JAH !
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Spot nr 1. zdjecia robione chyba z początku maja
No Name
displayimage.php
[/URL][/IMG]
ten sam No Name z innej perspektywy
displayimage.php
[/URL][/IMG]
NN' 2
displayimage.php
[/URL][/IMG]
No Name 3
displayimage.php
[/URL][/IMG]
No Name 4
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Spot nr. 2
BIG BANG od GHS fem. za młodu hehe przed fimem który zrobiła sarna lub jeleń he
displayimage.php
[/URL][/IMG]
i BB po doskonałym Fim
displayimage.php
[/URL][/IMG]
inne ujęcie BB po fim
displayimage.php
[/URL][/IMG]
a tu NN ze spota nr.1
displayimage.php
[/URL][/IMG]

NN spot nr 2
displayimage.php
[/URL][/IMG]
z góry
displayimage.php
[/URL][/IMG]
reszty nie będe wstawiał bo tak samo wygladają w większości i narazie jest cisza przed burzą hehe
 
Ostatnia edycja:

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
a tu zdjęcia z dzisiaj zrobiłem tylko BIG bangowi na drugim spocie i na pierwszym ślicznego NN :)
BIG BANG od Green House Seeds
z góry
displayimage.php
[/URL][/IMG]
z boku
displayimage.php
[/URL][/IMG]
hehe

a tu NN ze spota nr.1
z góry :bounce:
displayimage.php
[/URL][/IMG]
i z boku
displayimage.php
[/URL][/IMG]

i to by było tyle na dzisiaj pozdrawiam wszystkich i zapraszam do komentowania do z***ek itd. itp.

wszystkie zastrzerzenia mile widziane pozytywy i negatywy też

BLESS JAH ! :harvest:
 

mildeeN

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2014
Postów
96
Buchów
0
ładne krzaczki :) co tu dużo mówić, na razie wszystko jest git, krzaczki ładne :) będę tu zaglądał i buszek na zachętę :)
z fartem! <shiza>
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Junior kojarzę twój avatar z innego forum. Szkoda hajsu na pare porządnych pestek? Że ci się chce z nn biegać podziwiam normalnie no nic z fartem.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
BIG BANG od Green House Seeds

Miałem w tamtym roku, będzie z nim ciężko, nie dojdzie ci do końca. Poza tym nie lepiej było już kupić pewnych sezonówek femek lub regów których byś miał pewność że dojdą? Z tymi NN możesz się olatać do października na darmo. Życzę powodzenia abyś jak największe kokosy ścinał ;)
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Junior kojarzę twój avatar z innego forum. Szkoda hajsu na pare porządnych pestek? Że ci się chce z nn biegać podziwiam normalnie no nic z fartem.

He to miło ,że kojarzysz Avatar ale pewnie wiele osób go ma hehe :) , przeczytaj sobie jaką akcje miałem /\ to zrozumiesz.. straciłem zbyt dużo hajsu i już nie było mnie stac na porządne pestki wszystkie jakie miałem poszły się je**c przez "smerfy".. i jedynie zostały my nn i ten Big bang na farta.. dzięki za podziw ale czego się nie robi dla MJ :) w przyszłym roku już napewno polece grubo bo mam w planach z 50 AF i 50 sezonówek wiec napewno zrobie rozpie****.. a w tym roku poprostu licze ,że zarobie troche i bede miał cos na zime chociaz :)

Miałem w tamtym roku, będzie z nim ciężko, nie dojdzie ci do końca. Poza tym nie lepiej było już kupić pewnych sezonówek femek lub regów których byś miał pewność że dojdą? Z tymi NN możesz się olatać do października na darmo. Życzę powodzenia abyś jak największe kokosy ścinał ;)

wiesz co nie wiem , czy dojdzie czy nie zamówiłem akurat producent opisywał ,że to outdoor i ,że dochodzi a ja akurat tego big banga posadziłem w kwietniu już.. więc myśle ,ze spokojnie dojdzie na tyle ,żeby coś z niego skrecic hehe , jeśli chodzi o porządne pechy jak koledze wyżej napisałem miałem przypał i to co miałęm na out pewne pechy przygotowane poszły się je**c.. i nie miałem hajsu ,zeby nadrobic to i jedynie został mi taki asortyment jaki miałem :) wszystko sie robi dla MJ sami z resztą wiecie hehe a wracając do NN to wydaje mnie się ,że nie bo to dobre odmianki tylko już nie pamietam bo to ze starych upraw i jeszcze nie pamietam czy to moje czy ziomka który tez leci z tematem ale mniejsza mam nadzieje ,że to panny i będą te grube topczany dzięki chłopaki tego samego wam życze i innym farmerom :)

---------- Post Zaktualizowany 17:49 ---------- Data pierwszego postu 17:46 ----------

Zippoblue a masz może foty jakies tego swojego BIG BANGA bo jestem ciekaw jak wyglądał już w trakcie flo.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Troszkę zółty ten twój BIG BANG , ale i tak krzak posiada wigor :) , widziałem na fotorelce u kogoś , że mu big bang pod koniec czerwca wywalił włosy ; o
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Zippoblue a masz może foty jakies tego swojego BIG BANGA bo jestem ciekaw jak wyglądał już w trakcie flo.

Tak pisze u producenta że dochodzi koniec września - początek października, i że daje 500g itp a praktyce często wszystko wygląda całkiem inaczej.

Zdjęcia robione 26.10.13 i coś trochę po:



 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Witam

Siemanko wszystkim którzy tu zerkają dużo nie będe sie rospisywał zdjecia nie wszystkich panienek bo nie zdązyłem zrobic wiecej bo spieszyło mi się..

pochwały i z***ki mile widziane ludzie

PEACE and Blesss

ZDJĘCIA Z 12 sierpnia i ten karzełek z 20 sieprnia. :bounce:


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

za dwa tygodnie kolejne fotyy

Pozdro ! <wodna>
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
1 MJ ładnie rozkrzaczona :)
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
1 MJ ładnie rozkrzaczona :)

Ziomus zobaczysz jak wstawie jutro albo pojutrze jak ono wygląda to zwariujesz hehe dziękówa :) pozdrawiam wsumie to dzięki mnie tak sie rozkrzaczyła i najlepsze ,że to pestka z holandii hehe :) więc napewno bedzie gitara bo juz jest w stadium kwitnięcia :)
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Wstawiaj foty, jestem ciekaw :)
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Wstawiaj foty, jestem ciekaw :)

Przepraszam Cie khali ,że tak późno ale akurat gdy nadchodziła pora zbiorów to mi te najladniejsze krzaczki wy***ali.. bylem tak wk***iony ,że nie mialem ochoty nawet wstawiac i wchodzic na forum.. i akurat przeszperalem teraz aparaty itd. i znalazlem fotosy jakie mi zostaly z tych co mi porawli z jednej miejscówy i tez są zdjecia dwoch z innego spota co zdazylem wczesniej zerwac.. Pozdro ! i mozna juz dac do zakonczonych tą fotorelacje Pozdrawiam Growerów ! i Nie pozdrawiam zlodzieji.. <coolpalacz>

Moja Faworytka R.I.P
20140904370.jpg

20140910373.jpg

a tu jej szczyty no poprostu kozak tak mi sie udało panienke z fimowac ,że juz nie trzeba było nic wiecej robic tylko papu dawac :)
20140910374.jpg

A tu te same geny ale juz mniej rozkrzaczony ale dawał kopa bo dwa tyg. przed planowaną scinką dobrego szczyta zerwałem i był pogrom z bonia a jak sie wysuszylo to normalnie Cytrusy i owoce było czuc no kozak hehe
20140910375.jpg

a Tu big bang też byłem z niego zadowolony no ale... tez za***ali..
20140910376.jpg

a tamten najwiekszy był tak wysoki i rozkrzaczony ,że nie moglem go z góry objąc na zdjeciu hehe
20140910377.jpg

20140910378.jpg

20140910381.jpg



a tu marne co wczesniej pozwolilem sobie sciac do spalenia bo cisnienie było

20140910382.jpg

20140910383.jpg


i to by było na tyle Pozdrawiam i Sorry ,że tak późno..
Bless Yo..:bounce:
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
ladnie to wszystko wygladalo, tylko no szkoda ze w Polsce wiecej zlodzieji jak growerow ^^ Tez wiem co to za bol, gdy czekasz caly sezon na krzaczka a tu 1 dzien i ***, przychhodisz i nie ma i zaczynaja sie zbierac nerwy w glowie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół