nasiona marihuany

Jaki motorek pojemność 125 do 4-5 tyś

Wyszukiwarka Forumowa:

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
No i tu kolego się z tobą nie zgodzę, nie chodzi o to czy umie jeździć i czy jeździł kiedyś czym innym a o to co ma w głowie, mam wielu znajomych co swoja przygodę zaczynało np od r6, oczywiście wiadomo nie wykorzystywali całego potencjału od razu ale czy w polsce po za torem w poznaniu są na to warunki ?, niestety, tu nie ma autoban i nawet na autostradach można mocno się zdziwić, jednak kolega szuka 125 to też sądzę iż nie mierzy w większy sprzęt a wy uparcie mu wciskacie duże pojemności, ehh wiem co czujecie mnie tez szybko się znudziła 125 którą miałem ale chciałem ją i kupiłem
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Tak wszystko zależy od tego co mamy w głowie.
Każdy mówi że nie będzie na początku odkręcał manety do końca a jak później jest wszyscy wiemy.
Jeśli autor tematu nigdy nie jeździł żadnym sprzętem, nie chodzi mi tu o jakieś pojedyncze przejażdżki to 125ccm będzie dobrym wyborem.
Nauczy się na takim sprzęcie podstaw i ewentualnie później pomyśli o czymś większym.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
padawan napisał:
jednak kolega szuka 125 to też sądzę iż nie mierzy w większy sprzęt a wy uparcie mu wciskacie duże pojemności

Przecież właśnie wręcz przeciwnie :)

A co do zaczynania od R6 to też znam takich. Są też tacy, których znałem, bo już ich nie ma.
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
Dlatego napisałem, że wszystko zależy od tego co masz w głowie, wiec jeśli kolega mierzy w 125 musi miec prawko[teraz 125 ale automatem mozna jeździć bez jeśli sie nie mylę] jeśli mieży w taką pojemność bez jest "niepoważny" i nie ma co myśleć o 600 ccm
 

Przerażający Ptyś

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2014
Postów
186
Buchów
0
Dlatego napisałem, że wszystko zależy od tego co masz w głowie, wiec jeśli kolega mierzy w 125 musi miec prawko[teraz 125 ale automatem mozna jeździć bez jeśli sie nie mylę] jeśli mieży w taką pojemność bez jest "niepoważny" i nie ma co myśleć o 600 ccm
AM- do 50ccm i 45km/h
A1- do 125ccm
A2- albo do 250 ccm albo do 45km jeśli dobrze pamiętam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół