nasiona marihuany

Diagnozowanie niedoborów roślin!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Elektro kondukcja Wiesz ze woda która zawiera ec 0.0 nie zawiera zadnych skladnikow odzywczych ,metali dosłownie nic.nie przewodzi prądu.Miernik jest wazny w wszystkich uprawach ziemia itd.Przy pomocy tego miernika kontrolujesz odżywianie swojego krzaka.Wiesz kiedy przesadziłeś i wiesz, kiedy dolać więcej odzywek.Ale nie pokazuje czego masz dać więcej XDDDD

Pozdro!!

Ostatnio lałem tylko Żywca ze sklepu, ale on chyba powinien miec dobre EC..
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
grand s ma lepsze XDD





z tymi metlami to przesadziłem bo jak pisałem ten post to byłem na ciężkich metalach ,ale reszte dobrze napisałem chyba XD<peace>

Hehe szkoda lychy , spróbuję z jakąś inną woda jeszcze
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Na butelce masz napisaną ilość substancji rozpuszczonych, więc możesz wywnioskować czy ma wysokie EC czy nie? :confused:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Przyczyny szukałbym pewnie w pH. W jakiej mieszance to posadziłeś? Podlej wodą o odpowiednim pH czy coś. :D
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
Witam, automaty siedzą w kokosie i mają koło 65 dni na jednej coś zaczęło się pojawiać







po lekkim flushu na niektórych zaczął się pojawiać deficyt siarki który leczę siarczanem magnezu. A to wyżej co to może być? Deficyt wapna?
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam opis calej sytuacji jest tu ale pisali pisali ziomeczki i czisza a widze ze jest coraz gorzej dostaja caly czas nawozy bio bizz dwki jak w tabeli


 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
witam opis calej sytuacji jest tu ale pisali pisali ziomeczki i czisza a widze ze jest coraz gorzej dostaja caly czas nawozy bio bizz dwki jak w tabeli

chyba 3 osoby ci pisały ze nawozy działają po kilku dniach a ty w ciągu 2 dni któryś już raz piszesz ze nie pomaga i ze ciągle lejesz tego biobizza.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
chyba 3 osoby ci pisały ze nawozy działają po kilku dniach a ty w ciągu 2 dni któryś już raz piszesz ze nie pomaga i ze ciągle lejesz tego biobizza.[/QUOT

Nie karmię jej cały czas teraz dostała co drugi dzień a tak to woda i nawóz a w tabeli pisze że niby każde podlanie.ile gdzieś tak wchodzi nawóz ?
 

Roxanzero

New member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
1
Buchów
0
Mam pytanko, czerwone koncowki lisci, przytopowe, i nie tylko, a także lekko lodygi w kilku miejscach plus blade liście, wiecie może co to może oznaczać? NL Auto RQS, okolo 60 dzień życia lampy Led zwykle na E27
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Mam pytanko, czerwone koncowki lisci, przytopowe, i nie tylko, a także lekko lodygi w kilku miejscach plus blade liście, wiecie może co to może oznaczać? NL Auto RQS, okolo 60 dzień życia lampy Led zwykle na E27

jak wstawisz fotke to moze ci ktoś pomoze (przeczytaj najpierw w dziale FAQ jak to sie robi)
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam
Co jej dolega? Góra w porzadku.
Glodna czy cos innego ?



Plant w poczatkowej fazie flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół