nasiona marihuany

Diagnozowanie niedoborów roślin!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Szopien92

New member
Rejestracja
Wrz 13, 2019
Postów
4
Buchów
0









---------- Post Zaktualizowany 15:17 ---------- Data pierwszego postu 14:34 ----------

Podlewana raz w tygodniu planton k 5l wody, woda z kranu odstana przynajmniej 1 dzien
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Na moje oko to niedobór ładnej pogody. Pleśnieją Ci kwiatki...
 

Szopien92

New member
Rejestracja
Wrz 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Co byś proponował w takim przypadku ?
Idzie się jakoś pozbyć tej pleśni za pobiegać rozprzestrzenianiu się jej ?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ja tylko chciałem przypomnieć ze zamiast pytac o tematy wałkowane na forum setki razy można próbować samemu znaleźć odpowiedz bo wszytsko na forum jest . . .

np. wpisałem w forumowa wyszukiwarke słowo: pleśń

i wyskoczyło cos takiego: https://www.forum.haszysz.com/googl...ref=www.forum.haszysz.com/&ss=3182j1542942j10


i gdybym miał problem to chyba od tego bym zaczał . . . . czasami szybciej idzie znaleźć odpowiedz niż czekac az ktoś podsunie gotową, tym bardziej ze to forum to skarbnica wiedzy o konopiach i wszystkim co jest z nimi związane (ponad półotra miliona postów!!!) . . . . choć jak ktoś chce niech pyta i czeka, ja tylko podsuwam alternatywę na to pytanie i czekanie na odpowiedz ;)

powodzenia:thumright:
 

Szopien92

New member
Rejestracja
Wrz 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Oczywiście przeglądam patrze czytam diagnozuje mój kwiat moja decyzja po mimo porad
jak sam napisałem półtora milionów postów przejrzeć przeczytać nie jest to tak od już a może ktoś miał podobną sytuacje i jest w stanie dodatkowo coś poradzić
Pozdrawiam
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Hejka. Potrzebuje pomocy w diagnozie. Przelecialam caly watek i trafil sie bardzo podobny przypadek, diagnoza - potas.
Prosilabym o potwierdzenie czy to to.
Roslina ma 95dni/45flo. Swiecone ledisonem. Gleba sklepowa + perlit + caly zestaw od biotabsa razem z tabletkami.
Podlewana woda + od czasu do czasu algabloom, biopk, greensensation, hesiboost, humus up i humus active.
Temperatura 21-24st, RH 40-50%

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=90756]turbocizia[/MENTION] pokaz cala rosline (i cycki ;)), ciezko ocenic po tym jednym zdjeciu. Jezeli lalas to co pisalas to... powaznie? Zestaw biotabs plus nawozy mineralne i organiczne? Moim zdaniem przesadzilas, przedobrzylas, zachwialas swiatem mikrooeganizmow i masz efekty. Na tym etapie nic bym nie dawal, ewentualnie orgatrex i sama woda do konca, bo 45 dzien flo dla wiekszosci roslin to koncowka, a nie masz raczej dlugokwitnacej sativy jak mniemam.
Reasumujac: ewentualnie orgatrex (x1) i pozniej woda do konca, bo za pozno na naprawe bledow.
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
@turbocizia pokaz cala rosline (i cycki ;)), ciezko ocenic po tym jednym zdjeciu. Jezeli lalas to co pisalas to... powaznie? Zestaw biotabs plus nawozy mineralne i organiczne? Moim zdaniem przesadzilas, przedobrzylas, zachwialas swiatem mikrooeganizmow i masz efekty. Na tym etapie nic bym nie dawal, ewentualnie orgatrex i sama woda do konca, bo 45 dzien flo dla wiekszosci roslin to koncowka, a nie masz raczej dlugokwitnacej sativy jak mniemam.
Reasumujac: ewentualnie orgatrex (x1) i pozniej woda do konca, bo za pozno na naprawe bledow.

Roslina - C99. Nawozy dostała może z 3-4 razy max i to 50% dawek profilaktycznie, i powiedz mi co tam jest mineralne?

PS Cycków nie widziałeś? ;)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam 3 tyg flo, klony że sklepu sezonowi odmiana lemon
Niepokoją mnie te plamki brazowe pomorze ktos
 

wyjek

New member
Rejestracja
Lis 28, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam,
Chciałbym abyście pomogli zdiagnozować chorobę/niedobór u moich panien w boxie.
Są na początku 5-tego tygodnia kwitnienia,2 razy podlane bio-bloom`em w stężeniu-ok.1,5ml/l.
Ph ziemi (canna terra professional) to ok.6,5.
Jak widać na załączonych zdjęciach,liścia żółkną od krawędzi.Praktycznie wszystko się zaczyna od uschłych końcówek liści.
Widać na niektórych zielonych liściach.np przy-topowych ciemno-brązowe plamy.
Proszę o pomoc.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php


---------- Post Zaktualizowany 19:00 ---------- Data pierwszego postu 18:53 ----------

XD
Coś mi edycja zaszwankowała :D ,prosiłbym o edycję bo chyba takowej nie ma dla randomowego użytkownika.
Wrzucam zdjęcia w lepszej jakości
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Elo forumowicze jest sprawa bardzo ważna!
Potrzebuje waszej pomocy.. caly internet przegladniety i nie mam pojecia jak reagowac. Przypuszczam niedobór Ca albo Mg
Moze ktos pomóc?

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół