nasiona marihuany

[AF][FEM][9x Viking Sativa od Norden Seeds][pestki z MenelOSa]

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Hej mordeczki!

Zgodnie z obietnicą robię fotorelację OUT z pestek od Norden Seeds które dostałem od naszego zioma LosMenelosa (yo!).

Późno już trochę więc liczę na długi i ciepły koniec lata który zaowocuje wielkimi sativowymi topami. Niestety wcześniej nie mogłem ich wsadzić na grządkę gdyż była u nas rodzinka.


Oto Vikingi. Mają już półtora tygodnia (od namoczenia nasion) i właśnie przed chwilą zostały przesadzone z małych doniczek.


Tu są trzy

norden2.jpg


a tu jest sześć obok mojej sapereczki

norden3.jpg


tak wygląda jeden

norden4.jpg


i na razie to tyle...
 
Ostatnia edycja:

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
kozak sapereczka ! widze ze wiesz kiedy sadzic i co sadzic w naszych warunkach ! lipiec - sierpien :)
 
G

Guest

Guest
No To Lecisz.
Oby porosły af`owe monstery.
Będę śledziła i na pewno czerpała dużo z relacji.
Pozdro!
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Widzę, że chociaż saperkę mam taką samą.
To budujące.
Te wojskowe demobile...
Moja jest jakoś nawet podpisana. Była czyimś przyjacielem.

Dobrze, że tak późno wszystko wysadzone i dobrze, że AF, bo znowu by wszyscy mieli kompleksy.

Zazdroszczę swobody ogródkowej.

Si ju erałnd

X.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Hej. Właśnie sobie przypomniałem o tej fotorelacji, że czas tu coś napisać. Byłem na urlopie kilka tygodni, zostawiłem uprawę bez opieki i po powrocie widok mnie zaskoczył. Automaty są już duże. Zaczęły kwitnąć i wszystko wskazuje że jeśli pogoda dopisze to za około miesiąc zbiorę z nich coś. Wczoraj dostały na puchnięcie topów dawkę nawozu do pomidorów Tomorite polecanego przez Kota.

Tak wyglądają:

Trzy z jednej strony ogrodu

2908.jpg


Mały automat WWxAk47 od Majora Zielarza

2808a~1.jpg


Druga strona ogrodu - grupka sześciu Vikingów górująca nad WWxAK47 od Majora

2808b~1.jpg
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
fu*k sake, dopiero teraz zobaczyłem na stronie Norden Seeds że ta odmiana rośnie 125 dni. Czyli będzie gotowe dopiero pod koniec października. A liczyłem że to odmiana 3miesięczna. My bad.

Uprzedzam że to nieprawda co podaje producent że rosną do 70 cm. Największe okazy mają po 135 cm. Akurat mnie to nie przeszkadza ale komuś innemu mogłoby.
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Ja swojego vikinga skosilem w 105 dniu. Byl gotowy i bardzo zywiczny i bardzo dobrze zrobilem bo pleszka go cupała delikatnie ;) fakt, że rosną bardzo duże jak na automaciki ale to tylko na plus! Sort tez bdb jakosci, zblizony do dawcy genow ;)
 
K

klos2

Guest
Norden u mnie zawitał na stałe na spotach w tym roku i w nadchodzącym ,mam nadzieję że jego nasiona się nie z***ią w 2015 Miałem AK47 za***iste palonko i duży plon średnio 100g z krzaka NORDEN nie pierniczy głupot pisząc o plonie z krzaka Troszkę podatna na plechę jak każdy automat ale opryski topsinem miedzianem czy innym specyfikiem od plechy troszkę ją powstrzymają Szczerze polecam jego pechy ŁADNY OGRÓDEK :)))
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Widoki z teraz

foliak

norden.jpg


norden2~0.jpg


grządka

1509a.jpg


1509b.jpg


1509.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół