nasiona marihuany

Macie jakis sprawdzony salon tatuazu w Londynie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Siema mam pytanko poniewaz wyjechalem na chwile do Londynu i chcialbym tutaj zrobic sobie kolejna dziarke ale poszukuje jakiegos prawdzonego i dobrego salonu tatuazu czy mozecie jakis polecic?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
myślę że google bądź forum poświęcone tematyce tatuażu będzie najodpowiedniejszym i najbardziej pomocnym miejscem na takie pytanie
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Delfinki nad pępkiem już nie modne lepiej to przemyśl :sunny:
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
A to w tych czasach dziara sie to co modne? myślałem że to co dla kogoś cos ważnego oznacza:sunny:

A myślałeś, że po co? Trzeba być trendy zrobić dziare na ramieniu i w zimie zapie****ać w krótkim rękawku żeby pokazać jaką dziare się ma :crazy:
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Albo robi się dziare, u prawdziwego artysty, który nawet nie ma katalogu, bo żadna praca się nie powtarza.

Ja tez robiłem tribala w 97, ale dla 17 latka bez budżetu i tak był to wypas.

Teraz 17 lat później postanowiłem pozbierać na sobie pracę kilku bardziej znanych artystów tatuażu.

Zaczynamy od Q Tattoo Lee.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Przede wszystkim żaden porządny artysta nie przyjmie Cię z ulicy. Terminy zaklepane maja na kilka-kilkanaście miesięcy, czasami lat. Poza tym w Polsce mamy naprawdę nieźle rozwiniętą scenę tattoo i szukał bym raczej na spokojnie w kraju. Najpierw ustal co chcesz sobie wydziarać później rozejrzyj się którzy artyści specjalizują się w tym co chcesz mieść. Później podzwoń pomailuj a najlepiej spotkaj się z dwoma-trzeba którzy wydają się być ok i zdecyduj. O kasę pytaj na samym końcu.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Wydziaraj sobie BKR na czole, Dziuba.
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Kurde Wk***ia mnie to ze uwazacie ze jestem jakims dziuba ale ch*j niech bedzie. Wiem co to znaczy zrobic sobie tatuaz i nie jest to moje widzi mi sie :/ mam juz jeden upamiejetniajacy mojego zmarlego przyjaciela i teraz chcialem zrobic sobie tatuaz zwiazany z moja zona. Wzor juz mam tylko zastanawiam sie czy ktos z tu obecnych tatuowal sie w UK w jakims dobrym salonie i ma moze kontakt aby moc sie zapisac. Bede w UK jeszcze przez miesiac i chcialem zrobic niespodzianke mojej kobiecie :) I tak uprzedze wasze pytania tatuaz jest przemyslany i nie jest duzy jego wielkosc i mnogosc szczególów jest mnie wiecej na 5/6h :D
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Nie lepiej żeby żona widziała co chcesz dziarać? Jeszcze powie po zrobieniu "zakryj to" albo "usuń". Kobiety są nieprzewidywalne.
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Nie lepiej żeby żona widziała co chcesz dziarać? Jeszcze powie po zrobieniu "zakryj to" albo "usuń". Kobiety są nieprzewidywalne.

Wie ze cos planuje zrobic i jedyna negatywna rzecz jaka uslysze od niej jak zobaczy tatuaz to ''Dlaczego nie powiedziales mi ze robisz sobie kolejny tatuaz przeciez wiesz ze tez chcialam sobie zrobic Grrrrrr'' :p I za to ja Kocham :D
 

brylant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
976
Buchów
0
Przede wszystkim żaden porządny artysta nie przyjmie Cię z ulicy. Terminy zaklepane maja na kilka-kilkanaście miesięcy, czasami lat. Poza tym w Polsce mamy naprawdę nieźle rozwiniętą scenę tattoo i szukał bym raczej na spokojnie w kraju. Najpierw ustal co chcesz sobie wydziarać później rozejrzyj się którzy artyści specjalizują się w tym co chcesz mieść. Później podzwoń pomailuj a najlepiej spotkaj się z dwoma-trzeba którzy wydają się być ok i zdecyduj. O kasę pytaj na samym końcu.

do tego duuuużo taniej

Nie lepiej żeby żona widziała co chcesz dziarać? Jeszcze powie po zrobieniu "zakryj to" albo "usuń". Kobiety są nieprzewidywalne.

a kolega chciał znać tylko detale znanego dobrego tatuażysty, nie pytał o wyjazdy moralne co...

Wie ze cos planuje zrobic i jedyna negatywna rzecz jaka uslysze od niej jak zobaczy tatuaz to ''Dlaczego nie powiedziales mi ze robisz sobie kolejny tatuaz przeciez wiesz ze tez chcialam sobie zrobic Grrrrrr'' :p I za to ja Kocham :D

i bardzo fajnie - pozdrow kobiete

Kurde Wk***ia mnie to ze uwazacie ze jestem jakims dziuba ale ch*j niech bedzie. Wiem co to znaczy zrobic sobie tatuaz i nie jest to moje widzi mi sie :/ mam juz jeden upamiejetniajacy mojego zmarlego przyjaciela i teraz chcialem zrobic sobie tatuaz zwiazany z moja zona. Wzor juz mam tylko zastanawiam sie czy ktos z tu obecnych tatuowal sie w UK w jakims dobrym salonie i ma moze kontakt aby moc sie zapisac. Bede w UK jeszcze przez miesiac i chcialem zrobic niespodzianke mojej kobiecie :) I tak uprzedze wasze pytania tatuaz jest przemyslany i nie jest duzy jego wielkosc i mnogosc szczególów jest mnie wiecej na 5/6h :D

Dziuba to taki miszcz oszukiwacz co krecil sie tu po forum wiec dobrze Ci radze zmien nicka bo Dziuba nie miał dobrej opinii - juz go nie ma a pojawienie się Dziuba Man`a tylko się kojarzy a nie sadze bys chcial być kojarzony z takim przypalowcem heh swoja droga jesli Dziuba po banie nazwalby sie Dziuba Man to juz by byl upadek naszej cywilizacji (tej inteligentnej części).

A skad tatuazyste? Mysle ze dobrym miejscem moze byc facebook i jakas grupa albo tematyczna o dzirkach albo np polonii w londynie cos jak sprzedam kupie zamienie lub podobnie i wrzuc tam ogloszenie - lokalni beda wiedziec lepiej tylko nie pytaj o rade angoli - to debile sa i triball to szczyt artyzmu u wiekszosci ;)
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Tak z ciekawości sry ze sie wpier... , można zrobić dziarę jak się pakuje ? czy porobią sie rozstępy?
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Tak z ciekawości sry ze sie wpier... , można zrobić dziarę jak się pakuje ? czy porobią sie rozstępy?

Zalezy w jakim miejscu chcesz zrobic :D tatuaz ma taki swoj prog rozciagalnosci i pare mm sie rozciagnie i bedzie dalej dobrze wygladac :D Dlonie, stopy, barki to sa miejsca ktore kojarze gdzie skora ci sie az tak nie rozciaga :D

---------- Post Zaktualizowany 12:08 ---------- Data pierwszego postu 12:00 ----------

Dziuba to taki miszcz oszukiwacz co krecil sie tu po forum wiec dobrze Ci radze zmien nicka bo Dziuba nie miał dobrej opinii - juz go nie ma a pojawienie się Dziuba Man`a tylko się kojarzy a nie sadze bys chcial być kojarzony z takim przypalowcem heh swoja droga jesli Dziuba po banie nazwalby sie Dziuba Man to juz by byl upadek naszej cywilizacji (tej inteligentnej części).


Mialem wczesniej nick Haze Man ale Kot bawil sie i zmnianil mi nick ot tak i caly czas pisze aby zmienil mi nick ale on nie odpisuje i nie chce tego zrobic :/

A skad tatuazyste? Mysle ze dobrym miejscem moze byc facebook i jakas grupa albo tematyczna o dzirkach albo np polonii w londynie cos jak sprzedam kupie zamienie lub podobnie i wrzuc tam ogloszenie - lokalni beda wiedziec lepiej tylko nie pytaj o rade angoli - to debile sa i triball to szczyt artyzmu u wiekszosci

Dobry pomysl w sumie nawet nie pomyslalem o tym zeby na FB pisac :p No zauwazylem ze tutaj w UK prawie wszyscy maja jakis tatuaz i w wiekszosci sa to male napisy albo tribale ale to tyle :D Jeszcze raz dzieki za rade z FB :D Z fartem Bracie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół